Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XX

Sveikos atvykusios i naujus namučius!!! 4u.gif Primename, kad ši tema skirta dalijimuisi asmenine patirtimi, o ne jūsų el.pašto adresams vardinti ir prašymams atsiųsti scenarijų- tam yra AŽ.
Visų pirma perskaitykite visą temą, pažiūrėkite, kas turi scenarijus ar kitą jus dominančią medžiagą ir kreipkitės į SM'ietį/ -ę asmeniškai.
Papildyta:
Norejau parodyti savo saldainiu krepseli, bet jau senoje temoja man to padaryti neleido, del to sukuriau naujus namucius. ax.gif

o stai ir mano saldainiu krepselis:
http://public.fotki....ukrepselis.html

blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolanteleg69: 20 liepos 2009 - 20:05
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2009 07 20, 20:07)
Sveikos atvykusios i naujus namučius!!! 4u.gif Primename, kad ši tema skirta dalijimuisi asmenine patirtimi, o ne jūsų el.pašto adresams vardinti ir prašymams atsiųsti scenarijų- tam yra AŽ.
Visų pirma perskaitykite visą temą, pažiūrėkite, kas turi scenarijus ar kitą jus dominančią medžiagą ir kreipkitės į SM'ietį/ -ę asmeniškai.
Papildyta:
Norejau parodyti savo saldainiu krepseli, bet jau senoje temoja man to padaryti neleido, del to sukuriau naujus namucius.  ax.gif

o stai ir mano saldainiu krepselis:
http://public.fotki....ukrepselis.html

blush2.gif

thumbup.gif grazus saldainukai thumbup.gif
aciu uz naujus namucius wub.gif
Atsakyti
4u.gif aciu aciu, as jau galvojau kazka ne taip padariau, kad nieks cia nieko neraso ax.gif
Atsakyti
mineee nelabai as zinau visa eiga, bet gal ji turetu but tokia:
vainikelio nuemimas
nuometo nuemimas
puokstes metimas
raiscio metimas
sveikinimas vidurnakti
torto pjaustymas g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darule: 20 liepos 2009 - 21:05
QUOTE(darule @ 2009 07 20, 22:03)
mineee nelabai as zinau visa eiga, bet gal ji turetu but tokia:
vainikelio nuemimas
nuometo nuemimas
puokstes metimas
raiscio metimas
sveikinimas vidurnakti
torto pjaustymas g.gif  g.gif


siaip as nuometo nuemima, puokstes ir raiscio metima dariau antra diena ax.gif bet jei buciau tai darius pirma diena, tai po 12 val. smile.gif bet cia priklauso nuo to, kada atvykstama i pokylio vieta ir kiek laiko turima iki 12 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 07 20, 21:16)
siaip as nuometo nuemima, puokstes ir raiscio metima dariau antra diena ax.gif bet jei buciau tai darius pirma diena, tai po 12 val. smile.gif bet cia priklauso nuo to, kada atvykstama i pokylio vieta ir kiek laiko turima iki 12 mirksiukas.gif

na kad vainikeli ir nuometa reikia nuimti iki isleidziant miegot tai cia jau faktas lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 07 20, 22:03)
mineee nelabai as zinau visa eiga, bet gal ji turetu but tokia:
vainikelio nuemimas
nuometo nuemimas
puokstes metimas
raiscio metimas
sveikinimas vidurnakti
torto pjaustymas g.gif  g.gif


dekui, 4u.gif

bet man atrodo nuometo nuemimas pagal paprocius po vidurnakcio turi vykti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mineee @ 2009 07 20, 22:23)
dekui, 4u.gif

bet man atrodo nuometo nuemimas pagal paprocius po vidurnakcio turi vykti? g.gif


kiek as buvau vestuvese ir per mano vestuves nuiminejo antra diena, as taip pat nusegiau antra diena, kai atejo metas isventinti jaunuosius i seimininkus ax.gif
Atsakyti
na atvirai pasakius, tai reikia daryti taip, kaip paciai atrodo geriausia mirksiukas.gif nemanau kad kazkas sureguos, kad kazka ne pagal eile padarei mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mineee @ 2009 07 20, 23:23)
dekui, 4u.gif

bet man atrodo nuometo nuemimas pagal paprocius po vidurnakcio turi vykti? g.gif


Man atrodo kad visa tai turetu vykti po vidurnakcio
1 sveikinimas vidurnakti
torto pjaustymas
2 puokstes metikas
3 keliarascio metikas
4 ir tik tada vainikelio nuemimas ir t.t.
Bent jau as taip galvoju ir kiek kur teko dalyvauti taip budavo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ardeine: 20 liepos 2009 - 21:53
QUOTE(darule @ 2009 07 20, 22:31)
na atvirai pasakius, tai reikia daryti taip, kaip paciai atrodo geriausia mirksiukas.gif nemanau kad kazkas sureguos, kad kazka ne pagal eile padarei mirksiukas.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif tu teisi, kiekviena juk ir susikuriam savo scenariju.

Bet man atrodo nuometa vien del to reik nuimti pirma diena, nes na kvaila kita diena vel ji ten bandyti uzsideti, tik tam , kad nuimti.
As tai tikrai darysiu taip: tortas, tada puokstes metimas, keiaraiscio metimas, tada nuometo nuemimas, busimo vaikelio laiskas, ir tada jau issiusiu jo gamintis lotuliukas.gif padovanodama pirmos nakties komplektukus.
Atsakyti
Labas vakaras. kadangi mano piršlys bus persirengęs mergina (prostitute), bandau perkuri testamentą, kad jo (testamento) nebus. noriu parašyti svarbiausius 3 punktus trumpai ir aiškiai. bet nesiriša kažkas.
pažiūrėkir ir padėkit. kaip pabaigti? 4u.gif
Taigi šiuo pasisakymu pareiškiu, kad šiandien mano TESTAMENTO NEBUS.

Kodėl? Atsakau:

1. Aš nesiruošiu mirti. Ir manęs šiandien niekas nepaskandins (nepakars). Esu pats šauniausias piršlys, gražus jaunas vyras, tvirto sudėjimo. Iš stuomens ir iš liemens. Esu toks vienintelis ir unikalus, įrašytas į Raudonąją Piršlių knygą kaip nykstanti rūšis, todėl mane reikia saugoti ir maitinti.

2. PAGAL ĮSTATYMĄ LIETUVOJE PANAIKINTA MIRTIES BAUSMĖ. Visi dalyvavę egzekucijoje bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

3. Ir svarbiausia. Jūs bandote nubausti ne tą žmogų. Piršlys juk turėtų būti vyras, o aš esu ką tik po lyties keitimo operacijos, kuriai išleidau viso gyvenimo santaupas. Todėl kyšio jums duoti negaliu. Štai mano naujas pasas. Pasikeičiau lytį, vardą, pavardę, asmens kodą, pilietybę. Ir prašau pagarbiau elgtis su damomis.


Atsakyti