Įkraunama...
Įkraunama...

Limfmazgiai

Mano irgi stuburas iškrypęs. Gal kokius nervus spaudžia ir tas skausmas atsiranda?
Atsakyti
Apie padidėjusius limfmazgius
Atsakyti
aš irgi radau neblogą nuorodą apie limfmazgių pakitimus:
http://medicine.vdu....5607A6-70E903AC

visko prisiskaičiau ir visai galva susisuko, skaičiau, kad jeigu jie skausmingi, tai nebūdinga piktybiniai ligai, tai greičiausia kokia nors infekcija.Nors geriausiai tai parodo ehoskopija ir jeigu reikia-biopsija.
Na ką, kitą savaitę jei nepraeis vėl varysiu į polikliniką ir prašysiu išsamesnių tyrimų.
Atsakyti
Jau kelis menesius viena mano pazastis man keista - tokia kaip "didesne" , minkstesne uz kita. Nu ir siandien galvoju imsiu ir apsiciupinesiu normaliai. Tai tame minkstume tarsi uzciuopiu kazkoki guzeli, siek tiek mazesni uz Ciupa ciups.

Kas gi tai galetu buti, kaip manote, mamytes? Gal kas turite daugiau medicininiu ziniu. Beje turiu dvieju men suneli, ir maitinu.
Tik kad mano mamai skrandzio vezys prasidejo butenet nuo guzelio pazastyje, tai as kazkaip sunerimau.....
Atsakyti
gal limfmazgis iškilo? Man neseniai buvo: įsipjoviau pirštą, jis supuliavo, gydžiau tepalais, beveik sugijo, bet pažąstyje limfmazgis iškilo. Gydytojas antibiotikų skyrė. Tai gal ir tau kokia infekcija pateko? O šiaip, būtinai nubėk pas gydytoją, pasidaryk kraujo tyrimą 4u.gif . Sėkmės
Atsakyti
Dar būna nuo dezodorantų kad užsikemša poros ir susidaro guzelis. Bet kokiu atveju reikia būtinai rodytis gydytojai, nedelst.
Atsakyti
Būtinai pasirodyk gydytojui, limfmazgiai padidėja dėl įvairių priežasčių, bet viena iš jų yra ir tavo minėta. Nedelsk!
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2005 09 22, 19:17)
Būtinai pasirodyk gydytojui, limfmazgiai padidėja dėl įvairių priežasčių, bet viena iš jų yra ir tavo minėta. Nedelsk!


Pasirodziau. Laimei, nieko pikto nerado, nors limfmazgis padidejes, nuo ko tai - nera aisku, bet faktas, kad jo struktura nepakitus. Toks uzejo noras vel vaikus gimdyti, mamos. Aciu uz palaikyma abejoniu metu 4u.gif
Atsakyti
džiaugiuosi už tave. Šiandien aš varau pas gyd. dėl to paties ( nenyksta man tas limfmazgis) verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 26 rugsėjo 2005 - 15:24
grįžau. Vis dėlto, man keista, gydytojai visiškai nesureikšmina tų guzelių, limfmazgių sad.gif . Apčiupinėjo mano pažastį ( pasirodo jų yra ne vienas, daugiau...ir ne tik pažastyje blink.gif ), pasakė, jei būtum storesnė- nejustum jų. Ir viskas, jokių tyrimų, jokių vaistų g.gif. O juk padidėję limfmazgiai kartais įspėja ir apie rimtas ligas sad.gif . Likau abejonėse
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 26 rugsėjo 2005 - 18:17
O aš prieš pora savaičių taip pat apčiuopiau pažastyje guzelį, skaudėjo, bet po poros dienų jis dingo. Ir dabar nei skausmo, nei guzelio. Tai nežinau, ar reikia dabar kreiptis pas gydytoją? Kaip manot?
Atsakyti
Padidėjusi krūtinė ir limfmazgis pažastyje mane atvedė pas onkologus, deja pavėluotai. Stebėkite save, padidėję limfmazgiai tai nieko bloga, tik kad jie nebūtų labai dideli ir pastoviai nedidėtų, tiesiog atkreipkit dėmesį...Jei pastebėsit, kad pastoviai didėja, pasitarkit su medikais...
Su geriausiais linkėjimais nesirgti. 4u.gif
Atsakyti