Įkraunama...
Įkraunama...

SOS....man reikia jūsų pagalbos...

Mano patarimas, būtų kaip ir per vėlus, bet nesusilaikiau............visų pirma, tavo brangusis kažkoks gaidys išpuikelis, matai jam neįdomi tu, o kai į lovą įsitempti tai jau įdomi........ g.gif tas duotas šansas, nieko nereiškia, po šito šanso, jis užsimanys, kad tu dar gražesnė būtum, ir protingesnė, ir vėl duos šansą.....ir t.t.
Velniuke tu esi žmogus, asmenybė, galų galais tu MOTERIS, ir kam tau toks protinguolis? Tu ką nori tą darai, susirasi sau tinkamą vyrą, kuriam busi įdomi tiek namie sedėdama, tiek dirbdama, mokydamasi.........O mokytis reikia mirksiukas.gif ar su juo ar be jo, bet reikia......Pirmiausia gerai pagalvok, ko tu nori iš gyvenimo, nusibrėžk aišku tikslą, ir paskui tik pagalvok kokį vyrą norėtum matyti šalia........ar tokį kuriam tai įdomu, tai neįdomu su tavimi būti, ar tokį, į kurį galėtum atsispirti bet kuriuo gyvenimo atveju, kuri niekada tau nepasakys "tu man neįdomi......duodu šansą", o vietoj tokių žodžių norėtum išgirsti " aš tave bet kokią myliu, ir tu man bet kokia įdomi" mirksiukas.gif Aš rinkčiausi antrą variantą, o pirmajį pamirščiau....... mirksiukas.gif
Atsakyti
Na gi tu neverk atsisedus, o nepasiduok, kas trukdo skaityti knygas, ziureti mokslines laidas per Tv, vel mokytis, uzsirasyti i kokius kursus (na tai kas domina: kalbos, kompiutriai, menas...............ir tt.)Laikykis, o jei tu tikrai netobulesi, o tavo vyras tobules intelekto skirtumas tikrai atsiras ir busi lyg kvailiuke (kiek supratau ir dabar jis tave tokia laiko) irodyk, kad tokia nesi 4u.gif
Atsakyti
bergždžias dalykas ką nors įrodynėti vyrui, kuris tave kvailiuke laiko, tai parodo tikrai ne jo intelektą, o nepagarbą tau.
Man atrodo, kad, jei sugebėjai įstoti į aukštąjį nesi kvaila. Gal tiesiog nesutampa Jūsų interesai (kaip suprantu, būtent taip ir yra).
Manau, kad ir šimtas kursų mažai ką pakeis.
Pagalvok, ką iš tiesų nori veikti gyvenime, nemąstydama, ar tai jam patiks, ar ne. Žodis nežinau tinka tik pradinių klasių moksleiviams. Kai nuspręsi, tą ir daryk.
Kai pamąstai, gyvenime yra svarbesnių dalykų, negu tavęs negerbiantis vyras.
Atsakyti
Pries pusantro men istekejai, o jis jau vadina tave "kvaile" ir grasina skirtis? doh.gif
na ir idiotas, tai ko vede? manau tie jo zodziai atsisuks pries ji kada nors. Tavo vyras nepraustaburnis , o del uzimtumo - nestresuok, tiesiog pagalvok, ka noretum veikti, eik is namu, bendrauk daugiau, isitrauk i kokia veikla - kad ir kokius kursus, grizk i mokslus ar pan rolleyes.gif
mylimas zmogus turi suteikti pasitikejimo savimi, o ne tyciotis. gal jis pats turi kokiu kompleksu ar nepilnavertiskumo jausma...be to - protas nera pagrindine ir vienintele dorybe
Atsakyti
As autores visiskai nepateisinu. Kam metei univera? Reikejo galvot pries darant. Kazkaip man susidaro ispudis, kad bernai buvo svarbiau, nei mokslai. Ko norejai - ta gavai, tad nesiskusk. Pati puikiai zinai, kad be issilavinimo siais laikais ir valytojos darba sunkiai gausi.
Atsakyti
keista situacija, o dar keistesnis tavo vyras. blink.gif kibk i mokslus ir sekmes tau biggrin.gif
Atsakyti
Jei sakai, kad turi gera galva, tai ko lauki, jug gali sugryzti i mokslus. Nors vyro tai nepateisinu, jug zinojo kad metei mokslus pries vestuves....
Tik nesedek namie verkdama ir galvodama kad esi niekuo verta, tai jau tikrai nedaryk.
Sekmes bigsmile.gif
Atsakyti
o KAM tau laikytis to vyro isitverus?
nejaugi manai kad sulaukus 21 iu tavo gyvenimas baigtas? nuo siol busi tik preidas prie vyro?
galva aukstyn! esi grazi moteris, tik neviltyje. paziurek i veidrodi. paziurek i savo vyra. galbut jis jauciais taves nevertas? negal;edamas pakilti i tavo lygio stengtis nutraukti tave zemyn iki savojo????
Atsakyti
O man kažkaip jau labai keista pasirodė ši situacija.Kažkaip nieks nesiriša.Mokeisi,metei,ištekėjai...Kodėl metei?Ar kas privertė?Gal pats vyras nenorėjo kad mokytumeisi,o dabar pamatė kad nieko gero ir priekaištauja?Ir iš kur tokia depresija ar kažkas panašaus?Nieko nebūna be priežasties
Atsakyti
pries pusantro menesio istekejai, ir jau tokios bedos? blink.gif
tai kodel tekejai?




Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2005 10 10, 17:09)
Jis nėra kvailas, tik turi tokią bėdą - juodai tingi mokytis. Darbe būna ilgai ir dirba sąžiningai, namie irgi padeda netgi indus ar grinis plauti, bet mokytis jį reikia versti kaip mažą vaiką. Tiesiog nėra jokios vidinės motyvacijos mokytis, manau, tai auklėjimo bėda. Jo mokslai man didesnis galvos skausmas nei savieji. Stebuklas bus, jeigu baigs. Tiesa, nedaug liko, tad viliuosi, kad vis dėlto pavyks.

Noriu paklaust ar baigė tavo vyras biggrin.gif AŠ SU SAVIŠKIU IRGI BAIGIU PRAŽILT.NA LIKO METAI.TIKIU ,KAD BAIGS .Oi kaip aš to laukiu doh.gif .Protingas tinginys. biggrin.gif Vis stumt ir stumt, o jis juokias-na juk yra dar laiko.Oi turbūt pažįstama situacija biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(___Velniuke___ @ 2005 09 19, 11:01)
cry.gif  Man labai reikia Jusu pagalbos...As degraduoju,nebezinau ka man daryti. verysad.gif Man 21 m.,pries pusantro menesio istekejau.Jau dabar musu santuokai gresia krize-pabaiga.Mano vyras yra gana protingas,bet jis neturi apie ka su manim kalbetis,jam neidomu bendrauti su kvaile.Vakar jis apie tai man tiesiai sviesiai pasake,jam nepakanka mano grozio,jis nori kad as tobuleciau,kitaip mes skiriames.dave man laiko pasikeisti.Anksciau as mokiausi,bendraudavau su zmonemis,ir tikrai zmones noriai su manim bendrauvo,kalbejosi,jiems buvo idomu,as tikrai turejau ka pasakyti ir tai nebuvo kazkokie kvaili patarimai ir t.t.Bet jau antri metai kai as nesimokau(meciau mokslus-univera,gerai baigiau pirma kursa,antro pirma semestra,o po to viska meciau) ir nebetobuleju,as naskaitau,nebendrauju...degraduoju...
  As tikrai nenoriu prarasti savo gyvenimo meile,todel prasau padekit man,patarkit ka daryti,smegenys as turiu - tiesiog nebezinau nuo ko pradeti...ka skaityti,ar dar kazka daryti.Patarkyt man,labai prasau....Laukiu Jusu patarimu! Is anksto ACIU!





Klausimas: Tai kiek laiko iki vestuviu buvot kartu???? Negi tik susipazine leket tuoktis. Nu turbut ne. Tai kaip cia iki vestuviu turejo apie ka sneket o dabar praejus pusantro menesio jau nebeturi. blink.gif blink.gif blink.gif
Manyciau priezastis ne tavyje schmoll.gif Mokykis jei nori bet tik del saves
Atsakyti