Įkraunama...
Įkraunama...

Floristės, gėlių salonai tema II

Sveikos.

Kur Vilniuje uzsakineti vestuvine puokste (vestuves ziema, neuzilgo)? Kad ir kainos nesikandziotu, o ir originalumo nestigtu, nes yra ideja puokstei. Padekit, nes tiek info internete, nebezinau kur kreiptis.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 11 18, 17:21)
Sveikos.

Kur Vilniuje uzsakineti vestuvine puokste (vestuves ziema, neuzilgo)? Kad ir kainos nesikandziotu, o ir originalumo nestigtu, nes yra ideja puokstei. Padekit, nes tiek info internete, nebezinau kur kreiptis.

Rekomenduoju Egle Kazokaite arba Geliu Virtuve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 11 20, 12:28)
Rekomenduoju Egle Kazokaite arba Geliu Virtuve  4u.gif

Aciu. Nuostabi floriste! Biolaukai sutapo, idejos sutapo - sitas zmogus man darys puokste. Esu be galo dekinga ir jau rami smile.gif))

p.s. stai linkas, jei kam idomu --> http://www.eglekazokaite.com/#/home
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maggie: 25 lapkričio 2013 - 10:43
QUOTE(Maggie @ 2013 11 25, 11:42)
Aciu. Nuostabi floriste! Biolaukai sutapo, idejos sutapo - sitas zmogus man darys puokste. Esu be galo dekinga ir jau rami smile.gif))

p.s. stai linkas, jei kam idomu --> http://www.eglekazokaite.com/#/home

Labai dziaugiuosi! mirksiukas.gif Egle ir man dare puokste, nenusivyliau ir buvau laiminga ja atradus 4u.gif
Atsakyti
Merginos, pad4kit, reikia floristo Vilniuje
Atsakyti
'Du Žiedeliai' Kaune man labai patinka, nuostabios puokštės ir pačios gėlės.
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2014 03 02, 19:19)
'Du Žiedeliai' Kaune man labai patinka, nuostabios puokštės ir pačios gėlės.

Pritariu. Labai gražias puokšteles ir stalo dekoracijas mums padarė 4u.gif Negailu nė vieno išleisto lito.
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 11 26, 21:42)
Labai dziaugiuosi!  mirksiukas.gif  Egle ir man dare puokste, nenusivyliau ir buvau laiminga ja atradus 4u.gif

o sakykite kokioje vietoje jos studija? kokios kazi kainos? mane domina sales papuosimui puokstes ir stalui puokstes blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, reikia patarimo. Kaip toks vestuvinės puokštės variantas: balti gvazdikai ir frezijos? Labai norėjau bijūnų, bet jų jau nebebus sad.gif (vestuvės liepos mėn.)
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2010 10 28, 19:25)
puiki floriste Vilniuje Inesa, pilna originaliu ideju
http://www.inesafloriste.lt/

gal būtų daugiau atsiliepimų? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(AdrianaM @ 2014 04 13, 18:16)
Sveikos, merginos, reikia patarimo. Kaip toks vestuvinės puokštės variantas: balti gvazdikai ir frezijos? Labai norėjau bijūnų, bet jų jau nebebus sad.gif (vestuvės liepos mėn.)

Gražu tik imčiau mažus šakinius gvazdikėlius ir frezijas
Atsakyti
Klaipėdoje:
Turėjau mažai laiko rinktis, taigi pagal rekomendaciją puokštelę sau, liudininkei ant rankos ir 3 vyriškas puokšteles bei 3 gėles į plaukus bandžiau sakytis Laukininkų g. p/c "Vyturyje 1a. esančiame gėlių salone. Mano apsilankymo dieną dirbo neypatingai maloni mergaitė unsure.gif Turėjau konkretų pavyzdį ko noriu, (norėjau mikrofono, raudonų rožių ir baltų frezijų), bet viskas jai netiko. O kai galų gale viską suderinus pasakė kainą-man pasirodė žiauriai brangiai doh.gif g.gif
Taigi, taip pat pagal dar vieną rekomendaciją nuvažiavau į "Eglės" turgų. Iškart prie 2a. įėjimo dirbanti lb maloni moteris turėjo nuotraukų albumą, be to ir aš turėjau savo pavyzdį, tad labai greitai radome bendrą kalbą. Jos prašymu dar buvau nuvykusi prieš dieną išsirinkti/patikslinti jau gautų gėlių atspalvių. Puokštelės ir kitos gėlytės man buvo padarytos tobulai, puikiai laikėsi wub.gif Kaina lygiai per pusę, lyginant su salonu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alenzi: 17 birželio 2014 - 11:55