Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

QUOTE(saulele xs @ 2009 12 30, 05:09)
velniava, nemiga kankina, turbut is baimes,...
dar klausimas
kiek kainuoja epiduras ligonineje?
ar ji darytu jai as paprasyciau, kaip ten yra, gal as zine?
ACIU
Papildyta:
kas zinote?  blush-anim-cl.gif

epidura man dare nakti tai reikejo sumoket apie 60 litu ir viskas smile.gif bet tikrai nedaugiau smile.gif ir tikrai darytu,nes man atvykus iskart pakaluse ar noresiu,ar reikes rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jaruta: 30 gruodžio 2009 - 12:56
QUOTE(Haiku333 @ 2009 12 27, 19:11)
Sveikos,
As gimdziau gruodzio 22d., tai bent jau iki Kaledu visos gimdyklos buvo uzverstos istisom parom...Ar tas pats bus ir iki Naujuju neaisku.

drinks_cheers.gif gimdyklos pilnos, nes Mažylio GN uždaryti iki sausio 3 d. ir todėl labai srautas gimdyvių padidėjęs mirksiukas.gif buvau 24 d. toniukus pasimatuot, tai akušerė sakė, kad darbo labai labai daug, bet susitvarko 4u.gif

Saulele xs, mano žiniom epidūras kainuoja 36 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Tangi @ 2009 12 30, 13:58)
drinks_cheers.gif  gimdyklos pilnos, nes Mažylio GN uždaryti iki sausio 3 d. ir  todėl labai srautas gimdyvių padidėjęs  mirksiukas.gif  buvau 24 d. toniukus pasimatuot, tai akušerė sakė, kad darbo labai labai daug, bet susitvarko  4u.gif

Saulele xs, mano žiniom epidūras kainuoja 36 Lt.

O tu toniukus tikriniesi turbūt savo gydytojos prieglobsty? Nes aš kai ten nuvažiuoju juos užsirašyt, mane minimum parai guldo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 12 30, 14:45)
O tu toniukus tikriniesi turbūt savo gydytojos prieglobsty? Nes aš kai ten nuvažiuoju juos užsirašyt, mane minimum parai guldo  doh.gif

aha, aš pas konkrečią gydytoją vaikštau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jaruta @ 2009 12 27, 17:10)
as pries savaite gimdziau nesitarus,atvykau prieme viskas buvo puiku,bet mano gimdymas baigesi cp tai esu patenkinta visa pilna prieziura,visais gydytojais ,nei truputi nenusivyliau ir niekam nieko nekisau thumbup.gif

nieko nieko nedavei? nei saldainiu nei butelaicio ? gali i AZ atsakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tangi @ 2009 12 30, 17:16)
aha, aš pas konkrečią gydytoją vaikštau  blush2.gif

Tada aišku smile.gif

Dar man iškilo klausimų:
1. į gimdyklą tikrai duoda naktinius ir chalatą? Nes vakar kai sėdėjau priimamajam, dviems gimdyvėms liepė savo chalatus traukt.
2. Kur reikia prašytis klizmos? Priimamajam? Ir kur būtent ją padaro?
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 12 30, 16:36)

2. Kur reikia prašytis klizmos? Priimamajam? Ir kur būtent ją padaro?


Tik į šį atsakysiu biggrin.gif Priimamąjam užpildo dokumentus,tuomet nusiveda į sekantį kabinetą,paguldo ant kušetės,įpyla vandenuko biggrin.gif yra toj patalpoj tuoletas (aišku už dviejų durų biggrin.gif ).Atlieki reikalus,ten parodo kur ir kaip nusipraust/nusivalyt. Išveda pro dar vienas duris tiesiai į liftą ir kyli gimdyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiPė @ 2009 12 30, 17:42)
Tik į šį atsakysiu biggrin.gif  Priimamąjam užpildo dokumentus,tuomet nusiveda į sekantį kabinetą,paguldo ant kušetės,įpyla vandenuko biggrin.gif yra toj patalpoj tuoletas (aišku už dviejų durų biggrin.gif ).Atlieki reikalus,ten parodo kur ir kaip nusipraust/nusivalyt. Išveda pro dar vienas duris tiesiai į liftą ir kyli gimdyti biggrin.gif

Ačiū už išsamų atsakymą, dabar ramiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 12 30, 18:36)
Dar man iškilo klausimų:
1. į gimdyklą tikrai duoda naktinius ir chalatą? Nes vakar kai sėdėjau priimamajam, dviems gimdyvėms liepė savo chalatus traukt.


Man dave tik naktinius, o chalata liepe savo issiimti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2009 12 30, 17:35)
Man dave tik naktinius, o chalata liepe savo issiimti  ax.gif


Nu bet kokia nesamonė g.gif Aš iš vis planuoju nesivežt chalato ax.gif Ai,dzin,lėksiu kaip fėja per koridurius su sexovais jų naktiniais biggrin.gif O naktinių savo irgi turbūt nesivešiu,tik pižamą biggrin.gif Tai dar jei lieps su savais naktiniais būt,tai gerai turėčiau atrodyt su pižama gimdykloj cool.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiPė @ 2009 12 30, 19:12)
Tai dar jei lieps su savais naktiniais būt,tai gerai turėčiau atrodyt su pižama gimdykloj cool.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Aš dėl chalato ir susinervinau. Nes turiu vienintelį chalatą, kuris per pilvą apačioj prasiskiria doh.gif Po gimdymo galvojau liuks bus, nes pilvo tokio nebebus. O tai jei reiks į gimdyklą su juo eit, tai ką aš žinau.
Sexy kozy tokia būsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VaiPė @ 2009 12 30, 20:12)
Nu bet kokia nesamonė g.gif Aš iš vis planuoju nesivežt chalato ax.gif Ai,dzin,lėksiu kaip fėja per koridurius su sexovais jų naktiniais biggrin.gif O naktinių savo irgi turbūt nesivešiu,tik pižamą biggrin.gif Tai dar jei lieps su savais naktiniais būt,tai gerai turėčiau atrodyt su pižama gimdykloj cool.gif


lotuliukas.gif
Net nesiule chalato nei palatoj g.gif Labai maloni valytoja buvo, tai sake patalynes, naktiniu ar paluciu prasyti jos, ir ji kiek reikes - tiek duos ax.gif Bet apie chalatus ne zodzio..
Matyt kas tikrai neturi atsiveze - tiems ir duoda g.gif
Atsakyti