Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

O maniske 6m. virs visu normu i prieki doh.gif Ka man daryt? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saltrune @ 2006 03 09, 01:03)
Patarčiau kreiptis į genetikus (šitie geriausi Vilniuj) ir vaikų endokrinologus ( pakankamai protingi tik kauniečiai)- iš principo tam pakanka šeimos gydytojo ar pediatro siuntimo.

Sveikutė, tai kad mes buvome ir pas endokrinologus Kaune Klinikose ir nieko blogo nerado.Tai gal aš be reikalo jaudinuosi, gal užaugs kai ateis laikas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(BITUTE 27 @ 2006 03 08, 22:45)
Mano penkemetis tai tikrai nesiskundžiu su valgymu,valgo net už du,o va medžiagų apytaka doh.gif ,net man pavydėt blush2.gif O sveria 20kg,ūgis 110 biggrin.gif

mano keturmetis dabar 111 cm ūgio, o sveria 17,5kg... nu prie kūdesnių jis toks, bet kad tėvas irgi kaip dviratis.... doh.gif
Atsakyti

Maniškiui jau 4,5m ūgis 109cm o svoris 17kg... Jei valgytų normaliai gal būtų viskas gerai...bet yra pats didžiausias nevalgiukas...
Patarkit man kaip dėl to nesijaudinti???Kaip nepergyventi, kad jis vien kaulai ir oda???Kaip???
Atsakyti
Mano penkiamečio ūgis 112cm,svoris apie 20kg(kai pabūna pas diedukus pora savaičių tai priauga 1-2kg nes ten jam viskas labai skanu,o namie nežinom kaip įsiūlyt) smile.gif
Atsakyti
Mano penkiametis 112cm ir 17kg. Kaip pastebejau cia daugelis vaiku kudenos. smile.gif MEs irgi prie tokiu.
Atsakyti
Mano sunelis irgi penkiametis sveria vos 20 kg ir yra 116cm. ( o gal dar + kokie keli cm).
Jau taip kudai atrodo, kad kaip kazkas rase, vien tik kaulai ir oda. Nevalgus nuo pat gimimo, siuo metu gyvena sultim ir actimeliu.
Nors darzelyje pasak aukletoju tai valgo normaliai, kartais papildomai papraso, bet jeigu ko nemegsta tai neisiulysi jam niekaip.
Be to vaikas priskiriamas prie hiperaktyviu.
Nuolat kraujo tyrima darom, neramu man vis. Bet gydytoja tai ramina, sako, kam jus ta vaika kankinat, nes kiekviena karta kraujas idealus, isskyrus, kad rodo alergija. Bet su tuo jau susigyvenom.
Atsakyti
Mano sesemete dukra 116 cm ir 17 kg, bet svoris nesikeicia jau pusantru metu. Tai jeigu budama 2 metuku buvo tokia apvalute ir nediduke, tai dabar issitese, kojos rankos ilgos, o svorio mazoka. Vis su kelnem nepataikom, visi smunka, galima nuimti neatsegus.
Atsakyti
Mano penkiametis sūnelis 1,28m sveria17,5kg. bet jis pas mus tešliukas ir kelnės nesilaiko ant pilvo nors kaip ir dauguma kai nori valgo , o kai nenori neįduosi nieko
Atsakyti
QUOTE(Gilaja @ 2006 04 05, 14:39)
Mano sunelis irgi penkiametis sveria vos 20 kg ir yra 116cm. ( o gal dar + kokie keli cm).
Jau taip kudai atrodo, kad kaip kazkas rase, vien tik kaulai ir oda. Nevalgus nuo pat gimimo, siuo metu gyvena sultim ir actimeliu.


drinks_cheers.gif maniškis irgi...actimelį geria...ir tuom gyvas ax.gif
Žinot aš tai susimasčiau...aš pati neseniai treningines kelnes nusipirkau iš mergaitiškų rūbų skyriaus, nes moterų skyriuj nebuvo man tinkamo dydžio blink.gif lotuliukas.gif

Svarbiausia, kad vaikas sveikas...o kūdesnis ar apvalesnis...ech negali gi jie visi vienodi būt...nors gerai būtų kad bent į normas įtilptų...
Papildyta:
Pamatavau ką tik, ūgis 111cm, o sveria 18kg blink.gif kažkaip paaugom staigiai ir priaugom irgi blink.gif o jam 4,5m
Papildyta:
QUOTE(Linnaa @ 2006 04 08, 23:05)
Mano penkiametis sūnelis 1,28m sveria17,5kg. bet jis pas mus tešliukas ir kelnės nesilaiko ant pilvo nors kaip ir dauguma kai nori valgo , o kai nenori neįduosi nieko

O...kaip čia gali būti...tešliukas ir kelnės krenta g.gif įdomus reiškinys lotuliukas.gif
Nu ką aš čia unsure.gif kažką gi ne taip parašei, ania? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniškė irgi grokai patįsusi. 3,5 metų jos ūgis 109 cm, o svoris 17 kg. Skaitosi kad per mažai sveria, bet man ji atrodo thumbup.gif Jau geriau smulkesnė, bet svarbu sveikai atrodanti, nei kur vos juda vaikučiai ir batų per pilvą negali užsimauti schmoll.gif Beje, dar tokiems mamos vis kiša - pavalgyk, nors dar kasnelį, būna žiauru žiūrėti blink.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina29: 14 balandžio 2006 - 09:06
o maniskis keturiu metu ugis 106cm,o svoris 15kg.jis kudas labai tik kojos ilgos,ir perku rubus mazesnius nei keturiu metu vaikams g.gif ,ar toks svoris normalus g.gif ,nors vyras toks pats perlausti galima thumbup.gif
Atsakyti