Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažuoti darbeliai

QUOTE(sobieska @ 2009 07 16, 16:00)
Na dabar apsigink savo zavia arbatine biggrin.gif
Kokie ten juodi plemai ant sviesios serveteles (dangtelio virsuj) ir kokios ten baltos demes dezutes viduje

ginuosi biggrin.gif
juodi plemukai ten taip atspausdinti - cia ne servetele, pati spausdinau, ir jau ant paveiksliukai taip buvo, ju ir daugiau yra, tik gal foto nelabai matosi...... cia atseit taip paveiksliukas pats pasendintas blush2.gif

o del baltu plemuku dezutes viduj tai as pati supykau baisiai verysad.gif nes pasirodo ten dezute taip klijuota ir kliju perdaug buvo, tai issiliejo lauk, o kai su beicu daziau jie nenusidaze doh.gif bandziau is vis tuos klijus nugramdyt, bet nieko........ o dezutes pertvareles as pati taip sendinau, jei tu apie tuos plemukus rasei....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ikea: 16 liepos 2009 - 15:08
Man taip patinka jusu darbeliai, kad pasiziurejus kelis sykius pati labai susidomejau smile.gif nulekiau i senamiesti ir jau prisipirkau visokiu priemoniu dekupazui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ikea @ 2009 07 16, 16:06)

Nu labai issamiai biggrin.gif ...bet tikrai pirma karta matau,kad sitaip klijai i pavirsiu isbege blink.gif kaip ir brokas...bet neliudek...cia tau mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=sobieska,2009 07 16, 16:19]
Nu labai issamiai biggrin.gif ...bet tikrai pirma karta matau,kad sitaip klijai i pavirsiu isbege blink.gif kaip ir brokas...bet neliudek...cia tau mirksiukas.gif

aciu uz paguoda smile.gif
o del broko tai jau sakiau tai parduotuvej kad geda jiems tokius daiktus pardavineti....... nuotraukoj tai dar puse velnio tie klijai atrodo, realybei biski baisiau doh.gif ir svarbiausia kad beveik visose vietose kur klijuota tu kliju perdaug doh.gif
turejo buti dovana, bet kadangi taip gavosi, tai pasilikau sau blush2.gif

Atsakyti
Kvarteto ir avacijos meskiai labai mieli 4u.gif Dar papuosaliukai man labai patiko smile.gif
Mamuko indriuko remelis subtilus 4u.gif
ikea arbatine man labai grazi smile.gif
Atsakyti
[quote=ikea,2009 07 16, 16:28]
[quote=sobieska,2009 07 16, 16:19]
Nu labai issamiai biggrin.gif ...bet tikrai pirma karta matau,kad sitaip klijai i pavirsiu isbege blink.gif kaip ir brokas...bet neliudek...cia tau mirksiukas.gif

aciu uz paguoda smile.gif
o del broko tai jau sakiau tai parduotuvej kad geda jiems tokius daiktus pardavineti....... nuotraukoj tai dar puse velnio tie klijai atrodo, realybei biski baisiau doh.gif ir svarbiausia kad beveik visose vietose kur klijuota tu kliju perdaug doh.gif
turejo buti dovana, bet kadangi taip gavosi, tai pasilikau sau blush2.gif
[/quote]
na cia netos parduotuves beda,cia jau tokia produkcija jie gauna is paciu lenku,cia su ta beda turbut jau duguma susidure,mane ir tie nubege klijai nervina doh.gif pabandyk uzklijuot flica ir tada tu nubegimu nesimatys,arba juostele,tada galesi drasiai dovanot dovanele mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Avijacija @ 2009 07 16, 14:35)
o čia mini dekupažas, tik dedu ir nuorodą, jei vėl nerodytų foto  4u.gif
user posted image
http://public.fotki....0711130008.html

grazus ir stilingi labai 4u.gif
Atsakyti
[quote=Mamukas Indriukas,2009 07 16, 16:43]
na cia netos parduotuves beda,cia jau tokia produkcija jie gauna is paciu lenku,cia su ta beda turbut jau duguma susidure,mane ir tie nubege klijai nervina doh.gif pabandyk uzklijuot flica ir tada tu nubegimu nesimatys,arba juostele,tada galesi drasiai dovanot dovanele mirksiukas.gif

aciu uz ideja smile.gif kazkaip pati nesugalvojau kad galiu kazka ant tu kliju uzklijuot bigsmile.gif reiks pabandyt pataisyt padeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 07 16, 14:59)
Labai vyno butelio dėžutė patiko thumbup.gif  ir rėmelis dailus, neperkrautas, bet simpatiškas labai.  wub.gif

lotuliukas.gif va, kaip būna rolleyes.gif
O rėmėlis labai akį traukia, matau, čia dvi servetėles suderinai (abi jas esu jau naudojus irgi) thumbup.gif



aga va taip ir buna biggrin.gif blush2.gif taip cia dejau dvi serveteles viena su aguonom istisine o tuos juodus ratus iskirpau is kitos smile.gif
Papildyta:
[quote=ikea,2009 07 16, 16:44]
[quote=Mamukas Indriukas,2009 07 16, 16:43]
na cia netos parduotuves beda,cia jau tokia produkcija jie gauna is paciu lenku,cia su ta beda turbut jau duguma susidure,mane ir tie nubege klijai nervina doh.gif pabandyk uzklijuot flica ir tada tu nubegimu nesimatys,arba juostele,tada galesi drasiai dovanot dovanele mirksiukas.gif

aciu uz ideja smile.gif kazkaip pati nesugalvojau kad galiu kazka ant tu kliju uzklijuot bigsmile.gif reiks pabandyt pataisyt padeti smile.gif
[/quote]
tikrai pades ir grazi dezute bus isgelbeta thumbup.gif
Atsakyti
o as koki aparaciuka papirkau. sedziu ir analizuoju kaip su juom dirbti reikia doh.gif . pasiemiau is tomasphilips toki aparata su kuriuo galima frezuot, slifuot, poliruot ir grezti. gal ir tuos klijus eis prieiti su tuo aparatu nuslifuot bigsmile.gif .

ir aisku aciu uz pagyras ax.gif . dziaugiuosi labai pati savim. bet noreciau ir kritikos ar kokiu pastabeliu del seseliu. nes bandausi bandausi, lyg ir eina jau i ta puse rolleyes.gif . bet noriu dar geriau perprasti juos smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvartetas: 16 liepos 2009 - 15:55
Norėjote vaizdų, rodausi ir aš ax.gif user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lebut: 16 liepos 2009 - 16:42
QUOTE(lebut @ 2009 07 16, 17:38)
Norėjote vaizdų, rodausi ir aš  ax.gif

Laabai isvaizdi 4u.gif

O as pikta ant saves kaip velnias user posted image
Dar taip nebuvo...dezutes viduje paveiksleli priklijavau aukstyn kojom (kas svarbiausia jis istisinis,tiek daug prie jo terliojausi)...NIEKS KITS CIA NEKALTS...la.la.la...einu gramdyt hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 16 liepos 2009 - 16:52
QUOTE(sobieska @ 2009 07 16, 17:48)
Laabai isvaizdi 4u.gif

O as pikta ant saves kaip velnias user posted image
Dar taip nebuvo...dezutes viduje paveiksleli priklijavau aukstyn kojom (kas svarbiausia jis istisinis,tiek daug prie jo terliojausi)...NIEKS KITS CIA NEKALTS...la.la.la...einu gramdyt hihihi.gif

et sobieska man ir panasi situacija yra buvus doh.gif tad suprantu pilnai smile.gif
Atsakyti