Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Šventojoje (5 tema)

kad ir keturvietis, bet kaina iš kosmoso gelmių-praėjom ir pro energetiko kvartalą-tikrai baisu
vat butent kazkaip Sventosios namukam daugiau renovacijos reik, bo jau kitur pazvelgus baugu darosi blink.gif
As dar nusiziurejau be Vaivorykstes, Osupyne, bet siemet mums reikiamu laikotarpiu visi uzsakyti buvo.
Atsakyti
Atostogavom šiuose nameliuose thumbup.gif Viskas gražu, švaru, tvarkinga, kvepia, rami vieta, šeimininkai malonūs, vaikui kieme veiklos pilna. thumbup.gif
Tik karštas vanduo labai gudriai bėgo. Iš pradžių tekdavo ilgai jo laukti, o po to tai verdantis, tai ledinis. doh.gif Džiaugiausi, kad mano vaikas jau ne tokio amžiaus, kuriam užpakalį po kranu dažnai reikia plauti. Gaila, kad dušu dėl to vandens buvo sunku naudotis unsure.gif
Dar mums virtuvėlė buvo per maža, nes maitinomės patys. Tai teko palakstyt su puodais į bendrą namą. Gerai, kad netoli ir oras geras kliuvo tongue.gif
Ir dar su vaiku mums buvo per toli iki jūros (teko keliskart miegantį parsitįst) doh.gif Gaila, kad nauji namukai su geresnėm gyvenimo sąlygom yra tolėliau nuo jūros unsure.gif

Beskaitant jūsų atsiliepimus, iškilo klausimas. Kas toliau atostogaudavo, kaip jūrą pasiekdavot? Mašina? O kur ją pasistatyt?
Atsakyti
QUOTE(Vasska @ 2009 08 19, 12:44)
Beskaitant jūsų atsiliepimus, iškilo klausimas. Kas toliau atostogaudavo, kaip jūrą pasiekdavot? Mašina? O kur ją pasistatyt?

Mes vaziuodavom arba link energetiko ir paskui sukdavom i Kursiu kelia. Ten uzdetas zenklas, kad negalima masinom vaziuot, bet visi vaziuodavo g.gif Tereikdavo pereiti kopas. Arba vaziuodavom i pati centra. Ten pasistadydavom irgi iskart uz kopu. Zodziu jokiu problemu ten su masina.
Atsakyti
labukas. mes ruosiames si savaitgali vykti i Šventaja. tik iskilo klausimas - kaip ten reikalai su šunumis? ar priima namuku seimininkai? ar reikia moket papildoma mokesti? o kaip i papludimi ar galima vestis?
Atsakyti
QUOTE(Krirma @ 2009 08 20, 14:21)
labukas. mes ruosiames si savaitgali vykti i Šventaja. tik iskilo klausimas - kaip ten reikalai su šunumis? ar priima namuku seimininkai? ar reikia moket papildoma mokesti? o kaip i papludimi ar galima vestis?

Yra labai daug kas kas nepriima su gyvunais ,kiti priima uz atskira mokesti, juk zmones atvaziuoja ilsetis o ne sunu amsejomo klausytis.O papludimyje,griestai draudziama,yra net zenklai,bet kaip ir daug kur zmones apkiauleje ir vedasi net ten doh.gif
Atsakyti
Sveiki, norejau pasidalyti nekokia patirtimi is atostogu Sventojoje. Siais metais su seima nusprendem isbandyti Sventaja. Issirinkom apsistoti pas Margarita Mokyklos g. 20a. Pirma karta susidurem su tuo, kad atvaziavus mums nedave to kambario del kurio susitarem. "Ponia" Margarita mums pareiske, kad musu uzsakyto kambario poilsiautojai nusprende prasitesti atostogas ir jinai ju negalinti isvaryti.Mums pasiule pasirinkti is kitu dvieju patalpu, kurios mums netiko, plius dar apsauke mus, kas cia mes per ponai, kad mums reikia erdves ir t.t. juk atvaziavom prie juros, o ne kambary sedeti. Taip kad bukit atsargus rinkdamiesi apsistoti pas Margarita, susitarimas jai nieko nereiskia, gerai dar kad is anksto jai nereikejo avanso sumoketi.
Bet nera to bloga, kas neiseitu i gera. Likti be stogo pajuryje apsoliuciai neimanoma, bet praleisti neaisku kiek laiko ieskant tos pastoges irgi nesinorejo, taip kad mes iskart nuvaziavom i viesbuti "Kursiu kaimas", kuri pirma pamatem tik ivaziavus i Sventaja. Nuostabus viesbutis, su lauko baseinu, kas liecia apgyvendinima tai buvo pacios geriausios musu seimos atostogos, tik kelis kartus brangesnes. Viesbuti "kursiu kaimas" be abejones visiems rekomenduojame.
Atsakyti
QUOTE(Toragati @ 2009 08 20, 20:06)
Sveiki, norejau pasidalyti nekokia patirtimi is atostogu Sventojoje. Siais metais su seima nusprendem isbandyti Sventaja. Issirinkom apsistoti pas Margarita Mokyklos g. 20a. Pirma karta susidurem su tuo, kad atvaziavus mums nedave to kambario del kurio susitarem. "Ponia" Margarita mums pareiske, kad musu uzsakyto kambario poilsiautojai nusprende prasitesti atostogas ir jinai ju negalinti isvaryti.Mums pasiule pasirinkti is kitu dvieju patalpu, kurios mums netiko, plius dar apsauke mus, kas cia mes per ponai, kad mums reikia erdves ir t.t. juk atvaziavom prie juros, o ne kambary sedeti. Taip kad bukit atsargus rinkdamiesi apsistoti pas Margarita, susitarimas jai nieko nereiskia, gerai dar kad is anksto jai nereikejo avanso sumoketi.

