Įkraunama...
Įkraunama...

Vėrinukai

o tie verinukai su lasisa tai tiesiog lasisa ir alyvuoge? nereikia jokios duonos?
Atsakyti
dar labai faina vaikų gimtadieniui, pvz. vėrinukai iš įvairių džiovintų vaisių (dabar yra kažkokie labai ryškių spalvų rolleyes.gif ).
Atsakyti
Mes tai darom tokius vėrinukus: Silkė+virta morka+svogūnas+ silkė ir t.t.
Tuos vėrinukus per naktį paliekam silkės marinate, o ryte thumbup.gif skonis.
Atsakyti
QUOTE (Letta @ 2004 07 03, 07:05)
Mes tai darom tokius vėrinukus: Silkė+virta morka+svogūnas+ silkė ir t.t.
Tuos vėrinukus per naktį paliekam silkės marinate, o ryte thumbup.gif skonis.

O kas per silkės marinatas g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
O man patinka suris + marmeladinis saldainis wink.gif

Draugo mama buvo berods Katalonijoj, atveze si receptuka, labai man patiko, taip neiprasta, ir labai graziai ant lekstes ziurisi. Tik suri toki reik imt svelnesnio skonio thumbup.gif
Atsakyti
Dariau verinukus, visą diedelę lekštę rolleyes.gif Įvairių pridariau, sudejau ant salotų lapų, labai gražiai atrodo, bet yra vienas minusas...labai greitai suvalgomi.. tongue.gif
Dariau iš sūrio+alyvuogės;
-kumpis, supjaustytas tokiom juostelem, apsuki ta juostele aplink alyvuogę ir susmeigi;
-vietoj alyvuogės dar dariau su mažais marinuotais agurkeliais, apsuki mėsyte aplink agurkelį;
-ir dar mesyte susukt ir susmeigt su mažais pomidoriukais, yra parduotuvese tokie vynuoginiai pomidorai;
Nežinau ar aiškiai parašiau, bet atrode fantaskiškai ir digo viskas irgi fantastišku greičiu tongue.gif
Atsakyti
alyvuogė-agurkėlis-kepta duona-sūris
Atsakyti
man vat paskutiniu metu teko vienham švediško stalo baliuj valgyti tokius vėrinukus ant dantų krapštukų BALTOS DUONOS KUBELIS+LAŠIŠOS KUBELIS+MAŽYTIS GABALIUKAS CITRINOS+JUODA ALYVUOGĖ.... nu tai praktiškai vien tik juos ir kapojau doh.gif vietoj lašišos tinka ir silkės gabaliukas. wink.gif
Atsakyti
man tai ziauriai skanus tokie verinukai: ferm surio kubelis+vynuoge+marmeladinis saldainis+citrinos gabaliukas.Labai tinka prie balto vyno.
Atsakyti
su Lietuvoj pirktom marinuotom žaliom alyvuogem darau tokius vėrinukus ant krapštukų dantims: Goudos surio riekelė, ant jos - avokado gabalelis, ant jo - žalioji alyvuogė. gabaliukai turėtų būti ne per stori, kad tai būtų vieno kąsnio užkandėlė. skonis pikantiškas - net nemėgstančios alyvuogių draugės gurmanavo.
Atsakyti
Man patinka toks derinys: juoda alyvuogė+fermentinio sūrio kubelis+džiovinta slyva. Maunu ant dantų krapštuko.
Atsakyti
liuks ivairus verinukai thumbup.gif Labai nesudetinga padaryti, atrodo graziai ir labai skanu smile.gif
Atsakyti