Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

QUOTE(Dusele @ 2008 11 17, 08:21)
nesistebek, kad sausa ir serpetoja  mirksiukas.gif

sios priemones ir yra skirtos sausai ir serpetotai odytei mirksiukas.gif puse metu naudoju-nebuvo ne vieno nusausejimo,vasara labai i tai demesio nekreipiau,bet sildymo sezono metu-matau kad pasiteisino man sios priemones,gal tokie pavadinimai kaip rugstis ir koncentratas skamba neipatingai,bet hialurona pati oda gamina,jis dabar yra itin populiarus,vitaminas C veikia kaip antioksidantas,tai nera taip kad pasiimu citrinos rugsties ir tepu ant veido lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu zinokit nabezinau nei ka daryti, ryte nusiprausus tepu maitinamaji Dr Renaud krema, nu po jo kelias valandas gerai netraukia odos, po keliu valandu vel tas pats, vakare tepu AQuatonale drekinanti, irgi gerai staigiai susigeria, bet oda vistiek vietom serpetoja, blyski tokia, rimtai jauciu ir man reikia serumo kokio, mano oda sausa, poros issipletusios, paberia karts nuo karto, bukit gerutes gal galit koki parekomenduoti, kad butu sudrekinta ta oda, skaistesne. Visom atrasiusiom aciu ir po baliona siunciu 4u.gif
Atsakyti
dar gera kosmetika sausau odelei,Eurokose AA berods vadinasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrute 99 @ 2008 11 17, 16:29)
Nu zinokit nabezinau nei ka daryti, ryte nusiprausus tepu maitinamaji Dr Renaud krema, nu po jo kelias valandas gerai netraukia odos, po keliu valandu vel tas pats, vakare tepu AQuatonale drekinanti, irgi gerai staigiai susigeria, bet oda vistiek vietom serpetoja, blyski tokia, rimtai jauciu ir man reikia serumo kokio, mano oda sausa, poros issipletusios, paberia karts nuo karto, bukit gerutes gal galit koki parekomenduoti, kad butu sudrekinta ta oda, skaistesne. Visom atrasiusiom aciu ir po baliona siunciu 4u.gif

Kad oda neserpetotu as naudoju hialurono rugsti,kolageno kaukes,vitamina'c' anksciau pirkdavau jei neklystu biok firmos,vaistineje,Kaune tik vienoje vaistineje galima nusipirkti[prie rotuses] viena ta ampolyte yra 7dienom,kainuoja apie 18-20lt,to serumo uztenka vieno lasiuko visam veidui,oda labai atsigavo,dabar panasias priemones is avono uzsisakiau Anew clinical deep crease concentrate with bo-hylurox,kainos neatsimenu gali buti kazkur apie 60lt.
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 11 18, 11:48)
Kad oda neserpetotu as naudoju hialurono rugsti,kolageno kaukes,vitamina'c' anksciau pirkdavau jei neklystu biok firmos,vaistineje,Kaune tik vienoje vaistineje galima nusipirkti[prie rotuses] viena ta ampolyte yra 7dienom,kainuoja apie 18-20lt,to serumo uztenka vieno lasiuko visam veidui,oda labai atsigavo,dabar panasias priemones is avono uzsisakiau Anew clinical deep crease concentrate with bo-hylurox,kainos neatsimenu gali buti kazkur apie 60lt.


Aciu uz atsakyma, ar galetum daugiau papasakoti apie rugsti? ka ji daro? kur pirkti? bigsmile.gif
Atsakyti
nemanau,kad ta rugstis gerai,o kaip atrodysi po dar 10meteliu? wub.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif ,
aš irgi turiu sausą veido odą, ypač tai paūmėja šaltu metų laiku. Šiuo metu naudoju "ESSEX" ir veidui ir kūnui, viskas dabar thumbup.gif , bet reiks tuoj keisti į maitinantį, nes šaltukas artėja smile.gif .
Šiap išsirenku ir prisitaikau be problemų, tik viena bėda, oda pripranta ir tenka keisti į kitos firmos doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goya: 21 lapkričio 2008 - 14:12
QUOTE(goya @ 2008 11 21, 15:10)
Sveikos  4u.gif ,
aš irgi turiu sausą veido odą, ypač tai paūmėja šaltu metų laiku. Šiuo metu naudoju "ESSEX" ir veidui ir kūnui, viskas dabar  thumbup.gif , bet reiks tuoj keisti į maitinantį, nes šaltukas artėja  smile.gif .
Šiap išsirenku ir prisitaikau be problemų, tik viena bėda, oda pripranta ir tenka keisti į kitos firmos  doh.gif

user posted image


Kunui ir as naudoju essex, super, jau n-taji naudoju. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuketuke @ 2008 11 21, 14:43)
nemanau,kad ta rugstis gerai,o kaip atrodysi po dar 10meteliu? wub.gif

