Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis nėštumas

QUOTE(musiushka @ 2009 08 01, 17:11)
gal nuskambes kvailai bet jei nestumas mazas ar maziukui kenkia kai mama verkia..vakar prablioviau visa nakti ir siandien dar negalejau nusiraminti, paskui pagalvojau -na susitvardyk.. blush2.gif
ir galvoju, nejau mano maziukas irgi jaucia tai ka as jauciu.. nestuke.gif
jooo as ir laukiu kada ji pamatysiu..labai geras jausmas..zinoti kad tavo sirdele plaka su kita sirdute...kartu..man gydytoja neleido paziureti i maziuka kai ejau pirma karta.. schmoll.gif
tikiuosi kita karta jau pamatysiu.ta sirdute  4u.gif

nagi mergyt, nusisluostyk greitai tas asaras nono.gif as irgi kazkuria cia diena verkiau, bet paskui pagalvojau kad dabar svarbiausia mazas zmogeliukas pilvelyje, ir tik del jo reikia stengtis wub.gif
man ekoskopa jau 4 kartus dare, turiu 2 nuotraukytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE
na gal siek tiek ir hormonai..mano vyras taip mane koliojo kad negalejau nekukcioti..matai visa diena praleido garaze nuo ryto isejo ir tik nakti grizo girtas suprantama.nekenciu alkoholiku..ir kaip niekur nieko paklause ko as susiraukus..tada pradejo rekti kad darau isterijas is nieko..nu ir zodziu tranke duris mete daiktus..zodziu jautesi teisus galedamas nuspresti kada jam pareit namo ir kur ir kiek laiko valkiotis..lyg manes nebutu..tai va ir negalejau susivaldyti.. 



Laikykis musiushka, tie vyrai kartais pasielgia daugiau nei maži vaikai, ypač jei gavę alkoholio doh.gif verysad.gif , kartais jie nesupranta mūsų, tik žiūri į save, kaip bebūtų gaila verysad.gif Matyt trūksta jiems dėmesio, ar dar ko? Bet mes moterys esame daug stipresnės smile.gif . Stiprybės tau, ir pasistenk nekreipti dėmesio į jo keliamus kaprizus ir pykčių priepuolius, nors tai ir yra lb sudėtinga, lengviau pasakyti smile.gif Dabar galvoki vien apie kūdikėlį, kurį nešioji, jis svarbiausiais, o jei protingas vyras tai pats susitvarkiys su savo isterijom rolleyes.gif
Atsakyti
Stiprybes ir ramybes visoms. Kartais ir mes vyrus uzknisam su savo nuotaikom ir panasiai. O vyrai tokios butybes kaip sako mano mama, kad juos pastoviai reikia uzjausti lotuliukas.gif nes jiems pastoviai kas nors nutinka mirksiukas.gif
Atsakyti
uj kaip aciu uz palaikyma...na savo vyrui isaiskinau sitema tai dabar labai jau geras mums..pasakiau kad jis brangiausia ka turiu ir maniau kad jis vienintelis zmogus kuris gali manim pasirupinti..-ajsku jo sirdis suminkstejo ir tada pasikele uodega lotuliukas.gif ir prasidejo gerumo priepoliai thumbup.gif
beje tu nuotrauku reikia prasyti ar pacios pasiulys?ir dar kiek jos kainuoja..?
Atsakyti
Labas rytas visoms ir geru darbuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(musiushka @ 2009 08 02, 19:07)
uj kaip aciu uz palaikyma...na savo vyrui isaiskinau sitema tai dabar labai jau geras mums..pasakiau kad jis brangiausia ka turiu ir maniau kad jis vienintelis zmogus kuris gali manim pasirupinti..-ajsku jo sirdis suminkstejo ir tada pasikele uodega lotuliukas.gif  ir prasidejo gerumo priepoliai thumbup.gif
beje tu nuotrauku reikia prasyti ar pacios pasiulys?ir dar kiek jos kainuoja..?