oi ir mus pora "ponių " apšaukė lotuliukas.gif Palangoj ieškojom. nu netiko mums nei 3 a(su vaikais), nei kitam name kambarys. doh.gif tai tada "ponios" savo tikrą veidą parodė cool.gif irgi taip pat, apšaukė, kad negyvent atvažiavot o keliom dienom tik lotuliukas.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jankeliukas @ 2009 08 20, 14:37)
Yra  labai  daug kas  kas  nepriima  su  gyvunais ,kiti  priima  uz  atskira  mokesti, juk zmones atvaziuoja  ilsetis  o  ne  sunu amsejomo  klausytis.O  papludimyje,griestai  draudziama,yra  net  zenklai,bet  kaip  ir  daug  kur zmones  apkiauleje ir  vedasi  net  ten doh.gif

Nu ir ka tas suo padarys? a? Man juokinga, kai sako, suo primys ir prikakos i vandeni, nu parodykit man nors viena suni, kuris taip daro doh.gif Papludimyje kiek vaiku atlieka savo reikalus, ne viena mama maciau, kai vaikas nori sisiu ir vedasi i jura ant kranto arba iskasa duobele kitam rimtesniam reikalui. Mes gulim lygiai ant to pacio smelio, tai kuo suo nusikalto, neisivaizduoju, nes cia dar suo kulturingesnis, svaresnis, nei kai kurie vaikai ir tevai. Paziurekit kas kopose darosi. Minu laukas doh.gif o jei mano suo kur pridaro, as susirenku ir nematau problemos doh.gif
Kas cia klause del sunu, tai kai skambinsites rezervuotis, pasakykit, kad atsivesit is karto pasakys ar priima. O i papludimi negalima, nes yra zenklai, bet jei koks atokesnis papludimys, nieko niekas nesako. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenka @ 2009 08 20, 21:41)
Nu ir ka tas suo padarys? a?


Apart jūsų paminėtų dalykų išgąsdint gali. Perdaug nedetalizuosiu, bet mano trimetis vaikas dėl vieno šuns per didelio noro draugauti dabar turi gana rimtą fobiją šunims. Taisyklės ne šiaip sau yra. Negaliu pakęst tokių, kur vedžiojasi šunis be pavadėlių ir vedasi į neleistinas vietas.
Atsakyti
QUOTE(iclė @ 2009 08 20, 22:52)
Apart jūsų paminėtų dalykų išgąsdint gali. Perdaug nedetalizuosiu, bet mano trimetis vaikas dėl vieno šuns per didelio noro draugauti dabar turi gana rimtą fobiją šunims. Taisyklės ne šiaip sau yra. Negaliu pakęst tokių, kur vedžiojasi šunis be pavadėlių ir vedasi į neleistinas vietas.

thumbup.gif drinks_cheers.gif Yra zmoniu, kurie ne tik bijo ar nemegsta visokiu padaru, bet yra ir jiems alergiski g.gif Kazkas juk gyvens po jusu tame kambaryje g.gif
Atsakyti
QUOTE(iclė @ 2009 08 20, 22:52)
Apart jūsų paminėtų dalykų išgąsdint gali. Perdaug nedetalizuosiu, bet mano trimetis vaikas dėl vieno šuns per didelio noro draugauti dabar turi gana rimtą fobiją šunims. Taisyklės ne šiaip sau yra. Negaliu pakęst tokių, kur vedžiojasi šunis be pavadėlių ir vedasi į neleistinas vietas.

Na taip, tokiu zmoniu nepateisinu, kai sunis be komandu palieka, suo bega kur nori ir t.t. bet dauguma sunu dresuoti, pvz. mano jei neleisiu ir neis, pastoviai bus prie kojos ir tokiu dauguma mirksiukas.gif
O del alergijos taip, bet jeigu syki nuomoji, tai po to ir dezinfekuok viska (kalbu apie seimininkes) nes kad ir bet ka nuo zmogaus gali pasigauti mirksiukas.gif
Zinau tik viena, tie kurie gyvunu nemyli, jiems visada bus blogai ir ras prie ko prikibti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenka @ 2009 08 21, 00:31)

Zinau tik viena, tie kurie gyvunu nemyli, jiems visada bus blogai ir ras prie ko prikibti  mirksiukas.gif


Labai retas, kuris ištikro gyvūnų nemyli mirksiukas.gif , ir ne apie meilę čia kalba netgi. Aš asmeniškai bijau tik dėl saugumo savo šeimos, nesvarbu, kad jūs sakot jog jis dresuotas, aš pati turėjau šunį ir mano vyras turėjo ir žinom kad šeimininkai visada sako koks geras jo šuo, bet per TV ne kartą girdėti teko vaikas ligoninėj atsidūrė dėl šuns įkandimo, vaikas užpultas šuns ir t.t. Mano vyrą užpuolęs šuo buvo, gerai kad jis moka nuo jų apsiginti, bet mano trimetis sūnus nemokės schmoll.gif
Atsakyti