Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XX

QUOTE(pilarra @ 2009 07 21, 09:16)
Sveikos svociutes smile.gif ! labai reikia pagalbos, gal kuri galesit pagelbeti  4u.gif  Noreciau suzinoti, kokie darbai yra surasomi zaidime "Darbu pasidalijimas"?


Turiu tokius:
-Pinigus išleisiu AŠ
-Šiukšles neši TU
-Pinigus uždirbsiu AŠ
-Kai tu barsies AŠ gulėsiu po lova
-Vieną kartą per mėnesį rūbų spintą man atnaujinsi TU
-Indus plausiu AŠ
-Pampersus mūsų vaikui keisi TU
-Vaikus gimdysi TU
-Kartą per mėnesį piršlį į barą nuvesiu AŠ
-Su ufonautais kalbėsi TU
-Per mano gimtadienį dovanas gausi TU
-Piršlių namus teks tvarkyti MUMS
-Pas vienišą kaimyną(-ę) druskos eisiu AŠ
-Pusryčius ir kavą i lovą neši TU
-Mylėti ir gerbti vienas kitą visą savo gyvenimą pasižadame MES

O čia truputį papildyti, bet nemažai kartojasi:
-Į kurortus važiuosiu – AŠ
-Pinigus uždirbsi – TU, o išleisiu – AŠ
-Šiukšles nešiu – AŠ
-Varvantį vandens čiaupą taisysi – TU
-Valgyti gaminsiu – AŠ, indus plausi – TU
-Pampersus mūsų vaikui keisiu – AŠ
-Vaikus gimdysiu – AŠ
-Kartą per mėnesį piršlį į barą nuvesiu – AŠ
-Per tavo gimtadienį dovanas gausiu – AŠ
-Pas vienišą kaimyną(-ę) druskos eisiu – AŠ
-Su ufonautais kalbėsi TU
-Pusryčius ir kavą i lovą nešiu – AŠ
-Vaikus auginsiu – AŠ
-Svečiuose lankysiuos – AŠ
-Elektros lemputes keisi - TU
-Televizorių žiūrėsiu – AŠ
-Laikraščius skaitysiu – AŠ
-Piršlių namus tvarkysim – MES
-Kai TU barsies – AŠ gulėsiu po lova
-Vieną kartą per mėnesį rūbų spintą MAN atnaujinsi TU
-Serenadas po langais MAN dainuosi TU
-Mylėti ir gerbti vienas kitą visą savo gyvenimą pasižadame – MES
-Skalbsiu – AŠ, lyginsi – TU
-Vairuosiu mašiną – AŠ, o plausi – TU
Gersiu alų už du – AŠ

Atsakyti
Sveikos,

Dekui visoms uz patarimus del dovaneliu policininkui 4u.gif , manau surasiu kazka nebrangaus ir tinkancio
leliukazz Labai aciu tau uz etikete aciuks.gif aciuks.gif
pantera83 su vestuviu metinemis jus 4u.gif
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 07 20, 23:08)
Labas vakaras. kadangi mano piršlys bus persirengęs mergina (prostitute), bandau perkuri testamentą, kad jo (testamento) nebus. noriu parašyti svarbiausius 3 punktus trumpai ir aiškiai. bet nesiriša kažkas.
pažiūrėkir ir padėkit. kaip pabaigti? 4u.gif
Taigi šiuo pasisakymu pareiškiu, kad šiandien mano TESTAMENTO NEBUS.

Kodėl? Atsakau:

1. Aš nesiruošiu mirti. Ir manęs šiandien niekas nepaskandins (nepakars). Esu pats šauniausias piršlys, gražus jaunas vyras, tvirto sudėjimo. Iš stuomens ir iš liemens. Esu toks vienintelis ir unikalus, įrašytas į Raudonąją Piršlių knygą kaip nykstanti rūšis, todėl mane reikia saugoti ir maitinti.

2. PAGAL ĮSTATYMĄ LIETUVOJE PANAIKINTA MIRTIES BAUSMĖ. Visi dalyvavę egzekucijoje bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn.

