Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergių puokštės, suknelės ir aksesuarai

sveikutes....
idomi tema be galo...
taip taip musu svente ir norisi kad butu viskas nepriekaistingai....
bet bet...ar kas pagalvoja jau taip lb kiek pamergem.vargo ... ax.gif (skaiciau cia komentara)jo jo pvz nemegsta spalvos ,netinka prie veido....ir 100---NE
PVZ as dievinu raudona....vestuves kuklios....bet tesiog noretusi kad sveciai turetu kazka raudona....
pasakiau draugei...ji is kart jei lieptum apsivilkti raudona suknele.....neiciau..net(nes ji visai netinka man)
puoliau.....teisintis...tesiog...akcento raudono...nurimo lotuliukas.gif
o isivaizduokit......kiek tokiu.....nesusipratimu!!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leja76: 09 kovo 2012 - 12:26
QUOTE(leja76 @ 2012 03 09, 12:25)
sveikutes....
idomi tema be galo...
taip taip musu svente ir norisi kad butu viskas nepriekaistingai....
bet bet...ar kas pagalvoja jau taip lb kiek pamergem.vargo ... ax.gif (skaiciau cia komentara)jo jo pvz nemegsta spalvos ,netinka prie veido....ir 100---NE
PVZ as dievinu raudona....vestuves kuklios....bet tesiog noretusi kad sveciai turetu kazka raudona....
pasakiau draugei...ji is kart jei lieptum apsivilkti raudona suknele.....neiciau..net(nes ji visai netinka man)
puoliau.....teisintis...tesiog...akcento raudono...nurimo lotuliukas.gif
o isivaizduokit......kiek tokiu.....nesusipratimu!!!!!

stai del to as ir niekam nieko nesakau smile.gif
musu vestuviu spalva taip pat bus raudona
sveciai kaip nores taip puosis
tik sesuo kuri puikiai zino kad as dievinu raudona zada siustis raudona suknele
Atsakyti
QUOTE(leja76 @ 2012 03 09, 13:25)
sveikutes....
idomi tema be galo...
taip taip musu svente ir norisi kad butu viskas nepriekaistingai....
bet bet...ar kas pagalvoja jau taip lb kiek pamergem.vargo ... ax.gif (skaiciau cia komentara)jo jo pvz nemegsta spalvos ,netinka prie veido....ir 100---NE
PVZ as dievinu raudona....vestuves kuklios....bet tesiog noretusi kad sveciai turetu kazka raudona....
pasakiau draugei...ji is kart jei lieptum apsivilkti raudona suknele.....neiciau..net(nes ji visai netinka man)
puoliau.....teisintis...tesiog...akcento raudono...nurimo lotuliukas.gif
o isivaizduokit......kiek tokiu.....nesusipratimu!!!!!

manyciau lb nemandagiai pasielge drauge pasakiusi jog neis i vestuves jei reiks uzsidet raudona suknele, tai kokia cia drauge?? sorry.. mano drauges pasake mes ir maisa uzsivilgsim kad tik pamatytume tave laiminga , nei viena is 7 pamergiu nepriekaistavo nei del spalvos nei del sukneles modelio.. 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras! smile.gif
Kad ir kaip bebutu keista,taciau man nesusipratimu ir pykciu daugiausiai sukele mano sesuo! kadangi tai jai suknele netinka,tai spalva.Galu gale atsisake dalyvauti vestuvese,bet tai ne del sukneliu arba mano reikalavimu smile.gif
Sukneles isrinko vyriausioji pamerge,as norejau tik,kad butu violetine spalva. Uz sukneles mes mokesim su pamergem per puse.Del to,kad vestuves mano.Puokstes rinkau as pati ir as uz jas moku.
Is pamergiu nieko nereikalauju,tik noriu,kad atnestu su savim gera nuotaika! smile.gif
labai tikiuosi,kad busim visos draugiskos! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(c@ndy @ 2012 03 09, 20:21)
Labas vakaras! smile.gif
Kad ir kaip bebutu keista,taciau man nesusipratimu ir pykciu daugiausiai sukele mano sesuo!  kadangi tai jai suknele netinka,tai spalva.Galu gale atsisake dalyvauti vestuvese,bet tai ne del sukneliu arba mano reikalavimu smile.gif
Sukneles isrinko vyriausioji pamerge,as norejau tik,kad butu violetine spalva. Uz sukneles mes mokesim su pamergem per puse.Del to,kad vestuves mano.Puokstes rinkau as pati ir as uz jas moku.
Is pamergiu nieko nereikalauju,tik noriu,kad atnestu su savim gera nuotaika! smile.gif
labai tikiuosi,kad busim visos draugiskos! wub.gif

