Įkraunama...
Įkraunama...

Limfmazgiai

QUOTE(Bitulka @ 2005 02 21, 16:08)
Oi gerbiamoji ir nieko nelauk, tik varyk pas gydytoja, kad paskui netektu gailetis  sad.gif



tik negasdink
kas gali buti?
Atsakyti
moterys, prasau, negasdinkit
tai cia jau kazkas baisaus?
skambinau i poliklinika, mano gydytoja dirba tik ryt popiet
tai dabar isterikuosiu visa para cry.gif
Atsakyti
QUOTE(laurencija26 @ 2005 02 21, 14:17)
moterys, prasau, negasdinkit
tai cia jau kazkas baisaus?
skambinau i poliklinika, mano gydytoja dirba tik ryt popiet
tai dabar isterikuosiu visa para  cry.gif


Tik nepanikuok. Nemanau kad tau kas nors baisaus, bet dėl šventos ramybės aišku nueik pas gydytoją.
Nežinau, kodėl Bitulka čia taip grėsmingai... doh.gif
Atsakyti
jau kuris laikas skauda limfmazgių srityse-kaklo, pažastų ir kirkšnių.Pačių limfmazgių neužčiuopiu, ta prasme jie nėra padidėję. O nuo kirkšnių skausmas eina per vidinę šlaunų pusę, jaučiamas ir taip ir spaudžiant, tas pats ir rankose, tik mažiau. Kas tai galėtų būti?Prasidėjo nuo kirkšnių, tai pasisakiau ginekologei, bet ji nerado priežasties.Gal kam teko su kažkuo panašiu susidurti?
Atsakyti
Mane ta pati bėda kamuoja. Ir kuo toliau tuo labiau. Taigi šiandien, jau neapsikentusi to neaiškaus, mane neraminančio, nors ir nedidelio skausmo, einu pas ginekologą ir mamologą. Taigi rytoj parašysiu, kokie buvo rezultatai.
Atsakyti
gerai, b8tinai para6yk.A6 rytoj eisiu pas ginekolog3e ir vidaus gyd. Ziuresiu ka sakys.
Atsakyti
Buvau tik pas onkologą mamologą. Kaip ir maniau nustatė mastopatiją ir sakė, kad nuo jos gali skaudėti pažastis, net ir pečius.

O kaip tau sekėsi?
Atsakyti
su limfmazgiais nejuokai, ypac jei jau skauda, maudžia, niežti....
eikit pas šeimos gydytojus, visus tyrimus tegu atlieka, jei eritrocitų nusėdimas yra didesnis nei norma, jei pats gydytojas nesiūlo, pačios prašykite siuntimo į onkologinį, arba geriau į hematologinius skyrius- kaune klinikose, vilniuje- santariškėse... nejuokaukite cry.gif blink.gif verysad.gif
Atsakyti
o jei nerašo- pačios nueikite, sumokėkite pinigėlius (apie 20lt) ir atlikite apžiūrą. patikrą... nes mano nuomone iš artimųjų patirties.. :verysad šeimos gydytojai žino tik peršalimo ligas;)
Atsakyti
Netempkit gumos, o ant smūgio lėkit kraujo išsitirti!!!!!!!!!! Čia jums ne juokas.
Sako, kraujo vėžys dažnai taip pasireiškia......sad.gif
Nu duok Dieve, kad čia tik šiaip koks uždegimas būtų.....
Atsakyti
Tai kraujo tyrimą aš pirmiausiai pasidariau. Be to esu kraujo donorė, o neseniai pridaviau kraują, kad galėčiau tapti kamieninių ląstelių donoru. Tyrimai tikrai geri.
Be to nėra, kad jau taip išvien maustų ir skaudėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RamuneA: 07 balandžio 2005 - 10:15
Aš šiandien taip pat išsityriau krauja, tyrimo rezultatai geri, nieko blogo nerodo.Dar buvau pas neuropotologa, nes turiu problemų su stuburu, tai prirašė leistis vaistukų ir B12 vitaminą leidžiamą.Tačiau nemanau, kad dėl stuburo skaudėtų limfmazgius, kažkaip čia nesiriša, taigi, nebežinau ką ir galvoti...tiesa, jau kelis kartus šlapimas ne visai geras, nors tyrė šlapimo pūslę ir inkstus, tai nieko nerodo, bet gydytoja sako, kad kažkas su virškinimu negerai, na, bet aš virškinimo problemų kaip ir neturiu, taip ir neaišku...
Atsakyti