3. Ir svarbiausia. Jūs bandote nubausti ne tą žmogų. Piršlys juk turėtų būti vyras, o aš esu ką tik po lyties keitimo operacijos, kuriai išleidau viso gyvenimo santaupas. Todėl kyšio jums duoti negaliu. Štai mano naujas pasas. Pasikeičiau lytį, vardą, pavardę, asmens kodą, pilietybę. Ir prašau pagarbiau elgtis su damomis.

sitas tai geras thumbup.gif

QUOTE(Vasarėlė @ 2009 07 20, 23:52)
Sveikutės, skambinau šiandien muzikantui apsitart ir truputį susinervinau. Iki 24 val. buvau suplanavus daryt 2 užsėdimus. Grįžtam apie 19 val., tai prie stalo planavau susėst apie 20 val., o antrą užsėdimą daryt apie 23 val. Tai jisai man šiandien sako antrą užsėdimą daryt tik 23. 45 val. Tai aš per tas penkiolika minučių nespėsiu nieko, ką buvau suplanavus antram užsėdimui.
Mergaitės, kaip jūs planuojatės su tais užsėdimais?
Žodžiu po pakalbėjimo su muzikantu tik dar neaiškiau paliko viskas. Bijau, kad jie nepradėtų varyt pagal save ir mūsų neklausyt. Nepatiko jie man  doh.gif
Papildyta:

As dar su muzikantais nekalbejau, bet irgi labai nerimauju kaip cia su tais uzsedimais daryt, is pradziu norejau daryt du, bet dabar nezinau kaip cia i ta laika sutilpti ir padaryti viska kas svarbiausia, nes mes griztam irgi apie 19 val, bet as dar manau kad galim ir veluoti. Planavau kad seimos zidini ir teveliu sveikinima darysiu per antra uzsedima, bet nenoriu zidinio egt pries dvylika, o daba rjau nzinau net kaip cia reiks daryti.
Pas mane suplanuota tokia eiga:
Uzduotis kieme jauniesiems
Teveliu pasitikimas
Stalo ispirkimas
Sveikinimai
Trumpas tostas
FIlmukas apie jaunuosius
Dokumentu atidavimas
Karstas
Komendantu rinkimai ir valdzios rinkimai
Susipazinimo zaidimas
Tada dar darysiu su smeliuku
Valsas
po valso sokia ir sokiu metu izdininko rinkimas, darbu pasiskirstymas ir zaidimas su vandens pistoletais.
Dar pora zaidimu sveciams pasiruosiu: buciniu konkursas ir dar gal koki linksma.
Per antra uzsedima
Zidiys, tada po zidinio irgi tokia atrakcija planuoju padaryt bet nezinau dar ar pavyks
Tada tostas uz tevus ir sveikinimas
ir karti karti
Ir tada dvylikos sutikimas
O po dvylikos torto pjovimas
Iteksiu kalendoriu ju seimos
Puokstes metimas
Isleidimas miegoti

Toks mano buvo planas, bet nezinau dabar jau pradejau bijoti kad nespesiu. g.gif


QUOTE(pantera83 @ 2009 07 21, 08:17)
sveikos,

kadangi mes stala uzsedom apie 21 val., tai antras uzsedimas ir buvo apie 11.30, gal net kazkiek veliau, bet tuomet as tik padeka tevams pasakiau, o jau po to ejom i lauka, tiesem jauniesiems zvakuciu taka, iteikinejom zidini ir t.t.