vau sauni nuotaka,kad negalvoji vien tik apie save,4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Echmėja: 09 kovo 2012 - 22:22
4u.gif labas
man ir atrodo kad grazu pagalvoti ir apie kitus....aisku visiems neitiksi!!!
o sesuo ....yra sesuo todel ir issako tai ka galvoja.....
kai drauges is mandagumo nutyli.....kartais mirksiukas.gif
ir yra tokiu draugiu...kurios netyli lotuliukas.gif pvz mano cool.gif
Atsakyti
QUOTE(leja76 @ 2012 03 10, 11:58)
4u.gif labas
man ir atrodo kad grazu pagalvoti ir apie kitus....aisku visiems neitiksi!!!
o sesuo ....yra sesuo todel ir issako tai ka galvoja.....
kai drauges is mandagumo nutyli.....kartais mirksiukas.gif
ir yra tokiu draugiu...kurios netyli lotuliukas.gif pvz mano cool.gif

Gal joms kazkas ir nepatinka...as tikrai nezinau. smile.gif bet kai paklausiu sako viskas ok. smile.gif
o jums tai nepavydziu biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
2011 buvom vetuvese kur buvo tokios:)

http://public.fotki....my-first-album/


O jau siais metais mano vestuvese bus tokios;)

http://public.fotki....e/dsc-0063.html

Pamerges bus 4:)seip visos rinkosi kas jom labiausiai patinka;)leidau paciom issirinkti:)o issirinko man tinkancias sukneles:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iewutte11: 11 balandžio 2012 - 11:02
prieš kiek laiko pradėjote ieškotis sukneles? rugsejį ir as eisiu i vestuves, busiu pirma pamergė, zinau tik spalva, modeli leido išsirinkti pačioms, tačiau aš kažkaip neskubu, o gal reikėtų pradėti paieškas? kažin kiek kainuotų pasisiūti suknutę klaipėdoj?
Atsakyti
Laba 4u.gif gal kas pirko ar kur nors matavosi tokias sukneles? http://www.ebay.com/...0#ht_6363wt_952
Nes nuotraukoj jos labai jau graziai atrodo, bet va kaip realiai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2012 04 29, 21:32)
Laba  4u.gif  gal kas pirko ar kur nors matavosi tokias sukneles? http://www.ebay.com/...0#ht_6363wt_952
Nes nuotraukoj jos labai jau graziai atrodo, bet va kaip realiai?  g.gif

kiek esu maciusi tokio stiliaus sukneliu(kai priekis trumpesnis uz gala) gyvai
tai zinokite retai kam graziai atrodo verysad.gif
jos labai pigiai ir neskoningai atrodo
bet cia tik mano nuomone smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2012 04 29, 21:32)
Laba  4u.gif  gal kas pirko ar kur nors matavosi tokias sukneles? http://www.ebay.com/...0#ht_6363wt_952
Nes nuotraukoj jos labai jau graziai atrodo, bet va kaip realiai?  g.gif

Spalva sukneles labai labai, tik va del pacio sukneles modelio drisciau ir as suabejot...
Atsakyti