Įkraunama...
Įkraunama...

Lakas dekupažo darbams

Ir dar norejau paklausti kazkuri mamyte rase, kad nulakavus reik pasveisti su svirtiniu ir vel lakuoti kad lygiai gautusi, tai idomu kokio nr svitrini naudojat pasveisti uzlakuotam daikteliui, kad po to vel ji lakuot?? aciu 4u.gif
Atsakyti
Sakykite o dažus perkate tik specialius dekupažui, ar yra kokių nors pigesnių Senukuose g.gif
Atsakyti
Kiek aš skaitinėjausi, tai daug kas rašė, jog perka Senukuose dažus, lakus smile.gif Pati vakar buvau nuvažiavusi ten, norėjau nusipirkti dažus, bet nuo gausybės apsisuko galva ir nebežinojau, ką išsirinkti, todėl nusprendžiau grįžti namo, dar karta pasidomėti kitų patirtimi, pasiskaitinėti, o po to vėl važiuoti pirkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baronka @ 2009 10 02, 10:23)
Johnstones man dave sunku, o ne lengva geltonuma, esu tokia supykus, kad net nenoriu i to lako puse paziuret biggrin.gif

Jei daug sluoksniu tai zinoma .Norint isgauti "ledini" pavirsiu galima daug kartu lakuoti su kitais ,kurie negeltonina ,o paskutini deti JOHNSTONS ,kad butu blizgu .
Man pvz J. labai patinka tuo ,kad jis labai islygina .Ant tamsios dezutes dazant maziausiai 6 sluoksnius ,pavirsius gaunasi kaip ledas thumbup.gif Ir jis labai greiti dziusta .Na ,bet kiek zmoniu ,tiek nuomoniu mirksiukas.gif
QUOTE(campari* @ 2009 10 02, 13:48)
Ir dar norejau paklausti kazkuri mamyte rase, kad nulakavus reik pasveisti su svirtiniu ir vel lakuoti kad lygiai gautusi, tai idomu kokio nr svitrini naudojat pasveisti uzlakuotam daikteliui, kad po to vel ji lakuot?? aciu 4u.gif

Pati svelniausia mirksiukas.gif
QUOTE(adatiene @ 2009 10 02, 14:05)
Sakykite o dažus perkate tik specialius dekupažui, ar yra kokių nors pigesnių Senukuose g.gif

As perku Senukuose baltus ir paskui dazau su pigmentais .Bet pvz metalic spalvytes ar kokia bordo ar turkio perku dailininku prekese.
Atsakyti
Ačiū už patarimą 4u.gif
Atsakyti
as ir perku senukuose sadolin akrilinius baltus, o seip kokias imantresnes spalvytes dailinku arba dekupazo reikmenu parduotuvese, seip dailininku reikmenyse dazai daug pigesni, nei silver cityje tokie patys mazdaug ant 10 lt (pirkau dramblio kaulo spalva), ir mediniai remeliai pigesni nei dekupazinese wink.gif
Atsakyti
campari* ačiū Jums už patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, kokiu laku tepti po dvikomponenčio sendinimo g.gif . Skaičiau, kad po šio sendinimo lakas vandens pagrindu netinka reikia alkoholinio. Patarkite kokiu laku geriau lakuoti ax.gif
Atsakyti
Aš sendinau su Antika I ir Antika II RH priemonėmis
Atsakyti
ar buna senukuose pirkti dvikomponentes skaldymo priemones?
Atsakyti
QUOTE(malena44 @ 2009 10 05, 16:26)
ar buna senukuose pirkti dvikomponentes skaldymo priemones?

nebuna.
Atsakyti
Sveikos,

O bet kokios sendinimo priemones galima rasti senukuose, na as tik pradedanti tai man butu gerai rasti net ir vienkomponentes krakles 4u.gif
Atsakyti