Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(Viliana @ 2009 09 09, 07:57)

kazkada ir mums buvo veido tikas, irgi mirgsejo, tai daktares ir raminancius rase, tai laikinai padedavo, bet po kurio laiko vel atsinaujindavo, tai mama nuejo i homeopatine vaistine ir ten tokius zirniukus israse nuo veido tiko, ir padejo, nezinau ar sutapimas ar stebuklas, bet nuo to laiko ir pradejau tiketi homeopatija  smile.gif


Gerai,kad jums padėjo,o galėjo ir nepadėti. Geriausia,kai homeopatinius vaistus paskiria gydytojas. Parenka individualiai. Bet galima bandyti kompleksiukus ,kurie tinka daugeliui. Ir vis tiek vienas tiks vienam,kitas kitam. Todėl nereikia nusivilti homeopatija,jei nepadeda ,o bandyti kitą. Kai atrandi SAVO vaistą arba keletą,būna labai thumbup.gif .
Atsakyti
[kazkada ir mums buvo veido tikas, irgi mirgsejo, tai daktares ir raminancius rase, tai laikinai padedavo, bet po kurio laiko vel atsinaujindavo, tai mama nuejo i homeopatine vaistine ir ten tokius zirniukus israse nuo veido tiko, ir padejo, nezinau ar sutapimas ar stebuklas, bet nuo to laiko ir pradejau tiketi homeopatija smile.gif
[/quote]
negalėtum pažiūrėti kaip vadinosi žirniukai 4u.gif mano dičkis turi šią bėdą, raminantys apmažino mirksėjimą, bet nevisiškai .
Atsakyti
negalėtum pažiūrėti kaip vadinosi žirniukai 4u.gif mano dičkis turi šią bėdą, raminantys apmažino mirksėjimą, bet nevisiškai .
[/quote]

Žirniukų galima gauti tik Kaune. Jei turite galimybę, bandykite kompleksus IGNATIA ir NEURO. Pabandykite vieną, jei nepadės, tada kitą. Nes jų skirtinga sudėtis.

Raminantys ir negali pilnai padėti, jie veikia kol geri.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 09 rugsėjo 2009 - 08:46
o čia gaminami žirniukai, ar hello kompleksiniai? pirmieji tai lyg su jonažole, ar ne nuo depresijos labiau g.gif jetau kiek klausimų kyla man su homeopatija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmora @ 2009 09 09, 09:42)
negalėtum pažiūrėti kaip vadinosi žirniukai  4u.gif  mano dičkis turi šią bėdą, raminantys apmažino mirksėjimą, bet nevisiškai .

paziuresiu, dabar darbe, tai ryt parasysiu, beje mano mama juos nupirko mazeikiu homeopatineje vaistineje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmora @ 2009 09 09, 10:06)
o čia gaminami žirniukai, ar hello kompleksiniai? pirmieji tai lyg su jonažole, ar ne nuo depresijos labiau  g.gif jetau kiek klausimų kyla man su homeopatija  blush2.gif


Gaminami Kauno homeopatinėje MUZIEJAUS vaistinėje. Nėra sudėtyje jonažolės nei vienam,nei antram. Abu tinka ivairiems nerviniams pasireiškimams ( ilgai rinkau žodį ax.gif )gydyti. Tik jų sudėtis skirtinga. Aš pradžioje vartojau IGNATIA, man nelabai tiko. O NEURO thumbup.gif
Acosedum ir Sedatif dar kitokie komponentai įeina, jų galima nusipirkti vaistinėse. Reikia bandyti. Iš hell firmos yra nervohell atrodo. bet kuris iš jų gali tikti ir padėti.
Atsakyti
Kur Obuoliausia dingo? unsure.gif
Atsakyti
sedatif ir mes gereme, kai vaikiukas darzelyje issigando zyduku ir paniskai pradejo darzo bijoti, tai mums padejo thumbup.gif
Atsakyti
kadangi matau teks man iki homeopatinės vaistinės palėkti, tai noriu išsiaiškinti dar vieną dalyką; kadangi mano darželinukas jau sugebėjo po pirmos savaitės darže susirkti, tai pamasčiau gal vertėtų pastiprint imunitetą homeopatiškai. Tik kuom: ežiuole, česnaku(beje kaip jis ten vadinas), dar berods kažkas yra dažnai sergantiems. Ką esate išbandžiusios?
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 09, 09:37)
Kur Obuoliausia dingo?  unsure.gif


Krika, apkasuos aš...
Neturiu energijos tiesiog sėdėti ir aiškintis viską, todėl tyliu. ax.gif
Matau, daugiau žmonių atsiranda, išmanančių ir galinčių kažką protingo pasakyti.

Vilmora, hom. česnakas yra Allium sativum (aš naudoju 6).

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 09 rugsėjo 2009 - 10:35
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 09 09, 11:34)
Krika, apkasuos aš...
Neturiu energijos tiesiog sėdėti ir aiškintis viską, todėl tyliu. ax.gif
Matau, daugiau žmonių atsiranda, išmanančių ir galinčių kažką protingo pasakyti.

Vilmora, hom. česnakas yra Allium sativum (aš naudoju 6).

aha, tą patį ir aš pastebėjau ir pagalvojau kas tavo "pareigas" perėmė unsure.gif
Atsakyti
Obuoliausia, nedink - mums labai reikia tavęs mirksiukas.gif Balionėlis, kad atsirastų energijos 4u.gif
Atsakyti