Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis nėštumas

QUOTE(Ieva 87 @ 2009 07 30, 07:27)
Labas rytas smile.gif  o kad taip man butu, jog visko noriu... i maista beveik negaliu ziureti, ypač vakare  schmoll.gif apetito nera, taciau jei skrandis tuscias buna dar blogiau  doh.gif  pradzioje  nestuke.gif  maniau kad mane pykinimas aplenks, bet nuo 8 savaites kai prasidejo, tai nebezinau ka ir daryti.. gal kas galit patarti?  unsure.gif

Man lygia tas pats, atrodo nic nieko nesinori, bet valgyt tai reikia. Na as atradau kad man sleikstuli nuima pistacijos, arba siaip koks sausas maistas, nors gal ir virskinimui nelabai gerai, bet sausu maistu uzkimsus skrangi geriau pasidaro. Dar geriau biski buna pagulejus kuri laika kai visai jau negera, tada bent gulint geriau (atsisedus vel bloga).
Papildyta:
As cia tiek daug temu praleidau per pora dienu.

As tai kai tik pasidarius testa iskart mamai pasakiau nes turejau daugyyyyyybe klausimu, bet nepagalvojau kad mano mama nelaikys liezuvio uz dantu, ir jau bent puse LT zino.... na ka padarysi. Mano vyras ne lietuvis tai jo seimai dar nesakem, laukiam kol praeis rizikingas periodas tada tikrai pasakysim. Tai va taip ir gavosi kad is mano mamos puses daug zmoniu zino, o is mano vyro puses dar niekas topsecret.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva 87 @ 2009 07 30, 09:27)
Labas rytas smile.gif  o kad taip man butu, jog visko noriu... i maista beveik negaliu ziureti, ypač vakare  schmoll.gif apetito nera, taciau jei skrandis tuscias buna dar blogiau  doh.gif  pradzioje  nestuke.gif  maniau kad mane pykinimas aplenks, bet nuo 8 savaites kai prasidejo, tai nebezinau ka ir daryti.. gal kas galit patarti?  unsure.gif


Pabandyk surast bent kažką, ką gali valgyt ir stiprinkis 4u.gif O šiaip tiesiog turi pragyventi tą sunkų pirmų trijų keturių mėnesių laikotarpį, tuos pykinimus 4u.gif Pamatysi, kaip po to bus gera vėl pradėt visko norėt ir valgyt su malonumu 4u.gif Aš pamenu irgi nieko į burną paimt negalėdavau, visiškai nuo visko šleikštu buvo, kai kuriom dienom būdavau gyva tik pora batono riekučių su sūriu, ir tai per prievartą 4u.gif Dar visai negalėjau gerti jokių arbatų, jau kaip nuo jų pykino, tai vos ne visą mėnesį tik vandenį virintą gėriau verysad.gif Tai rezultate likau visa kaip giltinė doh.gif O kai pradėjo tie pykinimai praeidinėt tai kažkaip net patikėt buvo sunku, pavalgydavau ir nepykindavo, negi taip gali būt biggrin.gif Tiesiog pratemk tą laikotarpį, pamatysi, bus dar apetitas žvėriškas vėliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milagrosa @ 2009 07 31, 16:38)
sveikos plepses  4u.gif  nu tikros plepses, kiek priplepejot kol manes nebuvo  tongue.gif
tai va prisiduodu, jau grizom is ligonines, viskas gerai augam toliau  wub.gif  nestuke.gif dabar bileteni turesiu, nes reikia daug ildetis ir guleti  blush2.gif


Sakiau kad viskas bus gerai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margreti @ 2009 07 31, 19:00)
Mano vyras ne lietuvis


o kokios tautybės TB? smile.gif MB irgi ne lietuvis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos būsimos mamytės 4u.gif Jungiuosi ir aš prie Jūsų, nors man jau ir nebedaug liko ax.gif
Na, mano nėštumo pradžia buvo laaaabai lengva, visi stebėjosi ir pavydėjo thumbup.gif valgiau viską ką tik norėjau bigsmile.gif gal dėl to ir priaugau daug svorio blush2.gif o nuo 26 savaitės prasidėjo "smagumai": baisiai kyla rūgštys doh.gif net miegoti kartais negaliu, tai po pagalve visada turiu Renie smile.gif tačiau ir jis ne visada padeda doh.gif o prieš porą savaičių susidūriau dar su viena problemėle - baisiai užkietėjo viduriai verysad.gif
Na, bet viskas yra išgyvenama rolleyes.gif ypač, kai žinau, kad jau greit ant rankų laikysiu savo saulytę wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2lia @ 2009 07 31, 22:34)
Na, bet viskas yra išgyvenama rolleyes.gif ypač, kai žinau, kad jau greit ant rankų laikysiu savo saulytę  wub.gif


kada tau terminas? bigsmile.gif mes irgi rugsėjinukai smile.gif mačiau, kad rugsėjo pradžioj pilnatis prasideda, tai, jaučiu, kad iki savojo termino nedatempsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 08 01, 00:05)
kada tau terminas?  bigsmile.gif  mes irgi rugsėjinukai  smile.gif  mačiau, kad rugsėjo pradžioj pilnatis prasideda, tai, jaučiu, kad iki savojo termino nedatempsiu  biggrin.gif


rugsėjo 25d., per mano mamuko 45 - metį thumbup.gif taaaip tikiuosi, kad išeis mamukui tokią dovanėlę padovanot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2lia @ 2009 07 31, 23:11)
rugsėjo 25d., per mano mamuko 45 - metį thumbup.gif taaaip tikiuosi, kad išeis mamukui tokią dovanėlę padovanot bigsmile.gif


būtų pati geriausia dovana thumbup.gif o čia jai pirmas (-a) anūkėlis (-ė)? gal žinot, ko laukiatės?
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 08 01, 00:15)
būtų pati geriausia dovana  thumbup.gif  o čia jai pirmas (-a) anūkėlis (-ė)? gal žinot, ko laukiatės?


aga, tiek mano tiek vyro tėvams bus pirmas anūkas, mano seneliams pirmas proanūkis, o mano prosenelei pirmas proproanūkis ax.gif bus baisiai lepinamas visų, to aš bijau, nebesusitvarkysiu paskui ax.gif
Gine uztikrino 200% kad bus berniukas, bet pasitaiko staigmenų lotuliukas.gif
Kada tau terminas? Ir ko laukiat? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2lia @ 2009 07 31, 23:27)
Kada tau terminas? Ir ko laukiat?  rolleyes.gif


mums terminas - rugsėjo 17d. o laukiam dukrytės, per du echo ginė patvirtino biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif kaip jauciates? man tai bloga bloga ir dar karta bloga. nu bet nieko viska iskesiu wub.gif
QUOTE(Apelsinka @ 2009 07 31, 20:18)
Sakiau kad viskas bus gerai  mirksiukas.gif  4u.gif

aha blush2.gif bigsmile.gif


vai2lia sveika atvykusi, kuo daugiuo tuo smagiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 08 01, 00:42)
mums terminas - rugsėjo 17d. o laukiam dukrytės, per du echo ginė patvirtino  biggrin.gif


Mano uošvis labai labai anūkės norėjo, nes tik sūnus augino ax.gif bet manau, kad svarbiausia ne lytis, o tai, kad mūsų saulytės būtų sveiki heart.gif
Atsakyti