O gal gali mazdaug parasyti kokia eiga pas jus buvo, ir kokiu laiku, kiek mazdaug viskas truko.
QUOTE(Šunvyšnė @ 2009 07 21, 09:06)
Labas rytas, štai mano akmenukai..

labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skgreta: 21 liepos 2009 - 08:54
QUOTE(Šunvyšnė @ 2009 07 21, 09:06)
Labas rytas, štai mano akmenukai..

gražučiai kokie thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2009 07 21, 08:44)
Sveikos,

As dar su muikantais nekalbejau, bet irgi labai nerimauju kaip cia su tais uzsedimais daryt, is pradziu norjau daryt du, bet dabar nezinau kaip cia i ta laika sutilpti ir padaryti viska kas svarbiausia, nes mes rgiztam irgi apie 19 val, bet as dar manau kad galim ir veluoti. Planavau kad seimos zidini ir teveliu sveikinima darysiu per antra uzsedima, bet nenoriu zidinio egt pries dvylika, o daba rjau nzinau net kaip cia reiks daryti.
Pas mane suplanuota tokia eiga:
Uzduotis kiem jauniesiems
Teveliu pasitikimas
Stalo ispirkimas
Sveikinimai
Trumpas tostas
FIlmukas apie jaunuosius
Dokumentu atidavimas
Karstas
Komendantu rinkimai
Susipazinimo zaidimas
Tada dar darysiu su smeliuku
Valsas
po valso sokia ir sokiu metu izdininko rinkimas, darbu pasiskirstymas ir zaidimas u vandens pistoletais.
Dar pora zaidimu sveciams pasiruosiu: buciniu konkursas ir dar gal koki linksma.
Per antra uzsedima
Zidiys, tada po zidinio irgi tkia atrakcija planuoju padaryt bet nezinau dar ar pavyks
Tada tostas uz tevus ir sveikinimas
ir karti karti
Ir tada dvylikos sutikimas
O po dvylikos torto pjovimas
Iteksiu kalendoriu ju seims
Puokstes metimas
Isleidimas miegoti

Toks mano buvo planas, bet nezinau dabar jau pradejau bijoti kad nespesiu. g.gif
O gal gali mazdaug parasyti kokia eiga pas jus buvo, ir kokiu laiku, kiek mazdaug viskas truko.

labai grazus  thumbup.gif


Aš daug ką ypač per pirmą užsėdimą suplanavusi panašiai. Vienu muzikanto patarimu pasinaudosiu - patarė pirma svečių susipažinimą daryti, o po to rinkti komendantus. Anot jo, jau daugmaž svečiai bus susipažinę - smagiau vyks komendantų rinkimai.
Bet visumoj po pokalbio telefonu, susidarė toks įspūdis, kad muzikantai nusiteikę vadovaut paradui. Nu bet nieks neleis jiems. Aš irgi įsivaizduoju, kad muzikantai ir piršliai turi papildyti vieni kitus. Birželio mėn buvom vestuvėse, tai labai gražiai liudininkai su muzikantais vedė vestuves.
Gaila, kad nemoku įkelti nuotraukų, parodyčiau, ką turiu pasidariusi.
Atsakyti
QUOTE(Šunvyšnė @ 2009 07 21, 09:06)
Labas rytas, štai mano akmenukai..




thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o kur tokiu pirkai?ir su kuo rasei ant ju? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2009 07 21, 10:03)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o kur tokiu pirkai?ir su kuo rasei ant ju? ax.gif


Pirkau floristikos prekių parduotuvėje. Kaune. Radau netyčia netoli namų įsikūrusią smile.gif O rašiau tai su dantų krapštuku, pamirkytu į nagų laką doh.gif

Ačiū visoms už gražius atsiliepimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šunvyšnė @ 2009 07 21, 09:06)
Labas rytas, štai mano akmenukai..


