Įkraunama...
Įkraunama...

Floristės, gėlių salonai tema II

Mano puokštelę gamina salonas "Ryto rasa" Vytauto pr./Griunvaldo g. kampas (Kaunas). Galiu tik pagirti ten dirbančias moteris, nes puokštelė buvo būtent tai ko norėjau ir puikiai išsilaikė ne tik visą dieną, bet dar ir dabar praėjus daugiau kaip savaitei ji visdar neatrodo baisiai biggrin.gif
Jūsų teismui įdedu foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapute33: 23 birželio 2014 - 10:38
Labai grazi puokste! smile.gif
Jei ne paslaptis-kiek ji Jums kainavo?


QUOTE(lapute33 @ 2014 06 23, 11:36)
Mano puokštelę gamina salonas "Ryto rasa" Vytauto pr./Griunvaldo g. kampas (Kaunas). Galiu tik pagirti ten dirbančias moteris, nes puokštelė buvo būtent tai ko norėjau ir puikiai išsilaikė ne tik visą dieną, bet dar ir dabar praėjus daugiau kaip savaitei ji visdar neatrodo baisiai  biggrin.gif
Jūsų teismui įdedu foto  4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina1989: 23 birželio 2014 - 11:35
Sveikos, merginos!

Gal kas zinote, kur Vilniuje gauti 100 ar daugiau trumpakociu baltu roziu? Ir kiek gali kainuoti viena?
Pries pora metu esu pirkusi bazej netoli Vilniaus oro uosto, rodos Meistru g., tai pirkau berods po 1.2lt, ar imanoma dabar tiketi panasiu kainu? Ir kaip manot, pries kiek laiko reikia uzsakyti toki kieki geliu? Sviezias is Olandijos veza dazniausiai pirmadieniais ir ketvirtadieniais...
Atsakyti
QUOTE(Lina1989 @ 2014 06 23, 12:35)
Labai grazi puokste! smile.gif
Jei ne paslaptis-kiek ji Jums kainavo?


Mano puokštė ir jaunojo puokštelė į atlapą atsiėjo 110lt smile.gif
Atsakyti
,,Nijoles geles,, geliu salonas tikrai mane nuvyle.

Uzsisakiau roziniu bijunu plius baltos gipsofilės jaunosios puokste. Susitareme kaina, sumokejau avansa. Keleta dienu pries vestuves dar karta parasiau emaila primindama kokios spalvos geliu noriu.

Draugei davusi likusia suma pinigu paprasiau paimti puokste. Drauge atveze baltu bijunu puokste (nei rozines spalvos nei sipsofiles nebuvo).

Negana to, salone paprase sumoketi daugiau nei buvome sutare.

Tikrai nerekomenduoju, nes likau nemaloniai nustebinta savo vestuviu diena.

Atsakyti
sveikos būsimos nuotakos smile.gif
na mano vestuvės jau seeniai buvo,bet va ieškančioms floristės Vilniuj galiu parekomenduot savo vaiko krikšto mamą. Na,gal kuri galvosit,kad va,savą žmogų remoenduoju,bet... aš niekad nerekomenduoju to,kuom pati netikiu smile.gif Net savų žmonių nerekomenduočiau,jeigu matyčiau,kad prastai dirba.
tai pasižiūrėkit čia. Tikrai nuoširdžiai žmogus dirba.
Atsakyti
Sveikos merginos,
Gal galėtumėte parekomenduoti gėlių saloną arba floristą Dainavos/Kalniečių rajone Kaune?

Dėkui
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Ką tik atšokome vestuves. Ieškau forumo, kur galėčiau išgirti visus, kas padėjo padaryti šventę nepakartojamą.
Kadangi pakliuvau į gėlių salonų temą, o savo puokštėmis buvau labai patenkinta ir kirpėja, dariusi šukuoseną labai gyrė gerai paruoštas gėles, skirtas į plaukus dėti, tai pasidalinsiu:

LIDIJOS GĖLĖS (Vilniuje, Mindaugo g.) thumbup.gif

Ačiū Audronei 4u.gif

Taip pat teko matyti puokštę vienos merginos iš SM 2014 m. nuotakų forumo - visos klausinėjo kas jai puokštę darė wub.gif .
O gi taip pat Lidijos gėlės, tik ji nežinojo konkrečiai kuri floristė jai darė.

