Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvame patiems mažiausiems ir didesniems

mano dickes kelnes user posted image
Atsakyti
QUOTE(latwiesa @ 2011 12 29, 16:07)
Vis niekaip nenufotografuoju, sian pabandysiu ir ikelsiu smile.gif


Kaip minėjau idedu nuotrauką, mamos suknelė su kapišonu, o mažylės užsisega su šoninėmis sagutėmis. Sorry geresnės nuotraukos neišėjo

user posted image
Atsakyti
as ir uzsimaniau tokios wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE
latwiesa

Wow , kaip gražu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, gal priimsit ir mane i savo bureli. Esu tik pradedanti, prie masinos pirma karta prisedau tik si rudeni, nes labai norejau savo suneliui pasiuti miegamisiuka. Nusiziurejau toki grazu is sterntaler bet kaina buvo virs 200lt tai mama is kazkur istrauke zydro aksomo ir sako siukis pati. Tai va kas gavosi blush2.gif Apdaila nelabai graziai gavosi, bet jis man pats mieliausias ax.gif
user posted image

O vakar uzbaigiau toki sirafaniuka. Tai mano pirmasis drabuzelis. ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gioia @ 2011 12 31, 07:52)



Man labai grazus miegmaisiukas wub.gif , noreciau ir as kazka panasaus pasiuti bigsmile.gif O jus naudojotes kokiomis iskarpomis, ar pati nusipieset? Gal i vidu kazka kimsot, del silumos?
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2011 12 31, 20:11)
Man labai grazus miegmaisiukas  wub.gif , noreciau ir as kazka panasaus pasiuti  bigsmile.gif  O jus naudojotes kokiomis iskarpomis, ar pati nusipieset? Gal i vidu kazka kimsot, del silumos?

Kadangi mano uosviene labai norejo savo vienai is anukiu padovanoti toki miegmaisiuka, nes mergyte nesileidzia buti paklota tai as ir nupirkau LT toki miegmaisiuka. Tai pagal ta miegmaisiuka ir siuvau, pasidaraiu iskarpas ir tada kibau i darba. Isore yra aksomas, viduje yra sintifonas(orginaliam miegmaisyje taip pat buvo sintifonas) o i vidu dejau minksta trikotazine medziagyte, kuri siek tiek tamposi (esu zalia tai nezinau gal visos trikotazines medziagytes tokios minkstos ir tamprios). O piesinuka, nupiese ant popieriaus mano brolis, susikarpiau dalimis ir kirpausi medziagyte, tada deliojausi ir siuvau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 12 30, 18:26)
as ir uzsimaniau tokios wub.gif  thumbup.gif



QUOTE(Katinytis @ 2011 12 30, 19:12)
Wow , kaip gražu  thumbup.gif



Aciu labai
Atsakyti
Pasiuvau savo mazyliui:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2012 01 02, 18:50)
Pasiuvau savo mazyliui:
user posted image

thumbup.gif grazu
Atsakyti
QUOTE(daiwyte @ 2012 01 03, 07:17)


aciu blush2.gif
Atsakyti
Kalėdų senis susimylėjo atnešti dovanų siuvimo mašiną - bebandant ją gavosi naujos aladino kelnes smile.gif Pasirodome blush2.gif

user posted image
Atsakyti