grazu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
As dar su muzikantais nekalbejau, bet irgi labai nerimauju kaip cia su tais uzsedimais daryt, is pradziu norejau daryt du, bet dabar nezinau kaip cia i ta laika sutilpti ir padaryti viska kas svarbiausia, nes mes griztam irgi apie 19 val, bet as dar manau kad galim ir veluoti. Planavau kad seimos zidini ir teveliu sveikinima darysiu per antra uzsedima, bet nenoriu zidinio egt pries dvylika, o daba rjau nzinau net kaip cia reiks daryti.
Pas mane suplanuota tokia eiga:
Uzduotis kieme jauniesiems
Teveliu pasitikimas
Stalo ispirkimas
Sveikinimai
Trumpas tostas
FIlmukas apie jaunuosius
Dokumentu atidavimas
Karstas
Komendantu rinkimai ir valdzios rinkimai
Susipazinimo zaidimas
Tada dar darysiu su smeliuku
Valsas
po valso sokia ir sokiu metu izdininko rinkimas, darbu pasiskirstymas ir zaidimas su vandens pistoletais.
Dar pora zaidimu sveciams pasiruosiu: buciniu konkursas ir dar gal koki linksma.
Per antra uzsedima
Zidiys, tada po zidinio irgi tokia atrakcija planuoju padaryt bet nezinau dar ar pavyks
Tada tostas uz tevus ir sveikinimas
ir karti karti
Ir tada dvylikos sutikimas
O po dvylikos torto pjovimas
Iteksiu kalendoriu ju seimos
Puokstes metimas
Isleidimas miegoti

Toks mano buvo planas, bet nezinau dabar jau pradejau bijoti kad nespesiu. g.gif
O gal gali mazdaug parasyti kokia eiga pas jus buvo, ir kokiu laiku, kiek mazdaug viskas truko.

Atsiprasau, kad kisuosi blush2.gif kai ruosiausi pirsliavimui sededavau siame puslapyje per dienas ir dabar dar nostalgija likusi 4u.gif Todel noriu ir as pakomentuoti, kaip man atrodo.
As tosta ir sveikinima tevams dariau pirmo uzsedimo metu, nes si dalis yra daugiau oficiali, visi dar blaiviom galvom, todel tevus mano nuomone geriau pagerbti pirmoje dalyje.
Kiek laiko truks filmas apie jaunuosius? kazkaip pamasciau, kad gal butu geriau ji deti irgi po karstu, nes gryze is gamtos zmones buna labai isalke, o pavalgius jie jau ramiai gali sedeti ir sukaupe demesi ziureti?????????
O zidinys antro uzsedimo metu? tada man taip pat atrodo tikslingiau ir graziau ji daryti pries 12 val., kad po jo iskarto sektu Ilgiausiu metu jauniesiems, o karti karti daryti antro uzsedimo beveik pradzioje?(tik nesupykit, cia mano nuomone)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaidoska: 21 liepos 2009 - 09:27
QUOTE(vaidoska @ 2009 07 21, 10:25)
Atsiprasau, kad kisuosi  blush2.gif kai ruosiausi pirsliavimui sededavau siame puslapyje per dienas ir dabar dar nostalgija likusi  4u.gif Todel noriu ir as pakomentuoti, kaip man atrodo.
As tosta ir sveikinima tevams dariau pirmo uzsedimo metu, nes si dalis yra daugiau oficiali, visi dar blaiviom galvom, todel tevus mano nuomone geriau pagerbti pirmoje dalyje.
Kiek laiko truks filmas apie jaunuosius? kazkaip pamasciau, kad gal butu geriau ji deti irgi po karstu, nes gryze is gamtos zmones buna labai isalke, o pavalgius jie jau ramiai gali sedeti ir sukaupe demesi ziureti?????????
O zidinys antro uzsedimo metu? tada man taip pat atrodo tikslingiau ir graziau ji daryti pries 12 val., kad po jo iskarto sektu Ilgiausiu metu jauniesiems, o karti karti daryti antro uzsedimo beveik pradzioje?(tik nesupykit, cia mano nuomone)

