Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvame patiems mažiausiems ir didesniems

labas mamytes gal kuri turit iskarpele ir noretumet pasidalinti?
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

taip noriu dulrytei pasiuti.....
aciu is anksto
Atsakyti
QUOTE(Laurinciux @ 2012 01 05, 10:00)
labas mamytes gal kuri turit iskarpele ir noretumet pasidalinti?

taip noriu dulrytei pasiuti.....
aciu is anksto

tai kad nieko sudetingo nera,as iskarpa dariau is kart ant medziagos,paskui prieki patobulinau smile.gif man negraziai ziurejos tas susibangavimas tai as tiesiog priekine dali tiesiog uzlenkiau smile.gif
ikelsiu kada foto,dabar kelnes likusios masinoj,o vyras yra isvaziaves ax.gif
Atsakyti
SVEIKOS SIUVEJELES smile.gif
GAL KAM PRIREIKS GRAZUTES SUKNELES ISKARPOS

PAPRASTUTE BET LABAI MIELA smile.gif

http://www.liveinter.../post199693274/

Atsakyti
QUOTE(tamoska616 @ 2012 01 10, 15:28)
SVEIKOS SIUVEJELES smile.gif
GAL KAM PRIREIKS GRAZUTES SUKNELES ISKARPOS

PAPRASTUTE BET LABAI MIELA smile.gif

http://www.liveinter.../post199693274/


TIKRAI MIELOS SUKNYTES smile.gif
Atsakyti
tikrai labai smagi suknyte vasarai mazoms panelytems wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
gal kuri mama atsakytu i mano klausyma 4u.gif

yra tokia dilema:siuvomes mokykline uniforma,na tik privaloma jos dali liemene.tas buvo vasara.o dabar is naujo persvarste ir nusprende,na kad ne liemenes bus privaloma nesioti,o svarka
ar imanoma is liemenes prisiuvus rankoves-padaryti svarka,ir ar galima paplatinti,net neisisvaizduoju ,gal sonuose isiuvus padarius.aisku siuciau ne as,greitu laiku eisiu i siuvykla,bet gal kas atsakytu ,tiesiog zinociau ar verta pradet toki kelia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksreda @ 2012 01 15, 19:40)
gal kuri mama atsakytu i mano klausyma 4u.gif

yra tokia dilema:siuvomes mokykline uniforma,na tik privaloma jos dali liemene.tas buvo vasara.o dabar is naujo persvarste ir nusprende,na kad ne liemenes bus privaloma nesioti,o svarka
ar imanoma is liemenes prisiuvus rankoves-padaryti svarka,ir ar galima paplatinti,net neisisvaizduoju ,gal sonuose isiuvus padarius.aisku siuciau ne as,greitu laiku eisiu i siuvykla,bet gal kas atsakytu ,tiesiog zinociau ar verta pradet toki kelia g.gif

manau kad neverta wink.gif
nors aisku reik pamatyti gamini..
Atsakyti
QUOTE(Auksreda @ 2012 01 15, 19:40)
gal kuri mama atsakytu i mano klausyma 4u.gif

yra tokia dilema:siuvomes mokykline uniforma,na tik privaloma jos dali liemene.tas buvo vasara.o dabar is naujo persvarste ir nusprende,na kad ne liemenes bus privaloma nesioti,o svarka
ar imanoma is liemenes prisiuvus rankoves-padaryti svarka,ir ar galima paplatinti,net neisisvaizduoju ,gal sonuose isiuvus padarius.aisku siuciau ne as,greitu laiku eisiu i siuvykla,bet gal kas atsakytu ,tiesiog zinociau ar verta pradet toki kelia g.gif

tikrai neverta, nes visų pirma liemenėse yra rankovių išėmos gilesnės ir platesnės, jei ir pritaikius rankoves, bus tada per siaura nugara ir per siauras priekis, rankų vaikas nepakels schmoll.gif . Ir dar... taisyti rūbą t. y persiūti neapsimoka dviem apsketais, siuvėjai tai tik sunkiau ir dažniausiai negaunama norimo rezultato. O klientui tai vis tiek dvigubas pinigas, o rezultato norimo nebus. Įsiuvais siaurinamas drabužis, platinamas įdurais smile.gif . Balsuočiau už naują gaminį 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, nežinau kur kreiptis pagalbos, man reikia pasiūti kepurytei pamušalą, gal kokią schemutę turit? Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Serra do Mar @ 2012 01 07, 17:12)
tai kad nieko sudetingo nera,as iskarpa dariau is kart ant medziagos,paskui prieki patobulinau  smile.gif man negraziai ziurejos tas susibangavimas tai as tiesiog priekine dali tiesiog uzlenkiau  smile.gif
ikelsiu kada foto,dabar kelnes likusios masinoj,o vyras yra isvaziaves  ax.gif

gal patartumet kur ieskot iskarpos?
ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Esu pradedanti siuvėjėlė, noriu prisijungt prie jūsų 4u.gif
gal žinote, kur galima rasti medvilninio trikotažo? kiek žiūrėjau, tai radau tik sintetinio trikotažo, geriausiu atveju - viskozinio verysad.gif o norėtųsi vaikui pasiūt ką nors iš natūralios medžiagos.
veiksmo vieta - Vilnius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egluteskarota @ 2012 01 24, 14:07)
Sveikos,

Esu pradedanti siuvėjėlė, noriu prisijungt prie jūsų  4u.gif
gal žinote, kur galima rasti medvilninio trikotažo? kiek žiūrėjau, tai radau tik sintetinio trikotažo, geriausiu atveju - viskozinio  verysad.gif o norėtųsi vaikui pasiūt ką nors iš natūralios medžiagos.
veiksmo vieta - Vilnius  4u.gif


prie Kalvarijų turgaus H.Manto g., pasirinkimas ne ytin didelis, bet laiks nuo laiko atveža, įdomesnius gražesnius audinius greitai išperka - neužsistovi.
Atsakyti