Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

Sveikos,mano dukrytes ugis 119 o svoris 20 beveik 6 metukai,buvau pas daktare tai sake kad normalus smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Musu sunui 3m. su trupuciu, ugis metras, o svoris 17kg. pagal musu letuviska lentele visada pas ji buvo virsutine riba ax.gif Seip labai ilgos kojos tai jeigu kelnes tinka tai maikutese skesta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liseklis @ 2009 03 18, 15:36)
Sveikos 4u.gif
Musu sunui 3m. su trupuciu, ugis metras, o svoris 17kg. pagal musu letuviska lentele visada pas ji buvo virsutine riba ax.gif Seip labai ilgos kojos tai jeigu kelnes tinka tai maikutese skesta doh.gif


Viršutinė riba ko - ūgio ar svorio g.gif . Trimečiui 1 m tikrai nemanau, kad yra labai daug.
Mano mažiui dar tik dveji bus, bet jo ūgis jau 1,02 m. Tai jūsų mastais mūsiškis tikras gigantas tongue.gif .
Atsakyti
Sveikos, is aplinkiniu zmoniu daznokai isgirstu sakant, kad vyrukas labai aukstas. Na dar turim pusmeciu vyresni drauga tai atiduodam rubus isaugtus jam. Paskaitinejus cia ne toks jau ir didelis 2,9 m sveria 16kg. ugis 98 cm. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Valmiera @ 2009 03 21, 19:39)
Viršutinė riba ko - ūgio ar svorio g.gif . Trimečiui 1 m tikrai nemanau, kad yra labai daug.
Mano mažiui dar tik dveji bus, bet jo ūgis jau 1,02 m. Tai jūsų mastais mūsiškis tikras gigantas  tongue.gif .

Tikrai nemažas vaikis biggrin.gif

3- mečiui 1 m išties nėra daug. Viršutinė ūgio riba 108 cm, svorio 18 kg.
Atsakyti
Maniskio ugis 1.09m.,svoris22kg.Kadangi gime didelis tai ir toliau augam ir visada esam ties virsutine riba..
Atsakyti
mano sunui greitai 6, turim 128cm ir 24kg.
Sako, kad esam prie aukstuju.
Atsakyti
na mano suneliui kaip tik si men suejo 3 metukai, o jo ugis 102 cm, o svoris 17,7kg smile.gif . Gyd sake, kad esam apyauksciai g.gif . bet kaip cia perskaiciau, yra ir gerokai aukstesniu trimeciu ax.gif
Atsakyti
labas mamytes mano sunelis 3 metu ir 5 menesiu ugis 100 cm, o svoris 16 kg, kudutis, gleznutis, valgo prastokai, reikia pasistengti kol ka isiulau unsure.gif
Papildyta:
tiesa parasiau cia mazdaug ismatavimus, nes gan senokai buvom pas daktara rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos mamytes va mano dukryte kuriai dabar yra 2 metai ir 11 menesiu tai tikra coliuke. Jos ugis 88 cm o sveria vos 10 kg ir 400 g. Taciau labai judri ir gydytoja neranda prie ko prikibt vystomes gerai, kraujas geras tik labai labai nevalgom. 4u.gif
Atsakyti
Na mano sunulis yra 112 cm.20,5 kg.o rugpjuti svesim 6 gimtadieni,bet as taip suprantu ,kad mes mazuciai ane mergaites pagal tas ugio lenteles?
Atsakyti
Oksaniuksxxx, nėra tavo berniukas jau toks mažutis mirksiukas.gif 5.5 m. berniukų apatinė ūgio riba yra 106 cm, viršutinė 126 cm. Apatinė svorio riba 16.5 kg, viršutinė 26.5 kg. Tavo berniukas pagal svorį yra per viduriuką, o pagal ūgį- netoli vidurio.
Atsakyti