Tai kad nera ko pykti, aciu uz patarimus, juk labaiu patyres geriau zino, as tai pirma kart tik einu pirsliaut, o eiga bandziau deliotis pagal tai kaip buvo musu vestuvese ir kaip buvau macius kitur.
FIlmukas truks apie 5-6 minutes. As ir ji is pradziu galvojau po karstu daryti, bet tada nezinau kaip ta dokumentu atidavima daryti, nes jie susije su filmuku, nu tokia netvarka cia pas mane nezinau kaip normaliai susidelioti.
Zidini nenoriu daryti pries pat dvylika, kadangi po jo dar esu kai ka sugalvjus, ir jei darysiu pries pat dvylika, man nepavyks padaryti tos staigmeneles, nes jau paskui seks kitos atrakcijos, tai zidini galvoju kelti i pirma uzsedima, o uz tevus tosta i antra ir po jo noreciau kad sugrotu giminiu daina. Is pradziu galvojau zidini ir tevu sveikinma daryt per pirma, bet tada tas piras labai ilgas gaunasi. NU vienu zodziu cia kazkokia nesamone pas mane doh.gif
Atsakyti
Aciu uz naujus namucius ir as cia atsikraustau, tik nelabai turiu laiko, mano dukriukas serga, angina tai temperatura 39.9 numusu ir vel pakyla. Na siandien truputi linksmesne, matomai antibijotikai daro savo
Ps. Panteryte labai grazei atrodei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2009 07 21, 10:36)
Tai kad nera ko pykti, aciu uz patarimus, juk labaiu patyres geriau zino, as tai pirma kart tik einu pirsliaut, o eiga bandziau deliotis pagal tai kaip buvo musu vestuvese ir kaip buvau macius kitur.
FIlmukas truks apie 5-6 minutes. As ir ji is pradziu galvojau po karstu daryti, bet tada nezinau kaip ta dokumentu atidavima daryti, nes jie susije su filmuku, nu tokia netvarka cia pas mane nezinau kaip normaliai susidelioti.
Zidini nenoriu daryti pries pat dvylika, kadangi po jo dar esu kai ka sugalvjus, ir jei darysiu pries pat dvylika, man nepavyks padaryti tos staigmeneles, nes jau paskui seks kitos atrakcijos, tai zidini galvoju kelti i pirma uzsedima, o uz tevus tosta i antra ir po jo noreciau kad sugrotu giminiu daina. Is pradziu galvojau zidini ir tevu sveikinma daryt per pirma, bet tada tas piras labai ilgas gaunasi. NU vienu zodziu cia kazkokia nesamone pas mane  doh.gif




Dokumentu perdavimo as visai nedariau, tiesiog perskaiciau grazius zodzius, pirma tosta....ir tu panasiai gali daryti....tik susedus perskaityk kazkokius zodzius jauniesiems, neilgus ir pakelkit pirmaji tosta, o po karstu iteikit dokumentus ir tada ta filma rodykit(juk nera taisykliu,kad turi buti taip ir ne kitaip, jus kaip padarysit, taip ir bus gerai)eiliskuma koreguokit, kaip Jums patogiau. O zidini teko matyti, kai dare pries pirma soki, iteike tevai zidini ir tada jaunuju valsas(labai liuks atrode). visi stovejo rateliu ir teva atnese jauniesiems, o tada sokis? thumbup.gif
Kuo daugiau improvizuosi ir neziuresi standartu tuo idomiau bus mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidoska @ 2009 07 21, 10:52)
Dokumentu perdavimo as visai nedariau, tiesiog perskaiciau grazius zodzius, pirma tosta....ir tu panasiai gali daryti....tik susedus perskaityk kazkokius zodzius jauniesiems, neilgus ir pakelkit pirmaji tosta, o po karstu iteikit dokumentus ir tada ta filma rodykit(juk nera taisykliu,kad turi buti taip ir ne kitaip, jus kaip padarysit, taip ir bus gerai)eiliskuma koreguokit, kaip Jums patogiau. O zidini teko matyti, kai dare pries pirma soki, iteike tevai zidini ir tada jaunuju valsas(labai liuks atrode). visi stovejo rateliu ir teva atnese jauniesiems, o tada sokis?  thumbup.gif
Kuo daugiau improvizuosi ir neziuresi standartu tuo idomiau bus  mirksiukas.gif  ax.gif

Aciu labai uz patarimus 4u.gif , reiks bandyt man pasitvarkyt kaip ir sakai, nesinori man tu ilgu kalbu visu, man daug graziau kai paprasciau viskas, nuosirdi ir trumpi pasisakymai ir joki ilgu eilerasciu.
Atsakyti