Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis darbas

Sveikos smile.gif
O aš čia užsukau ieškodama bendraminčių. Jau seniai turiu idėją, kad būtų šaunu Kaune įsteigti vaikų, o gal pagyvenusių žmonių dienos centrą. Tokia įstaiga tikrai reikalinga, bet vienas lauke ne karys, tad gal čia atsiras, ką ši idėja sudomintų ir kas norėtų imtis rimto ir nelengvo darbo kartu? Lauksiu laiškų iš motyvuotų ir mylinčių tokį darbą žmogučių mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif
Atėjau pas jus patarimo. Tema šiek tiek prisnūdusi, bet tikiuosi , kad kas atsilieps smile.gif.
Ruošiuosi dalyvauti konkurse socialinės darbuotojos vietai užimti (savivaldybėje). Kadangi konkurse dalyvausiu pirmą kartą gyvenime, tai įdomu į ką labausiai turėčiau atkreipti dėmesį ruošdamasi? Iki šiol dirbau socialine pedagoge VšĮ. Manau gal tai šiek tiek padės man.. O gal kas pasidalintų prisiminimais kaip sekėsi konkurso metu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SAMOGITIJA @ 2013 05 12, 19:41)
Sveikutės smile.gif
Atėjau pas jus patarimo. Tema šiek tiek prisnūdusi, bet tikiuosi , kad kas atsilieps smile.gif.
Ruošiuosi dalyvauti konkurse socialinės darbuotojos vietai užimti (savivaldybėje). Kadangi konkurse dalyvausiu pirmą kartą gyvenime, tai įdomu į ką labausiai turėčiau atkreipti dėmesį ruošdamasi? Iki šiol dirbau socialine pedagoge VšĮ. Manau gal tai šiek tiek padės man.. O gal kas pasidalintų prisiminimais kaip sekėsi konkurso metu? smile.gif



Negaliu patarti, nes neteko dalyvauti savivaldybės konkurse, bet noriu atkreipti Jūsų dėmesį, kad socialinei darbuotojai biudžetinėje įstaigoje privalomas socialinio darbo diplomas. O Jūsų diplomas soc.pedagogės?
Atsakyti
QUOTE(šmikšt @ 2013 05 12, 19:13)
Negaliu patarti, nes neteko dalyvauti savivaldybės konkurse, bet noriu atkreipti Jūsų dėmesį, kad socialinei darbuotojai biudžetinėje įstaigoje privalomas socialinio darbo diplomas. O Jūsų diplomas soc.pedagogės?


Turiu socialinės pedagogės diplomą kuriame nurodyta, kad galiu dirbti ir socialinį darbą, kadangi išklausiau virš 100 kreditų socialinio darbo paskaitų bei atlikau soc. darbo praktiką. Be to konkurso skelbime nėra griežtai nurodyta, kad reikia būt baigus būtent soc.darbą
Atsakyti
QUOTE(SAMOGITIJA @ 2013 05 12, 22:03)
Turiu socialinės pedagogės diplomą kuriame nurodyta, kad galiu dirbti ir socialinį darbą, kadangi išklausiau virš 100 kreditų socialinio darbo paskaitų bei atlikau soc. darbo praktiką. Be to konkurso  skelbime nėra griežtai nurodyta, kad reikia būt baigus būtent soc.darbą