O šiaip ir kaina labai padori - iš pradžių su kitais buvau sutarusi dėl puokščių, tai anie tik už gėles tokios kainos prašė, kai Lidijos gėlėse tiek pinigų sumokėjau už gėles+darbą
Atsakyti
Galiu parekomenduoti "Linartą" (Kaune) - fantastiškai dirba komanda. Teko būti svečiu vienose vestuvėse , tai salę papuošė taip, kad įėjus visi puolėm tikrinti, ar gėlės tikros. Nė vieno apdžiūvusio lapelio nebuvo. fantastika! O ir jaunoji juos gyrė - sakė, kad į viską atsižvelgė, patys turėjo gerų minčių. Žodžiu, gražesnių puokščių nesu vestuvėse mačiusi.
Atsakyti
QUOTE(LemonArMona @ 2014 08 02, 01:31)
Sveikutės  4u.gif

Ką tik atšokome vestuves. Ieškau forumo, kur galėčiau išgirti visus, kas padėjo padaryti šventę nepakartojamą.
Kadangi pakliuvau į gėlių salonų temą, o savo puokštėmis buvau labai patenkinta ir kirpėja, dariusi šukuoseną labai gyrė gerai paruoštas gėles, skirtas į plaukus dėti, tai pasidalinsiu:

LIDIJOS GĖLĖS (Vilniuje, Mindaugo g.) thumbup.gif

Ačiū Audronei  4u.gif

Taip pat teko matyti puokštę vienos merginos iš SM 2014 m. nuotakų forumo - visos klausinėjo kas jai puokštę darė wub.gif .
O gi taip pat Lidijos gėlės, tik ji nežinojo konkrečiai kuri floristė jai darė.

O šiaip ir kaina labai padori - iš pradžių su kitais buvau sutarusi dėl puokščių, tai anie tik už gėles tokios kainos prašė, kai Lidijos gėlėse tiek pinigų sumokėjau už gėles+darbą

user posted image

Štai Lidijos gėlės
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LemonArMona: 07 rugsėjo 2014 - 20:08
As savo vestuvese pati sau buvau dekortore wink.gif
dekoracijas isigijau pati tiek lubom, tiek stalui geliu stovus.
puokstes labai norejom su mama daryti pacios (nes per pus pigiau), taciau pora dienu pries vestuves nusprendem, kad norim paskutine diena pries svente palepinti save smile.gif todel kreipemes i i sveknos floriste kuria rekomendavo mums sodybos "Alse " savininkai
Rezultatu buvom be galo patenkinti

Norincioms daryti pigiau, bet ne ka prasciau nei floristes, rekomenduoju isinuomuoti arba isigyti geliu stovus (geriau metalinius jie sunkesni ne taip lengvai griuva)toliau turint stovus labai paprasta: gelytes reikejo tiesiog subadyti i ismirkyta spec milteliuose kurie stabdo rugima oaze, (oaze, karoliuku, plunksnu viska galite isigyti urminej geliu parduotuvej zymiai pigiau, geles siulau pirkti is turgaus ten kazkodel pigiau nei urminej)
mano rezultatas
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 10 rugsėjo 2014 - 23:52
Sveikos smile.gif Taip pat drasiai galiu rekomenduoti floristus is "Lidijos geles". Nezinau kuris is ju man dare puokste, bet ji buvo nuostabi, butent tai, ko as ir norejau. Buvau palikusi jiems pora nuotrauku, tai atitaike idealiai. Atlaike taip pat puikiai.

Be to ir bendrauja labai maloniai, kas man yra svarbu.

Uz puokste ir butonjere sumokejau 175Lt.
Atsakyti