Įkraunama...
Įkraunama...

Į mokyklą 6 ar 7 metų?

QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2010 09 01, 17:00)
Sveikinu visus vaikučius ir jų tėvelius su Mokslo metų pradžia!!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif 

Prisidedu prie sveikinimu!
Atsakyti
Aciu uz sveikinimus bigsmile.gif
Atsakyti
Mamytės, mes taip pat turime pasirinkimo laisvę, nes jokios PPT ar dar kitos ISTAIGOS nenuspręs apie MANO vaiko raidą...
Nežiūrėkit į vaiką kaip į standartą, kiekvienas vaikas INDIVIDUALUS...
Jei dar nepasirašėte - užpildykite
http://www.peticijos.lt/visos/3561
Atsakyti
As cia gal ne i tema, nes kaip suprantu kalbate apie Lt. mokyklinuku amziu. Mes gyvenam Airijoje ir tikrai buvau sunerimus ieskant savo mergaitei mokyklos. Kaskart kai pasakydavau, kad mano mergaitei 5metukai ir 8 men. pastebedavau keitoka zvilgsni g.gif Iki mokyklinio amziaus nesidomejau cionykste svietimo sistema, tai ir nezinojau, kad normalus mokyklinis amzius cia nuo 4-5 metuku. doh.gif Zinoma, pradinuko programa labai skiriasi nuo Lietuvos. Cia du metai skiriami izanginiam paruosimui pirmai klasei. Taigi, mano dukryte i pirma klase isejo budama 7m. ir 8 men. Cia didele mano klaida, kad nepasidomejau. Dabar sunelis. Sunki bus sirdis, kai 5 metu vaikui reiks uzvilkt uniforma, uzdet ant peciu kuprine ir kas ryta tyst i mokykla du metus iki pirmosios klases...
Atsakyti
QUOTE(Gabju @ 2010 09 30, 10:08)
Mamytės, mes taip pat turime pasirinkimo laisvę, nes jokios PPT ar dar kitos ISTAIGOS nenuspręs apie MANO vaiko raidą...
Nežiūrėkit į vaiką kaip į standartą, kiekvienas vaikas INDIVIDUALUS...
Jei dar nepasirašėte - užpildykite
http://www.peticijos.lt/visos/3561

Ačiū Jums už tokį darbą.
Mums irgi tai labai aktualu.
Pasirašėme.
Atsakyti
Aš tai 6 metų pradėjau eiti į mokyklą. Prisimenu kaip labai norėjau kuo greičiau iš darželio į mokyklą, kažkaip atrodė, kad tokia didelė būsiu lotuliukas.gif Prisimenu net darželyje man tortą ant išleistuvių nupirko, bet aš jo net nevalgiau, greičiau norėjau išeit blush2.gif o dabar gailiuosi kad nepasilikau torto lotuliukas.gif
Atsakyti
negaliu nesutikti - kiekvienas vaikas individualus drinks_cheers.gif
ir nieka kitas kaip tėvai jo geriau nepažįsta 4u.gif
bet kartais mamos, iš tos meilės didelės, pervertina savo vaikučius mirksiukas.gif

mano panelei prieš pat rugsėjo 1-a suėjo 7-eri ir pradėjom minti mokyklos takelį, nors darželyje gavom pasiūlymą paankstinti mokslus, jo atsisakėme smile.gif


mano krikštasūnis irgi gerokai lenkia savo bendraamžius, bet tėvų sprendimas buvo neskubėti su mokykla ir jis pradės ją lankyti jau būdamas 7 su puse smile.gif
Atsakyti
Mano vyresnele pradejo nuo 7, nes sesiu leisti dar nedrisom. Nesigailiu, programa sunki. Mokytojas sako, kad retai kuris vaikas, anksciau pradejes eiti i mokykla gerai mokinasi. Bet gal cia tik ju klasej. Vidurinele leisim nuo 7 taip pat.
Atsakyti
QUOTE(evelinaite @ 2010 10 10, 13:56)
Mano vyresnele pradejo nuo 7, nes sesiu leisti dar nedrisom. Nesigailiu, programa sunki. Mokytojas sako, kad retai kuris vaikas, anksciau pradejes eiti i mokykla gerai mokinasi. Bet gal cia tik ju klasej. Vidurinele leisim nuo 7 taip pat.

Labai smagu, kad turite pasirinkimo galimybę. ir galite leisti vaika ne tik nuo 6 metų, bet ir nuo 7.
Bet velyvą rudenį ar gruodžio mėn. gime vaikai tokio pasirinkimo - neturi.
Atsakyti
QUOTE(Ingadi @ 2010 10 11, 08:55)
Labai smagu, kad turite pasirinkimo galimybę. ir galite leisti vaika ne tik nuo 6 metų, bet ir nuo 7.
Bet velyvą rudenį ar gruodžio mėn. gime vaikai tokio pasirinkimo - neturi.


Ar kas nors trukdo suplanuoti, kad vaikas gimtų ne rudenį ar žiemą, o pavasarį ar vasarą? Mano visi vaikai gimė pavasarį, nes taip norėjau. Bėda ta, kad reta kuri šeima vaikus planuoja, daugiausia gimsta netyčiukai. Tai ir nesiskųskit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 11, 11:39)
Ar kas nors trukdo suplanuoti, kad vaikas gimtų ne rudenį ar žiemą, o pavasarį ar vasarą? Mano visi vaikai gimė pavasarį, nes taip norėjau. Bėda ta, kad reta kuri šeima vaikus planuoja, daugiausia gimsta netyčiukai. Tai ir nesiskųskit smile.gif

O ar zinot, jog kartais planai su realybe skirtingais takeliais vaiksto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 10 11, 11:39)
Ar kas nors trukdo suplanuoti, kad vaikas gimtų ne rudenį ar žiemą, o pavasarį ar vasarą? Mano visi vaikai gimė pavasarį, nes taip norėjau. Bėda ta, kad reta kuri šeima vaikus planuoja, daugiausia gimsta netyčiukai. Tai ir nesiskųskit smile.gif

Nuo tokio komentaro likau apakusi blink.gif
Atsakyti