Įkraunama...
Įkraunama...

Lakas dekupažo darbams

As ir naudoju si laka user posted image
pirkau senukuose, kaina apie 16 lt. Kol kas esu viskuo patenkinta - lengvai tepasi, graiziai padengia pavirsiui, greit nudziuna ir dryzeliu neliepa po lakavimo. Tik reikia daikta kokius 2-3 kart lakuoti. O visa kita tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rimute7 @ 2009 09 15, 20:28)
Norėčiau, kad dar vieną pliusiuką pridėtum  ax.gif : ar nelimpa juo nulakuoti daiktai?



tikrai nelimpa thumbup.gif ir su dazais ar sendintoju jokiu nesureagavo. Bent jau pas mane smile.gif
Atsakyti
O kaip karštas puodelis?
Atsakyti
QUOTE(Borri @ 2009 09 15, 21:01)
O kaip karštas puodelis?


o su karstu puodeliu dar nebandziau g.gif bet manau kad nieko neturetu atsitikti
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal kuri zinot, kur Vilniuj galima gauti tokio lako? Senukuose tik su melynu dangteliu yra sad.gif
user posted image
Atsakyti
Norėčiau ypač blizgaus lako, gal galit rekomenduoti koki? ir dar ar lakuojat pvz arbatinių vidų, jei taip su kokiu laku, as ten noriu laikyti birią arbatą. aciu uz pagalba wink.gif
Atsakyti
Labai geras blizgus lakas Johnstones , labai graziai dengiasi, nelimpa, o arbatiniu vidaus as asmeniskai nelakuoju, nes kazkaip man atrodo, kad gal nelabai gerai kai maistas su laku kontaktuos ax.gif ne to kvapas toks savotiskas truputi yra...arbatiniu vidu galima padengti linu semenu aliejumi, ji gerai itrinus medvilnine skepetaite 4u.gif
Atsakyti
Ateinu su klausimu ,nes damusineju matini laka ,ta ,ka tik rodyta melynu dangteliu .
Koki dar naudojat ir esat patenkintos MATINI LAKA ?
Tiesa ,turejau ir SADOLIN .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 88888888: 21 rugsėjo 2009 - 13:49
sveikos,

tik pradedu dometis... Nusipirkom vakar laka aliejaus pagrindu Senukuose... ar jis tinka dekupazui?

Visi raso kad reikia sintetiniu laku purksti/tepti. KAs cia per sintetinis lakas?
Atsakyti

 ! 
Visos žinutės, kuriose paliktos cituojamos nuotraukos - bus trinamos !
Atsakyti
nu kodel kodel kodel as nepaskaiciau jusu temos anksciau doh.gif todel ir nusipirkau to s...no ekoakvos doh.gif doh.gif doh.gif del lipnumo nesiskundziu - nudziuna per val, gal dar maziau, bet ar as nemoku jo tept, ar kas - nutista varvekliais, jau ne viena darbeli sugadinau sad.gif
pirksiu vel paprasta nitro laka - ir blizga puikiai, ir tepasi smagiai, dziuna greitai, kai man ne problema lauke dazyt, tai ji ir naudosiu.... Tiesa, taip pat turiu sintetini purskiama is senuku - nieko blogo jame neradau, pagal poreiki naudoju. Tik, palyginus su skystu - kazkaip labai plonas sluoksnis lako uzsipurskia, tai ji naudoju maziau 'devimiems' daikteliams...
Atsakyti
QUOTE(Eve-line @ 2009 09 23, 11:59)
Visi raso kad reikia sintetiniu laku purksti/tepti. KAs cia per sintetinis lakas?

tai aerozolinis lakas. jo buna lekiu rusiu: paprastiem daiktam ir automobiliam purksti.
Atsakyti