Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

Pirmiausia sausa oda tvarkyti reikia pradeti nuo jos valymo - jokiu astriu veido valikliu, pylingu, dermabraziju ir panasiai. Ziurekite, kad priemonese nebutu alkoholio ir sodium laureth sulfato, kuris nuskalbia nuo odos visa naturalu riebala. Jei turite pinigeliu, rekomenduociau Dr. Hauschka kosmetika. Apie ja galiu tik tiek pasakyti - anksciau turejau oda tokio sausumo, kad jei per 2 minutes po nusiprausimo neuztepdavau gero sluoksnio kremo, tai oda (veido ir kuno) tempdavo iki skausmo. Dabar kartais net nenaudoju jokio kremo, uztenka pasipurksti toniku - nebuciau patikejusi, kad man taip gali buti. Pasidomekit - ten yra visa sistema, ka kaip ir kada tepti ir ji is tiesu veikia. SM yra tema apie sia kosmetika stai cia. Rekomenduoju 150% thumbup.gif , jei tikrai norit is esmes sutvarkyti savo odyte.
Atsakyti
As kazkuriam zurnale skaiciau, kaip viena garsi uzsienio zvaigzde priziuri savo sausa oda.. 4u.gif uztepa stora vazelino sluoksni ant veido, palaukia kol susigeria, tada apipurskia Evian( bet manau tinka ir kitas) saltinio vandeniu palaukia ir viska nuvalo.. Sako kad labai gera kauke.. bet as tai bijociau kad nuo vazelino neisbertu ar ka.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 21 rugsėjo 2008 - 12:09
Man kolkas labai geras kremukas veidui RASA drekinantis, ruzavoj pakuotej. Ir nebrangus ir tikrai oda sudrekinta ilgai islieka, kol dar nespaudzia saltukas tai labai gerai smile.gif paskui nezinau, gali jo ir nebeuztekti... ziuresim
Atsakyti
4u.gif mano oda balta ir dar truputy jautri,visus kremus baigiu isbandyti,ka jus pasiulytumete? ax.gif
Atsakyti
Mano veidas taip pat labai išsausėdavo, ypač šildymo sezonu. Prasitariau savo masažistei. Ji man pasiūlė vakarais veidą valytis ne su losijonais visokiais, o ant vatos užlašinti aliejaus, virinto vandens ir tokiu tamponu nuolat valytis. Super thumbup.gif . Dar gavau iš jos Karl Hadek produkcijos kremą (natūralus, augalinės kilmės, be sintetinių priedų), įlašino keletą lašų eternio aliejaus. tai ir kremas labai fainas. Nežinau kaip bus vėliau, bet kol kas sausa oda manęs nevargina. clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutsė @ 2008 11 14, 11:50)
Mano veidas taip pat labai išsausėdavo, ypač šildymo sezonu. Prasitariau savo masažistei. Ji man pasiūlė vakarais veidą valytis ne su losijonais visokiais, o ant vatos užlašinti aliejaus, virinto vandens ir tokiu tamponu nuolat valytis. Super thumbup.gif . Dar gavau iš jos Karl Hadek produkcijos kremą (natūralus, augalinės kilmės, be sintetinių priedų), įlašino keletą lašų eternio aliejaus. tai ir kremas labai fainas. Nežinau kaip bus vėliau, bet kol kas sausa oda manęs nevargina. clap.gif

Ar brangokas tas kremas?ir koks kiekis? blush2.gif
Atsakyti
taip pat turiu sausa odyte,kuri yra linkusi vietomis pleiskanoti,ypac siuo metu laiku.Naudoju garniero prausikli kas vakara kad nusiprausciau visus makijazo likucius,ryta ir vakara tepu vitaminoC serumu,po to hialurono rugsties concentratu,ir kremu.Rezultatai tikrai patinka,odyte svelnute ir be jokiu pleiskanu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuketuke @ 2008 11 16, 01:01)
Ar brangokas tas kremas?ir koks kiekis? blush2.gif

Pats bazinis kremas 50ml. - 20Lt. (yra brangesnių nuo aliejų sudėties priklauso) ir plius eterinių aliejų kaina.
Atsakyti
QUOTE(Tutsė @ 2008 11 16, 14:58)
Pats bazinis kremas 50ml.  - 20Lt. (yra brangesnių nuo aliejų sudėties priklauso) ir plius eterinių aliejų kaina.

lekiu ryt pirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2008 11 16, 11:37)
taip pat turiu sausa odyte,kuri yra linkusi vietomis pleiskanoti,ypac siuo metu laiku.Naudoju garniero prausikli kas vakara kad nusiprausciau visus makijazo likucius,ryta ir vakara tepu vitaminoC serumu,po to hialurono rugsties concentratu,ir kremu.Rezultatai tikrai patinka,odyte svelnute ir be jokiu pleiskanu thumbup.gif


nesistebek, kad sausa ir serpetoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuketuke @ 2008 11 17, 01:06)
lekiu ryt pirkti 4u.gif

Tikiuosi tiks ir patiks. smile.gif Pagrindinė Karl Hadek kosmetikos atstovybė yra Kaune, bet tikiuosi rasite ir Klaipėdoje, turėtų būti atstovų, prekiaujančių šia kosmetika.
Atsakyti
drinks_cheers.gif
QUOTE(Tutsė @ 2008 11 17, 12:02)
Tikiuosi tiks ir patiks.  smile.gif Pagrindinė Karl Hadek kosmetikos atstovybė yra Kaune, bet tikiuosi rasite ir Klaipėdoje, turėtų būti atstovų, prekiaujančių šia kosmetika.

Atsakyti