Įkraunama...
Įkraunama...

Vėrinukai

Planuoju meniu mažosios pirmajam gimatadieniui, bet nesinori labai apsikrauti, kokius karbonadus ar vištas pradėti kepti doh.gif , tai gal reikės įvairiausių skonių vėrinukų priverti? Ir gražu, ir įdomu, ir stalas netuščias bus thumbup.gif
Atsakyti
didelis ačiū už idėjas ax.gif
Atsakyti
Mes tai veriam tokius: kepta duona (kvadratukais supjaustyta) -> keptos krabų lazdelės (irgi pasmulkintos) -> agurkas -> ir vėl ta pati seka... Nuo stalo dingsta greičiausiai iš visų patiekalų blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
as savo vaiko gimtadieniui dariau dvejopus verinukus:
kepta duona+slyvinis pomidoriukas+suris+alyvuoge

user posted image

vaisinius:
kivis+melionas+vynuoge+nektarinas

user posted image
Atsakyti
mergikes, o gal zinote, kur gauti pirkti sumustiniu verinukams daryti formeles?
4u.gif
Atsakyti
kazkada maciau RIMI, bet taip paslepta, kad nelabai ir rastum jei nereiketu kazko ieskot... tik kai mes dar be saukstu gyvenam, viska nuo nulio tenka pirkt, tai ir krapstinejuosi po lentynas nuejusi, tai to reik tai ano smile.gif tai vat ir maciau ten rinkinuka toki, berods kvadratukai buvo, sirdutes ir trikampiuko formos smile.gif
Atsakyti
O man tai labai skanus toks derinys-juod.alyvuoge, medziot. suris ar bet koks rukytas ir ridikeliai..tik aisku dabar jau per velu toki siulyt,cia anksti vasara galima pasilepint kai ridikel mazuciai buna ax.gif
Atsakyti
O as darau verinukus su konservuotais cesnakeliais ir zalia paprika. irgi labai skanu.
Atsakyti
man labai skanu žalia alyvuogė+sūris olandiškas+mėlina vynuogė 4u.gif
Atsakyti
o aš mėgstu persimonų ir keptos vištienos krūtinėlės vėrinukus ax.gif
Atsakyti
Kiek ideju bigsmile.gif Aciu jums, mergikes bis.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti