Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

QUOTE(zilee @ 2009 12 21, 18:59)
na va kaip tik sita zingsny nesenai padariau smile.gif tiksliau pasiskambinau i priemaji ir issiklausinejau, tai dirbs gyd. Kalvinskas o sekancia gyd. Zebrauskiene..
dabar belieka tik galutinai apsispresti ... kiek skaitau geri atsiliepimai apie abu gyd. ... g.gif


Tik va įdomu kaip bus toms , kurios ruošiasi planinėms operacijoms ir t.t. jeigu tikrai streikuos 2 ligoninė g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Majita @ 2009 12 21, 22:06)
Tik va įdomu kaip bus toms , kurios ruošiasi planinėms operacijoms ir t.t. jeigu tikrai streikuos  2 ligoninė g.gif  doh.gif

O kas čia žada streikuot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2009 12 21, 22:14)
O kas čia žada streikuot?  unsure.gif

Ir man labai įdomu g.gif Šiaip šiuo metu KMUK kamščiai gimdyklose, tai gimdyves į II ligoninę siunčia. O čia dar tokia naujiena. Pirmą kart girdžiu, būtų įdoomu plačiau sužinoti.
Atsakyti
QUOTE(Majita @ 2009 12 21, 22:06)
Tik va įdomu kaip bus toms , kurios ruošiasi planinėms operacijoms ir t.t. jeigu tikrai streikuos  2 ligoninė g.gif  doh.gif

jetaus kas cia dar per nesamone? blink.gif siuntima i antra gavau, nes mazylis bus uzdarytas tuo laikotarpiu nemokamom atostogom..
toks vazidas kad visos turesime pradet gimdyt gatveje siuo metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2009 12 21, 21:14)
O kas čia žada streikuot?  unsure.gif



QUOTE(Esha @ 2009 12 21, 21:24)
Ir man labai įdomu  g.gif Šiaip šiuo metu KMUK kamščiai gimdyklose, tai gimdyves į II ligoninę siunčia. O čia dar tokia naujiena. Pirmą kart girdžiu, būtų įdoomu plačiau sužinoti.



QUOTE(zilee @ 2009 12 21, 21:44)
jetaus kas cia dar per nesamone?  blink.gif siuntima i antra gavau, nes mazylis bus uzdarytas tuo laikotarpiu nemokamom atostogom..
toks vazidas kad visos turesime pradet gimdyt gatveje siuo metu  doh.gif



šiandine per žinias kalbėjo apie sveikatoa reformą :

Straipsnis

O Kauno 2 ligoninę tokioj reformoj prijunginėtų prie Raudonojo kryžiaus, to pasekoje treiktuou 2 ligoninės medikai , tik anaiptol nežinau apie kokį laiką čia kalbama ir pan 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Majita @ 2009 12 21, 22:53)

doh.gif
Atsakyti
baikit čia gasdint nestuke.gif čia turi būt ramybė. niekas negimdys ant gatvės. gimdysim antroj....
Atsakyti
Kas cia darosi su tais gimdymais...
Mano drauge pries 3 sav. gimde, vos suspejo nuvykt i ligonine, is visur isvijo.
Mazylyje jau su saremiais neprieme, nes slogavo, II ligoninej daktaras net neapziurejes pasake, kad gimdys tiik po menesio, isake vaziuot namo ir gert arbatas, ir dar viska smulkiai surase ant lapo. Priminsiu, kad jai jau saremiai buvo kas 2 min. Vos spejo i KMUKL nuvykt, ten ir pagimde.
Atsakyti


QUOTE(minne @ 2009 12 23, 11:30)
Kas cia darosi su tais gimdymais...
Mano drauge pries 3 sav. gimde, vos suspejo nuvykt i ligonine, is visur isvijo.
Mazylyje jau su saremiais neprieme, nes slogavo, II ligoninej daktaras net neapziurejes pasake, kad gimdys tiik po menesio, isake vaziuot namo ir gert arbatas, ir dar viska smulkiai surase ant lapo.  Priminsiu, kad jai jau saremiai buvo kas 2 min. Vos spejo i KMUKL nuvykt, ten ir pagimde.



Siaubas doh.gif rodos ne tik paprastiem zmogeliam nusi.. i nesciasias ir gimdyves, bet ir gydytojams.. kai mane gulde i 2 lig, tuo metu i priemima atejo viena moteris, jai jau saremiai buvo prasideje.. sako : kas tau yra ? ji : Gimdau. o gyd : palauk.. tai apie koki palauk galima sneketi ? Vargsiuke viena kazkaip atvaziavo, be vyro, be nieko, tik maiseli rankoje laike verysad.gif
Atsakyti
O ko jūs stebitės ax.gif Gi korupcija tai klesti cool.gif Krizė kaip bebūtų,algos sumažintos medikams.Nori jie į kišenę ir ką dabra tu jiems cool.gif Aš tai nesistebiu visiškai.Užtat ir tariuos su gyd,kad nebūtų tokių kuriozų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiPė @ 2009 12 23, 14:49)
O ko jūs stebitės ax.gif Gi korupcija tai klesti cool.gif Krizė kaip bebūtų,algos sumažintos medikams.Nori jie į kišenę ir ką dabra tu jiems cool.gif Aš tai nesistebiu visiškai.Užtat ir tariuos su gyd,kad nebūtų tokių kuriozų doh.gif

O pas kokią gydytoją planuoji? ax.gif
Atsakyti
jetaus marijusia doh.gif as pirmadieny siuntima planiniam cp turiu 2 ligoninje.. su niekuom nesitariu, velniai zino, tikiuosi kad viskas bus gerai, neisvarys .... unsure.gif
Atsakyti