Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

Na mes rekordus kai pradėjom "mušti" nuo antro mėnesio doh.gif - kol kas dar nepanašu , kad sulėtėsim ... Sūnui 6m 3mėn - 140cm / 39kg. Jau matau kaip rudenį į pirmą klasę žingsniuosim doh.gif - sakys vaikel, ne ten pataikei lotuliukas.gif , nesvarbu, kad proteliukas amžių puikiausiai atitinka biggrin.gif

O dukrytė labai normali - 2 metai 4 mėn. - 94cm /15kg




Atsakyti
rekordai gerai thumbup.gif
maniskei dar 6 metuku nera, o jau 130 cm ! taciau sveria tik 22 kg . jei ir toliau taip tai ateity sunku bus ir vyra rasti biggrin.gif
Atsakyti
maniskis 4metuku sveria 17kg,ugis 105cm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deisamama: 14 sausio 2009 - 11:48
Maniškiui irgi 4m, 104 - ūgis, svoris - 17. Labai mudviejų su Deisamama vienodi vaikai. Sakau gal mažokai sveria? Bet ir gimė 3,5 kg svorio. Pagal vyresnėlius negaliu lyginti, nes pirmas gimė 4,820 svorio. Antras - 4,900. Ir svėrė daugiau augdami. Tai trečias mažiausias ir man atrodo, kad jis toks smulkesnis.
Atsakyti
Mano mazasis greitai bus 4m ugis 105cm,svoris 20kg.Dickis greitai bus 11m ugis 146cm, svoris 35kg,sakyciau tokie pavalge,bet neatrodo stori lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(marecka @ 2008 12 09, 20:43)
Mano vaikinas virsija visas ribas tada  g.gif  nors ir gydytoja pagal lentele visada kai ziuri, sako,kad ant ribu esam  g.gif  maniskiui 3m. 8men., o yra 107cm ugio ir sveria 19.5kg  ax.gif

Ir mes ant normos ribos,bet taip buvo nuo pat gimimo biggrin.gif
Atsakyti
O mano 4.5 metų panelė yra 112 cm. ūgio ir 18,6 kg. svorio. Nemaža, nors valgo nekaip.
Atsakyti
Mum bus 7 metukai - ūgis 1,22 cm, svoris 22 kg. Visiškai atitinka pirmos klasės moksleivį biggrin.gif , bet dar vasara ateity... įtariu dar ūgtels g.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano mazius dar neturi 3 o jau metro aisku sveria nedaug nes labai kudukas
Atsakyti
na mano sunui kai buvo 3.4m,tai jo ugis buvo 106cm,o svoris 20.2kg.nors ir gimem vidutiniai 3.3kg.
Atsakyti
Mano dukrytei 3 metai. Jos ugis 99 cm, o svoris 15 kg. Gydytoja sake, kad viskas normos ribose. smile.gif
Atsakyti
Mano keturmecio ugis 120cm, o svoris jau 30 kg, batu dydis 33(ir kas sezona dar paauga) Man atrodo, kad turi trupuciuka virssvorio, bet pediatras sako, kad viskas gerai. Darzelio grupeje dar yra pora panasiu berniuku ir mergaiciu, o visi kiti vaikai daug mazesni. Tai manau pagal lenteles nereikia matuoti, nes kiekvienas vaikas yra individualus.
Atsakyti
Baturina, tai bent koks taviškis dičkis. Mano bachūriukui greitai 5 m, bet prieš tavąjį būtų kaip žirniukas. Ūgis 115 cm, o svoris apie 19.5 kg.
Atsakyti