Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(daividija @ 2009 07 23, 14:25)
pirmiausia sutepk ir palaikyk kelias val,kai sumirks,lygiai apipjausi.
Turbut jau cia per velai ilindau doh.gif


ne nepervelai, dar netepiau, vakare uzsiimsiu biggrin.gif bet tada sumazes labai mano tortas g.gif o jei grietinele papuosiu ar galima deti ant jos tas gelytes is saldainiu mases ? ir dar sutepu, dedu i saldytuva o kaip su puosimu? kada cia galima, jei valgysim sekmadieni? ot as zalia, nors perskaiciu jau vos ne visas temas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 23 liepos 2009 - 13:36
QUOTE(padima @ 2009 07 23, 14:13)
o koks simpatiskas,o kaip ta sokoladien mase padaryt?

O tu cia paziurek mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyrimus,ta sokoladine mase dariau antra karta ir ji si kart man nepatiko,pirma kart gavosi lb minksta o si kart kazkokia kietoka ax.gif apacia trukinejo tai teko skubiai klaidas slepti po juostele blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2009 07 23, 14:35)
ne nepervelai, dar netepiau, vakare uzsiimsiu  biggrin.gif bet tada sumazes labai mano tortas  g.gif o jei grietinele papuosiu ar galima deti ant jos tas gelytes is saldainiu mases ? ir dar sutepu, dedu i saldytuva o kaip su puosimu? kada cia galima, jei valgysim sekmadieni? ot as zalia, nors perskaiciu jau vos ne visas temas  blush2.gif

Šiaip čia mane paprotino, kad apipjovus tortą, įdedi sviesto, kondensovkės dar šaukšta ir viską sublendini. Tuomet ta košele aptepi visą tortą,jo šonus ir viršųsmile.gif
Taip nenukentės tavo apipjovimai, jie vis tiek bus tavo torte.
Mūsų tortas buvo valgomas sekmadienį.
TEpiau ketvirtadienio vakarą,palaikiau kambario temperatūroje kokia 1.5 val ir įdėjau į šaldytuvą.O išėmiau ir puošiau penktadienio vakarą, o paskui jis parą dar šaldytuve pagyveno papuoštas:)
Nežinau kaip su grietinėlė. Aš jį apdengiau CYPCIUKO mase ir gėlės buvo iš tos pačos masės:) Nieko nenutiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2009 07 23, 11:35)
ne nepervelai, dar netepiau, vakare uzsiimsiu  biggrin.gif bet tada sumazes labai mano tortas  g.gif o jei grietinele papuosiu ar galima deti ant jos tas gelytes is saldainiu mases ? ir dar sutepu, dedu i saldytuva o kaip su puosimu? kada cia galima, jei valgysim sekmadieni? ot as zalia, nors perskaiciu jau vos ne visas temas  blush2.gif

tai aptepk grietinele,as kaip tik siandien toki nelygu labai lygiai aptepiau gausiai grietinle lotuliukas.gif ir apibarsciau trupiniais,nezinau kaip tos gelytes is saldainiu mases,niekada nedariau,bet man atrodo jos nuo grietineles issileis.
Gali puosti sestadieni,jei valgysit sekmadieni,arba gelytes uzdek tik prie valgant,tada nespes issileist.
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 07 23, 16:52)
Šiaip čia mane paprotino, kad apipjovus tortą, įdedi sviesto, kondensovkės dar šaukšta ir viską sublendini. Tuomet ta košele aptepi visą tortą,jo šonus ir viršųsmile.gif
Taip nenukentės tavo apipjovimai, jie vis tiek bus tavo torte.
Mūsų tortas buvo valgomas sekmadienį.
TEpiau ketvirtadienio vakarą,palaikiau kambario temperatūroje kokia 1.5 val ir įdėjau į šaldytuvą.O išėmiau ir  puošiau penktadienio vakarą, o paskui jis parą dar šaldytuve pagyveno papuoštas:)
Nežinau kaip su grietinėlė. Aš jį apdengiau CYPCIUKO mase ir gėlės buvo iš tos pačos masės:) Nieko nenutiko smile.gif



QUOTE(daividija @ 2009 07 23, 18:45)
tai aptepk grietinele,as kaip tik siandien toki nelygu labai lygiai aptepiau gausiai grietinle lotuliukas.gif ir apibarsciau trupiniais,nezinau kaip tos gelytes is saldainiu mases,niekada nedariau,bet man atrodo jos nuo grietineles issileis.
Gali puosti sestadieni,jei valgysit sekmadieni,arba gelytes uzdek tik prie valgant,tada nespes issileist.

labai labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ne į tą temą parašiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 23 liepos 2009 - 18:41
eiwile, gražus tortukas, toks lyg ir paprastas, bet labai efektingas thumbup.gif

secondsun, Napoleonas skaniai atrodo wub.gif toks tiiikras natūralus tortukas, norėčiau paragauti essen.gif o dzibuot visai gražiai tau sekėsi thumbup.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 07 23, 11:38)
pas mane virtuvėje juodas miškas lotuliukas.gif  trys sutepti, ganašas padarytas, einu plakti grietinėlių, ir jau kibsiu į dzibavimą tongue.gif
ačiū už patarimus 4u.gif  4u.gif  4u.gif


kur tie tavo dzibeliuoti tortukai lens.gif laukiu nesulaukiu blush2.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Vaidullka @ 2009 07 23, 14:28)
Kažkur buvo parašyta ką daryt kai Cipciuko gėlių masė trupa. Pasidariau ir jokio elastingumo, sutrupa  doh.gif