Labas rytas visoms! 4u.gif

na man nuotraukeles nieko papildomo nekainavo, o gydytoja pati atspausdino dvi: viena saku, kita man smile.gif
Atsakyti
Labas rytas wink.gif

man kai dare pirma echo, tai aiskuten nieko nesupratau, kur mano vaikelio galvyte ir t.t. nors ir rode, bet foto atspausdino, nors ir neprasiau. po to drauge rodziau ta foto ir aiskinau gi joms, kur kojyte, rankyte, to pati nesuprasdama biggrin.gif bet pirmas gydytojos zodis, kuri dare echo, sako : nu ir vaiko aktyvumas lotuliukas.gif
Atsakyti
Man echo irgi atspausdino nors neprasiau. Pirmoj nuotraukytej matesi maza puslyte, o jau antroj pupa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(musiushka @ 2009 08 01, 18:11)
gal nuskambes kvailai bet jei nestumas mazas ar maziukui kenkia kai mama verkia..vakar prablioviau visa nakti ir siandien dar negalejau nusiraminti, paskui pagalvojau -na susitvardyk.. blush2.gif
ir galvoju, nejau mano maziukas irgi jaucia tai ka as jauciu.. nestuke.gif
jooo as ir laukiu kada ji pamatysiu..labai geras jausmas..zinoti kad tavo sirdele plaka su kita sirdute...kartu..man gydytoja neleido paziureti i maziuka kai ejau pirma karta.. schmoll.gif
tikiuosi kita karta jau pamatysiu.ta sirdute  4u.gif


Sveikutes, reciau dabar cia uzsuku, bet as su jumis! smile.gif
Jei jau verki, tai nepergyvenk kad verki biggrin.gif nes taip nebaigsi niekad pergyventi biggrin.gif
nu cia juokauju, bet noriu bent paguost kad man taip irgi buvo. Dabar lyg ir apstojo tie verkavimai, bet pradzioj irgi naktis praverkdavau. Siaip manau pats verkimas ne toks ir blogas dalykas, juk sako, kad moterys moka verkti, todel zymiai greiciau viska atleidzia, atpalaiduoja, nelaiko itampos savyje. Taip kad verkimas reikalingas itampai nuimti. O priezastys del kuriu verki po kiek laiko pasirodys ne tokios jau ir rimtos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo butybe: 03 rugpjūčio 2009 - 08:52
sveikos 4u.gif
QUOTE(musiushka @ 2009 08 02, 20:07)
beje tu nuotrauku reikia prasyti ar pacios pasiulys?ir dar kiek jos kainuoja..?

nereikia uz jas moketi, gydytoja duoda wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva 87 @ 2009 07 31, 15:16)
Sveika, tirida  mirksiukas.gif musu labai panasus nestumas  nestuke.gif mes su draugu irgi kol kas tik dviese sia naujiena dziaugiames. Kada mazdaug manai, jog butu laikas pasakyti visiems apie nestuke.gif ?


manau kad jau kaip ir reiketu visgi bent jau artimiausiems zmonems pasakyti, vat ir si savaitgali buvom trumpam pas tevus uzsuke, bet kazkaip vis dar susilaikiau, nors jau mastem, kad pasakysim, bet as cia stabdis esu, kazko bijau ir pati nezinau ko.... blush2.gif
is tikruju manau, jei tavo Ieva 87 nestumas sklandus, tai tikrai pats laikas butu pasidalinti tokia naujiena su artimaisiais.
Atsakyti
QUOTE(tirida @ 2009 08 03, 11:47)
manau kad jau kaip ir reiketu visgi bent jau artimiausiems zmonems pasakyti, vat ir si savaitgali buvom trumpam pas tevus uzsuke, bet kazkaip vis dar susilaikiau, nors jau mastem, kad pasakysim, bet as cia stabdis esu, kazko bijau ir pati nezinau ko.... blush2.gif
is tikruju manau, jei tavo Ieva 87 nestumas sklandus, tai tikrai pats laikas butu pasidalinti tokia naujiena su artimaisiais.


Labas rytas mirksiukas.gif
Nestumas sklandus, nieko neiprasto nera, taciau niekaip neprisiruosiu ir as pasakyti. Kartais kalbam su tevais ir atrodo butu gera jau proga tai ziniai, bet vis susilaikau...net nezinau del ko unsure.gif
Atsakyti