dirbant savivaldybeje (bent Klaipedos) reikia tureti socialinio darbo universitetini issilavinima, retom isimtim priima su kolegijos (po blatu), bet siaip pareigine instrukcija taip nurodo kiek zinau. mes pvz dirbam viesojoj istaigoj, kur net zemiausios grandies soc. darbuotojas privalo turet univiero diploma ir savivaldybe gali nepraleisti projekto jei taip nebus doh.gif
cia zinoma reikia pasidometi konkreciai del Jusu atvejo ir kokie reikalavimai i ta darbo vieta 4u.gif
Atsakyti
na pas mane universitetinis išsilavinimas. Skelbime nurodyta, kad socialinio darbo arba edukologijos studijų krypties išsilavinimas turi būti. Pas mane pastarasis, be to su prierašu diplome apie įgytas kompetencijas soc.darbo. Manau dėl šito tikrai problemų nekils. Aš jaudinuosi tik dėl klausimų ir kokių atsakymų tikimąsi. Pvz.: ar reikės vardinti konkrečias dokumentų formas, ar reikės vardinti įstatymų straipsius ir pan...
Atsakyti
QUOTE(SAMOGITIJA @ 2013 05 12, 22:28)
na pas mane universitetinis išsilavinimas. Skelbime nurodyta, kad socialinio darbo arba edukologijos studijų krypties išsilavinimas turi būti. Pas mane pastarasis, be to su prierašu diplome apie įgytas kompetencijas soc.darbo. Manau dėl šito tikrai problemų nekils. Aš jaudinuosi tik dėl klausimų ir kokių atsakymų tikimąsi. Pvz.: ar reikės vardinti konkrečias dokumentų formas, ar reikės vardinti įstatymų straipsius ir pan...



O čia skaitysis, kad Jūs dalyvausite valstybės tarnybos konkurse? Nes jeigu tai ne valstybės tarnyba, tai atsipalaiduokite - neturėtų būti sunkių klausimų. Jeigu ko ir nežinosite, akcentuokite, kad svarbiausia yra motyvacija ir dirbti ir noras tobulėti - ir tikrai viską sužinosite ir išmoksite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(šmikšt @ 2013 05 13, 13:24)
O čia skaitysis, kad Jūs dalyvausite valstybės tarnybos konkurse? Nes jeigu tai ne valstybės tarnyba, tai atsipalaiduokite - neturėtų būti sunkių klausimų. Jeigu ko ir nežinosite, akcentuokite, kad svarbiausia yra motyvacija ir dirbti ir noras tobulėti - ir tikrai viską sužinosite ir išmoksite smile.gif


Ne valstybės, socialinio darbuotojo dirbančio pagal darbo sutartį (taip nurodyta). Tikiuosi viskas bus ne taip baisu kaip man dabar atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SAMOGITIJA @ 2013 05 13, 15:12)
Ne valstybės, socialinio darbuotojo dirbančio pagal darbo sutartį (taip nurodyta). Tikiuosi viskas bus ne taip baisu kaip man dabar atrodo smile.gif



Linkiu sėkmės, praneškite kaip pasisekė pokalbis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šmikšt @ 2013 05 13, 14:56)
Linkiu sėkmės, praneškite kaip pasisekė pokalbis. 4u.gif


Ataskaita:
konkurso nelaimėjau, bet įgijau šiokios tokios patirties ax.gif Kiek žinau nusimato kitas konkursas, tai bandysiu vėl smile.gif Šiaip klausimai buvo labai sukti.., o pretendentų nemažai...
Atsakyti
sveikos,
reikia pagalbo, gal kas dalyvavot socialiniu paramos centre pokalbyje del darbo,gal zinot, ko kalusineja pokalbio metu?arba, kad ir kur kitur, gal galite pasidalinti patirtimi, buciau dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auštara @ 2013 07 05, 16:18)
sveikos,
reikia pagalbo, gal kas dalyvavot socialiniu paramos centre pokalbyje del darbo,gal zinot, ko kalusineja pokalbio metu?arba, kad ir kur kitur, gal galite pasidalinti patirtimi, buciau dekinga smile.gif

nevadovaujancioms pareigoms nieko baisiai neklausineja, nereikia bijoti 4u.gif dazniausiai klausimai buna apie ankstesne darbo patirti, gebejimus (kalbu mokejimas, darbas kompiuteriu, vairavimas, etc.), issilavinima, tavo poziuri i galima nauja darbo vieta, klientus. is savo patirties sakau, kad darbdavys daugiau kalba apie savo istaiga, papasakoja apie teikiamas paslaugas, darbo pobudi, problematika.
Atsakyti