Jei trupa - per mažai želatinos unsure.gif pasidaryk dar šiek tiek želatinos tirpalo ir pamėgink damaišyt į masę turėtų pasitaisyt, jei dar neišmetei. Dar kart parašysiu savo pastebėjimą - Cipciukas naudoja kažkokią ypač stiprią želatiną, paprastos želatinos reik dėt daugiau ax.gif pvz. aš dedu 9 g paprastos rupios želatinos 0,5-ei porcijos (dar nei kart nepadvedė tie mano imami 9 gramai lotuliukas.gif ) ir dar vienas pastebėjimas - paskutiniu metu darau taip, kaip patarė Meiana, už ką esu jai laaaabai dėkinga 4u.gif - vis trupučiuuuuuką pasitepu alyvuogių aliejumi (galima sviestu) rankas kai minkau gėlyčių masę - nu žinokit liuks thumbup.gif thumbup.gif tuomet masė lengviau pasiduoda lamdymui, pvz., kai reikia išplonint ir padaryt pasibangavusius rožyčių žiedlapius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 23 liepos 2009 - 19:39
šitą patarimą aš ir prisimenu, tepiau rankas sviestu. Bet tikrai bus per mažai želatinos. Būsiu nusimažinus, bijojau per daug įdėt blush2.gif
Jau Olestą per až pritrukdžiau, einu bandyt minkyt iš naujo ir dar apdengimo masė laukia unsure.gif
Atsakyti
Jezau, jau kad man siandien sekasi tai sekasi...ryt is pacio ryto reik daryt jogurtini torta su zelatina, o zelatinos geros neturiu, tik ta kazkokia Saldvos. Ten parasyta, kad 6-8 arb.saukstelius isbrinkinti litre vandens, ir paskui virinti. Bet gal gerai bus, jei as taip paciai darysiu kaip su Dr.Oetkher zelatina? Na mazam kieki vandens pakaitinsiu? Kazkada su ja dariau, ale nepamenu kaip..Ir turbut ji kaip silpnesne, tai jos daugiau deti reikia?
Atsakyti
RiMami, meduolytee labai ačiu už pagyras 4u.gif ...man pačiai jis iš išvaizdos nelabai patinka...matyt dėl to kad žinau kokiu klaidu pridariau blush2.gif

Bet užtat laabai skanus wub.gif turbut iki rytojaus neišgyvens essen.gif

Man tortu manija užejo...tik padariau Napoleoną ir jau galvoju kita torta daryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 07 23, 20:32)
ir dar vienas pastebėjimas - paskutiniu metu darau taip, kaip patarė Meiana, už ką esu jai laaaabai dėkinga  4u.gif  - vis trupučiuuuuuką pasitepu alyvuogių aliejumi (galima sviestu) rankas kai minkau gėlyčių masę - nu žinokit liuks  thumbup.gif  thumbup.gif tuomet masė lengviau pasiduoda lamdymui, pvz., kai reikia išplonint ir padaryt pasibangavusius rožyčių žiedlapius  ax.gif

Oi, kaip smagu, kad praverte pasiulymas blush2.gif bigsmile.gif

QUOTE(Vaidullka @ 2009 07 23, 20:35)
šitą patarimą aš ir prisimenu, tepiau rankas sviestu. Bet tikrai bus per mažai želatinos. Būsiu nusimažinus, bijojau per daug įdėt  blush2.gif
Jau Olestą per až pritrukdžiau, einu bandyt minkyt iš naujo ir dar apdengimo masė laukia  unsure.gif

Gali buti, kad zelatinos truksta. Vaidule, alia betgi kokio grozio tavo megzti zaisliukai ir kepuraites...

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 07 23, 20:47)
Jezau, jau kad man siandien sekasi tai sekasi...ryt is pacio ryto reik daryt jogurtini torta su zelatina, o zelatinos geros neturiu, tik ta kazkokia Saldvos. Ten parasyta, kad 6-8 arb.saukstelius isbrinkinti litre vandens, ir paskui virinti. Bet gal gerai bus, jei as taip paciai darysiu kaip su Dr.Oetkher zelatina? Na mazam kieki vandens pakaitinsiu? Kazkada su ja dariau, ale nepamenu kaip..Ir turbut ji kaip silpnesne, tai jos daugiau deti reikia?

Saldvos zelatina tikrai nera pats blogiausias atvejis mirksiukas.gif Gali daryti, kaip su Oetker, tik idek daugiau zelatinos granuliu. O litre vandens as niekada jokios zelatinos nebrinkinu, ir dar nei karta nebuvo blogai (siaip, isvis retas atvejis, kad zelei naudociau vandeni -- ar tai sultys, ar tai grietinele buna paprastai). Tikrai viskas bus liuks. Svarbiausia tikrai leist zelatinai isbrinkti pries kaitinant (20 min tegul pastovi), ir tada graziai ji tau issileis.
Atsakyti