Ko jus baidotes to zodzio rugstis doh.gif lotuliukas.gif tokia pati rugstis yra musu paciu organizme,ji juk nedegina,negrauzia ar pan.as net netycia buvau uztepusi ant sviezio idreskimo[mano kate man idreske i zanda begaudydama mano auskara] as siulyciau tikrai pasidometi,internete pasiskaityti,o ne savo isvedziojimus rasyti,jei nieko nezinote tai arba pasidomekite,arba nutylekite,be to as dar geriu ir vitaminus su 15mg hialurono rugsties thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(giedrute 99 @ 2008 11 18, 17:03)
Aciu uz atsakyma, ar galetum daugiau papasakoti apie rugsti? ka ji daro? kur pirkti? bigsmile.gif

Hialurono rūgštis yra natūraliai organizme randama medžiaga. Didžiausia jos koncentracija yra kūno sąnariuose ir odoje.
Odą sudaro 3 sluoksniai: epidermis, arba antodis, tikroji oda, ir poodinis riebalinis sluoksnis. Apie 50 procentų organizme esančios hialurono rūgšties yra tikrojoje odoje. Hialurono rūgštis yra svarbi drėgmės balansui odoje. Ji turi savybę sugerti ir išlaikyti drėgmę odoje. Sumažėjus hialurono rūgšties kiekiui odoje atsiranda sausumo ir tempimo pojūtis, sumažėja odos elastingumas, atsiranda raukšlelių. Hialurono rūgšties gamyba odoja mažėja veikiant ultravioletiniams spinduliams bei odai senstant.

Hialurono rūgštis plačiai vartojama kosmetikos priemonių gamyboje, taip pat gaminami maisto papildai su hialurono rūgštimi.

Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 11 24, 11:29)
Ko jus baidotes to zodzio rugstis doh.gif  lotuliukas.gif tokia pati rugstis yra musu paciu organizme,ji juk nedegina,negrauzia ar pan.as net netycia buvau uztepusi ant sviezio idreskimo[mano kate man idreske i zanda begaudydama mano auskara] as siulyciau tikrai pasidometi,internete pasiskaityti,o ne savo isvedziojimus rasyti,jei nieko nezinote tai arba pasidomekite,arba nutylekite,be to as dar geriu ir vitaminus su 15mg hialurono rugsties thumbup.gif
Papildyta:

Hialurono rūgštis yra natūraliai organizme randama medžiaga. Didžiausia jos koncentracija yra kūno sąnariuose ir odoje.
Odą sudaro 3 sluoksniai: epidermis, arba antodis, tikroji oda, ir poodinis riebalinis sluoksnis. Apie 50 procentų organizme esančios hialurono rūgšties yra tikrojoje odoje. Hialurono rūgštis yra svarbi drėgmės balansui odoje. Ji turi savybę sugerti ir išlaikyti drėgmę odoje. Sumažėjus hialurono rūgšties kiekiui odoje atsiranda sausumo ir tempimo pojūtis, sumažėja odos elastingumas, atsiranda raukšlelių. Hialurono rūgšties gamyba odoja mažėja veikiant ultravioletiniams spinduliams bei odai senstant.

Hialurono rūgštis plačiai vartojama kosmetikos priemonių gamyboje, taip pat gaminami maisto papildai su hialurono rūgštimi.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu sudominot mergaites su ta rugstim,reiks palekti iki euro vaistines. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuketuke @ 2008 11 13, 16:18)
4u.gif mano oda balta ir dar truputy jautri,visus kremus baigiu isbandyti,ka jus pasiulytumete? ax.gif


Nu ziurint kokio nori, ar maitinancio ar drekinancio? drekinanti turiu is aQuatonale, tai i nieka nemainyciau, super drekina, ir isigeria greitai, tik tiek kad lieka nedidelis blizgesys, neuzkemsa poru, mano oda irgi yra jautri, o maitinancio dar nerandu sau gero, babar maitinanti turiu nusipirkus Renaud, net nezinau kaip vertinti, poru neuzkemsa, demem nemeto, sunkokai susigeria, irpats kremas sunkus bent jau man.
Atsakyti