Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno II klinikinė ligoninė

QUOTE(Esha @ 2009 12 30, 16:36)
Tada aišku smile.gif

Dar man iškilo klausimų:
1. į gimdyklą tikrai duoda naktinius ir chalatą? Nes vakar kai sėdėjau priimamajam, dviems gimdyvėms liepė savo chalatus traukt.
2. Kur reikia prašytis klizmos? Priimamajam? Ir kur būtent ją padaro?

chalata reikia savo tureti, as net nezinojau, nes pries du metus dave ir chalat toki prasta ju, tai gerai, akd del visa ko buvau isidejus ta chalta, nes su ju naktiniais baisu butu buve ir zmogu sutikti koridoriuje lotuliukas.gif
Atsakyti
As gimdziau beveik pries 11 men, ir galiu pasakyti kad ir naktinius ir chalata toki prastoka dave.
Atsakyti
duoda ir naktinius ir chalata tik tikrai kad prastoki lotuliukas.gif ir nieks neliepe savo traukt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jaruta @ 2009 12 31, 10:04)
duoda ir naktinius ir chalata tik tikrai kad prastoki  lotuliukas.gif ir nieks neliepe savo traukt  smile.gif

kaip nevienodai, as nusiteikus irgi buvau gimdykloje ju chalatu pasipuosti, o savaji grazu chalata tik i palata pasiemus buvau, bet kadangi netilpo jis i palatos daiktu tase tai isimeciau prie gimdyklos daiktu ir gerai, nes niekas nieko nedave, pries mane priimamajame irgi nedave moterelei jokio chalato, savo balta, minmksta grazu iistraukti teko ir jai ax.gif

Nu ka mielosios, geru jums naujuju metu, jei kas gimdys siomis dienomis, tai LENGVAI IR GREITAI 4u.gif
Atsakyti
As irgi planuoju gimdyti II ligoninej, gal galit kuri pasakyti kokius butinus daiktus sau ir mazyliui reikia tureti? ar galima bus rengti maziuka savo rubeliais? ir ar duoda pampersus? ar reikia savo tureti vaikuciui?
Atsakyti
Bet juk ne kartą temoje buvo įdėti net sąrašiukai visų daiktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2009 12 30, 16:36)
Tada aišku smile.gif

Dar man iškilo klausimų:
1. į gimdyklą tikrai duoda naktinius ir chalatą? Nes vakar kai sėdėjau priimamajam, dviems gimdyvėms liepė savo chalatus traukt.
2. Kur reikia prašytis klizmos? Priimamajam? Ir kur būtent ją padaro?

Aš nors ir turėjau savo chalatą, jo nesidėjau specialiai schmoll.gif Sakiau, kad neturiu,o, kad ir turėčiau š gimdyklą savo neterliosiu, ir davė tongue.gif Gimdykloj savi švarūs drabužiai nebūtini, gali ir savo duot, mokam gi mokesčius valstybei:) REIKALAUKIT ir viską gausit. Klizmos man nedarė, net neklausė ar noriu ar pasidariau
QUOTE(Kikaxx @ 2009 12 31, 12:02)
As irgi planuoju gimdyti II ligoninej, gal galit kuri pasakyti kokius butinus daiktus sau ir mazyliui reikia tureti? ar galima bus rengti maziuka savo rubeliais? ir ar duoda pampersus? ar reikia savo tureti vaikuciui?

Taigi yra ir sąrašas šitoj temoj, ir aš kažkada čia labai jau daug parašiau apie tai mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia sarašų turbūt kokį 20 rasti galima biggrin.gif Bet taip sakant,kam ieškot,jeigu lengviau paklaust 21 kartą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Majita @ 2009 12 31, 12:19)
Bet juk ne kartą temoje buvo įdėti net sąrašiukai visų daiktų  4u.gif


aciu

Papildyta:
QUOTE(Furtado @ 2009 12 31, 12:34)
Aš nors ir turėjau savo chalatą, jo nesidėjau specialiai schmoll.gif Sakiau, kad neturiu,o, kad ir turėčiau š gimdyklą savo neterliosiu, ir davė tongue.gif Gimdykloj savi švarūs drabužiai nebūtini, gali ir savo duot, mokam gi mokesčius valstybei:) REIKALAUKIT ir viską gausit. Klizmos man nedarė, net neklausė ar noriu ar pasidariau

Taigi yra ir sąrašas šitoj temoj, ir aš kažkada čia labai jau daug parašiau apie tai mirksiukas.gif



aciu
Papildyta:
QUOTE(VaiPė @ 2009 12 31, 13:13)
Čia sarašų turbūt kokį 20 rasti galima biggrin.gif Bet taip sakant,kam ieškot,jeigu lengviau paklaust 21 kartą biggrin.gif



aciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikaxx @ 2009 12 31, 12:02)
As irgi planuoju gimdyti II ligoninej, gal galit kuri pasakyti kokius butinus daiktus sau ir mazyliui reikia tureti? ar galima bus rengti maziuka savo rubeliais? ir ar duoda pampersus? ar reikia savo tureti vaikuciui?

butinai pasiimikit vaikui pleduka ,rubelius reik savo turet kaip ir pampersus.
Atsakyti
kaip viskas pasikeite. Gimdziau cia pries 7 metus, viska gavau valdiskai - net pampersus. Is vaiko drabuzeliu reikejo tik kepureles ir vilnoniu kojinyciu. Aisku, ne stebuklas tie drabuzeliai buvo, bet dziaugiausi, kad dave, nes vienas dalykas, visus kuriuos buvau isidejus buvo per dideli , kitas - juos keisdavo tvarkingai kasryt...
O gal jau ir nebeguldo gimdyviu atskirai po viena i palata kaip anksciau?
Beje, dar norejau paklaust, jei gimdymas be komplikaciju, viskas gerai abiems, kiek dienu privalomai laiko ligoninej (pamenu, buvo grieztai 4)....
Atsakyti
QUOTE(Inga N @ 2010 01 02, 23:55)
O gal jau ir nebeguldo gimdyviu atskirai po viena i palata kaip anksciau?
Beje, dar norejau paklaust, jei gimdymas be komplikaciju, viskas gerai abiems, kiek dienu privalomai laiko ligoninej (pamenu, buvo grieztai 4)....

Guldo dar po viena ax.gif Na nebent per daug gimdyviu, tai gali atkraustyti ir kaimyne smile.gif
Sako, kad dabar guli 3 paras, bet pagal pasakojimus galima suprasti, jog ir anksciau gali isleisti.
Atsakyti