Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Merginos, pasakykit nuo ko skiriami zirniukai Staphisagria?
Atsakyti
QUOTE(sssaule @ 2009 09 21, 19:59)
Merginos, pasakykit nuo ko skiriami zirniukai Staphisagria?


http://www.vithoulka...n...&Itemid=118 4u.gif
Atsakyti
Greisi, mums merc. solubilis buvo leista gerti umios ligos metu iki 8 kartu per diena. Jums manau kokiu 4 zirniuku reiktu. Tu pamatysi ar tinka: jei tinka tai bent jau issiputimas labai palengveja, o jei reikalas senas tai teks ilgiau pilno rezultato laukt, bet pradzioj vis tiek turetum kazkokius veikimo pozymius pamatyt.

Mano maze antra kart apsirgo doh.gif , dar nebuvo pilnai sloga pasibaigus, kai nauja ciaudulio ir varvancios nosies serija prasidejo. O dicke vakar veme - kazin pas kitas neina kokie tais virusai su vemimu?

Crystalline, o Spongia prie slogos gali buti vartojama? Vakar skaitinejau tai ji visoms gerkles, trachejos ligoms su sausu kosuliu. Mano mazoji koso sausai, gerkle ziauriai raudona, bet daugiau gomurys visas, nosis labai stipriai teka. Pradzioj bandziau Aflubina, lyg ir tiko, ale pasidave viskas i gerkle - tada Phoshor homacord, nepadeda, matyt dar ne tracheja. Vakar karteli sudaviau Spongios pries nakti, lyg pradejo nakti jau slapiau koset, bet nesu tikra ar tikrai prie slogos ta Spongia tinka.

Nosiai (varvekliui, skaidriam, pradzia su ypatingai gausiu ciauduliu) neatrandu nieko kas padeda. Alium cepa tikrai neveikia. Panos kaip gydot umias upeliukais tekancias slogas?
Atsakyti
merc. solubilis 30 tik vakar pirkau.Gėrėme tris kartus ir negaliu patikėti koks poveikis, kaip koks stebuklas 4u.gif .Tik išgėrus po kokia pusvalandžio jau išpūtėme nosį tirštai geltonai.Ryte taip pat.Žiūriu ryte ,net pakranksi ,nes gi ta nosis niekada nebėga,kol nepūti.Bet pradžia jau yra,tai labai džiaugiuosi.Slogą ir mažius pasigauna,bet jam dvi dienos ir baigta,o va su didžke ,tai dar vis kankinamės.Bet tikiuosi vaistukai padės.O silicea negalime kartu vartoti?
Dar nusipirkau alium cepa,lygtais,nes mažius nuplėšė užrašą.Kas profilaktiškai geriate?Kiek kartų į dieną ir kiek laiko?
tai kaip ten apie tuos konstitucinius tipus?Kur čia paskaityti ax.gif

Papildyta:
Dar antigripiną veinas įsiūlė,kuom jie ten visi skiriasi?
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2009 09 22, 09:40)


Kartais norisi kuo daugiau visko suduoti, bet geriau neskubet. Mes Silicea vartojom kartu su Baladona, su Merc. sol. ne. Nezinau ar galima kartu.

Alium cepa yra homeopatinis svogūnas, poveikis kaip svogūno, paleidžia nosį, čiaudulys, skirtas vandeningai slogai gydyt. Profilaktiškai kaip ir nenaudojamas. Obuoliausia siūlo profilaktikai Alium sativum - gal sumaišei, t.y. hom. česnakas.

Konstituciniai tipai - juos skirtingi šaltiniai vis kitokius išskiria, aš nelabai jų suprantu, nors visai nemažai skaičiau, paskui mečiau į juos gilintis. Vaikams vieni, suaugusiems kiti. Manau, kad čia jau gyd. homeopato darbas.

O dėl antigripino 1 nežinau, nesu jo bandžius, net sudėties nežinau. Merginos manau tikrai pakomentuos. Man rodos jis temperai mušti, kiek pamenu g.gif Antigripinas 2 - gerkles virusai, Antigripinas 3 - slogai. Na čia labai abstrakčiai aišku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilytte: 22 rugsėjo 2009 - 08:12
Alium sativum tikiuosi,nes prašiau česnako.Tikiuosi nesumaišė.Nes mažius nuplėšė užrašą biggrin.gif .
Papildyta:
Nu va atradau kažkieno postus

Jūramare, Rotušės a. dažnai pakankamai gerai pataria. Vaistininkės turėtų daugiau žinoti, kas tokiu atveju tiktų. Šiaip patariu įsigyti antigripino visus tris kompleksus ir Aconitum complex, kad pasigavus kokį virusą, galėtumėt jį nutverti.
Antigripinas Nr. 1 - pati pradžia, varvanti nosis. Tiesiog eilinis prasidedantis virusas (kol kas lengvas).
Antigripinas Nr. 2 - kabina gerklę, šiek tiek krenkštimas/kosulys.
Antigripinas Nr. 3 - plačiausio poveikio (daugiausia ingredientų). Įvairūs gerkliniai virusai, su paraudimais (įtariu, ir ausytėms padėtų). Varveklinė sloga (su čiauduliu, paraudusiu panosiu). Vaikas pastoviai nori būti ant rankų.
Aconitum complex - virusai, kai atsiranda staiga. Jautrumas šalčiui.

Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2009 09 22, 08:13)
*Mano maze antra kart apsirgo doh.gif , dar nebuvo pilnai sloga pasibaigus, kai nauja ciaudulio ir varvancios nosies serija prasidejo. O dicke vakar veme - kazin pas kitas neina kokie tais virusai su vemimu?

**Nosiai (varvekliui, skaidriam, pradzia su ypatingai gausiu ciauduliu) neatrandu nieko kas padeda. Alium cepa tikrai neveikia. Panos kaip gydot umias upeliukais tekancias slogas?

* blink.gif mano mažoji serga sloga, akys patinusios, bet aš gydau tradicine medicina. o šį rytą mano dičkė vėmė unsure.gif

** iš savo užrašų (gyd. Misis skyrė): dėl mažiukės slogos, kuri prasidėjo čiauduliu ir vandenuku bėgančia nosyte: išrašė Alium Cepa + Calcium Carbonicum


ir dar, mačiau kalbėjot apie juodajį ridiką. turiu dar vieną receptą mažiukams vaikiukams:
1. Vaikams nuo kosulio ruošiamas saldus ridikų gėrimas:
juodąjį ridiką nuplauti, nulupti, supjaustyti griežinėliais.
Pabarstyti cukraus pudra. Po šešių valandų atsiradusias
sultis jau galima gerti po šaukštą kas valandą. Kitas
receptas: vieną vidutinio dydžio ridiką sutarkuoti, išspausti
sultis, sumaišyti su šaukštu medaus, gerti tris keturis
kartus per dieną po du valgomuosius šaukštus 15 min.
prieš valgį.
2. Veiksmingas receptas nuo kosulio: juodąjį ridiką nuplauti,
nulupti, supjaustyti kubeliais, sudėti į puodą, įberti
cukraus ir troškinti orkaitėje dvi valandas. Nukošti, gerti
atvėsintą penkis šešis kartus per dieną ir prieš miegą.

Atsakyti
Krika man rodos čia tavo postas
jei vaistas 6 potencijų - tai gydoma 2-3 dienas. jei 30 - 2-3 savaites.

ir aišku gavau barti, kad nesikreipiu bet kokiai situacijai pas jį nors ir be užsirašymo

tai nebesusigaudau ,kuris čia stipresnis ?Vis skaitau apie tas potencijas ir neįkertu.
Atsakyti
kuo didesnis, tuo stipresnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 09 22, 10:26)
kuo didesnis, tuo stipresnis  4u.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2009 09 22, 07:13)

Crystalline, o Spongia prie slogos gali buti vartojama? Vakar skaitinejau tai ji visoms gerkles, trachejos ligoms su sausu kosuliu. Mano mazoji koso sausai, gerkle ziauriai raudona, bet daugiau gomurys visas, nosis labai stipriai teka. Pradzioj bandziau Aflubina, lyg ir tiko, ale pasidave viskas i gerkle - tada Phoshor homacord, nepadeda, matyt dar ne tracheja. Vakar karteli sudaviau Spongios pries nakti, lyg pradejo nakti jau slapiau koset, bet nesu tikra ar tikrai prie slogos ta Spongia tinka.

Nosiai (varvekliui, skaidriam, pradzia su ypatingai gausiu ciauduliu) neatrandu nieko kas padeda. Alium cepa tikrai neveikia. Panos kaip gydot umias upeliukais tekancias slogas?


Prie bėgančio tinka Aconitum, kaip tik su čiauduliu...
O gerklė jei raudona ko neduodi Belladonnos? Pridėk dar Anginheel ir bus pakankamai stiprus vaistas.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2009 09 22, 07:40)
merc. solubilis 30 tik vakar pirkau.Gėrėme tris kartus ir negaliu patikėti koks poveikis, kaip koks stebuklas  4u.gif .Tik išgėrus po kokia pusvalandžio jau išpūtėme nosį tirštai geltonai.

o jums uzsikimsusi nosyte buvo?
maniskiams abiems labai kemsasi nosytes,ka patartumet?kai isvalau,tai tirstus,gelsvai zalius...bet vakare uzgula ir neprakvepuoja...
ir gerkles skausmas,toks draskantis.ypac sukosejus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 22 rugsėjo 2009 - 10:42