Įkraunama...
Įkraunama...

Geri kirpėjai Klaipėdoje

Labas,
apsilankiau Ramunes linijoje pas Ramune...
nenoriu nieko zmeizti ar juodinti, bet labai nusivyliau...
padare is manes zila bobute ir uz kosmine kaina..
nezinau, ka toliau daryt, kur kreiptis, is jos daug tikejausi..
merginos, gal ji ir gera, bet man tikrai pagadino reikalus, aisku, spreskite pacios, tiesiog, pamaniau, parasysiu, kad ne visada geras vardas reiskia gera rezultata
labai liudna.
Atsakyti
Aš buvau prisikaičiusi nelabai teigiamų atsiliepimų apie Andželiką iš Aidos Studijos, bet nesigailiu, kad pas ją užsirašiau plaukų šviesinimui. Dirba kruopščiai, matosi, kad stengiasi savo darbą atlikti gerai. Nežinau, kaip su kirpimu jai sekasi, nes tik galus trumpinau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(supermartini @ 2010 05 18, 21:57)
Labas,
apsilankiau Ramunes linijoje pas Ramune...
nenoriu nieko zmeizti ar juodinti, bet labai nusivyliau...
padare is manes zila bobute  ir uz kosmine kaina..
nezinau, ka toliau daryt, kur kreiptis, is jos daug tikejausi..
merginos, gal ji ir gera, bet man tikrai pagadino reikalus, aisku, spreskite pacios, tiesiog, pamaniau, parasysiu, kad ne visada geras vardas reiskia gera rezultata
labai liudna.

Aš prieš porą mėn ėjau pas Šarunę iš Ramunės Linijos, tai irgi nepatiko kaip nudažė.
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 05 21, 17:19)
Aš buvau prisikaičiusi nelabai teigiamų atsiliepimų apie Andželiką iš Aidos Studijos, bet nesigailiu, kad pas ją užsirašiau plaukų šviesinimui. Dirba kruopščiai, matosi, kad stengiasi savo darbą atlikti gerai. Nežinau, kaip su kirpimu jai sekasi, nes tik galus trumpinau ax.gif
Papildyta:

Aš prieš porą mėn ėjau pas Šarunę iš Ramunės Linijos, tai irgi nepatiko kaip nudažė.


tai va, as iki siol negaliu atsigauti, tokio kosmaro dar nebuvau patyrusi.Ramune absoliuciai kerpa pagal schemas, neatsizvelgia i plauku tipa,per daug pasitiki savim,gal ji daugiau teoretike...visi, kas mane pamate po jos dazymo, issigando,nei vienam zmogui nepASIRODE GRAZU, SUSUKAVO KLAIKIAI
Atsakyti
QUOTE(supermartini @ 2010 05 21, 21:59)
tai va, as iki siol negaliu atsigauti, tokio kosmaro dar nebuvau patyrusi.Ramune absoliuciai kerpa pagal schemas, neatsizvelgia i plauku tipa,per daug pasitiki savim,gal ji daugiau teoretike...visi, kas mane pamate po jos dazymo, issigando,nei vienam zmogui nepASIRODE GRAZU, SUSUKAVO KLAIKIAI

Aš irgi nenoriu labai kritikuoti, bet kiek stebėjau Ramunę kerpančią, tai ji gal daugiau pagyvenusiom moteriškėm kirpimus geriau parenka, jaunatviškesnius tokius g.gif Aišku, čia mano subjektyvi nuomonė ir atsiras kas nesutiks su manim.
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2010 05 06, 18:24)
merginos, gali zinot kuriame klaipedos salone dirba su sebastian plauku prieziuros priemonemis?  ax.gif

Edene berods g.gif
Papildyta:
Kas zinot kaip ten yra su Regina is Vivos, ji ten nebedirba? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 05 21, 22:47)
Aš irgi nenoriu labai kritikuoti, bet kiek stebėjau Ramunę kerpančią, tai ji gal daugiau pagyvenusiom moteriškėm kirpimus geriau parenka, jaunatviškesnius tokius g.gif Aišku, čia mano subjektyvi nuomonė ir atsiras kas nesutiks su manim.


ir da galiu pridurti apie ramune-gal pas ja geriau kirptis tiesiaplaukems trumpaplaukems,nes visi jos pasiulymai tik tokioms ir tinka...man pasake, kad ilgi plaukai is vis nemadinga...na, gal nemadinga, bet grazu,klasika.
beje,ji pati apsikirpusi labai jau vyriskai, tai ta pati trafareta ir kitiems automatiskai klijuoja.
kitas dalykas-kerpa tikrai drastiskai, per daug drasiai, ilgai dabar auginsiu, kol kasas atsiauginsiu ir niekas nekompensuos moralines zalos(beje ir finansines),skaudu ir tiek, gi plaukai kaip zmogaus vizitine kortele, tokie matomi...

Papildyta:
QUOTE(Giselle @ 2010 05 21, 23:11)
Edene berods  g.gif
Papildyta:
Kas zinot kaip ten yra su Regina is Vivos, ji ten nebedirba?  g.gif


o kartais Regina ne Kamejoj dabar?
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2010 05 21, 23:11)
Edene berods  g.gif
Papildyta:
Kas zinot kaip ten yra su Regina is Vivos, ji ten nebedirba?  g.gif

Regina dabar dirba Kamejoje.

QUOTE(supermartini @ 2010 05 21, 23:44)
ir da galiu pridurti apie ramune-gal pas ja geriau kirptis tiesiaplaukems trumpaplaukems,nes visi jos pasiulymai tik tokioms ir tinka...man pasake, kad ilgi plaukai is vis nemadinga...na, gal nemadinga, bet grazu,klasika.
beje,ji pati apsikirpusi labai jau vyriskai, tai ta pati trafareta ir kitiems automatiskai klijuoja.
kitas dalykas-kerpa tikrai drastiskai, per daug drasiai, ilgai dabar auginsiu, kol kasas atsiauginsiu ir niekas nekompensuos moralines zalos(beje ir finansines),skaudu ir tiek, gi  plaukai kaip zmogaus vizitine kortele, tokie matomi...

Lankausi jau kelintus metus pas Regina, tai ji vis pagaili mano plauku ir nukerpa maziau nei man noretusi smile.gif Jos nuomone, graziausi plaukai: sveiki, naturalios spalvos ir kuo ilgesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2010 05 22, 19:08)
Regina dabar dirba Kamejoje.
Lankausi jau kelintus metus pas Regina, tai ji vis pagaili mano plauku ir nukerpa maziau nei man noretusi smile.gif Jos nuomone, graziausi plaukai: sveiki, naturalios spalvos ir kuo ilgesni smile.gif


regina labai fainas ir siltas zmogus, mane sukavo vestuvems dar kai dirbo vivoj.buvau labai patenkinta.tiketina, kad ir dazo ne prasciau:)
Atsakyti
QUOTE(supermartini @ 2010 05 22, 21:33)
regina labai fainas ir siltas zmogus, mane sukavo vestuvems dar kai dirbo vivoj.buvau labai patenkinta.tiketina, kad ir dazo ne prasciau:)

Kaip ji sukuoja ar kerpa negaliu daug diskutuoti, nes man visuomet tik galiukus pakerpa, bet kad dazo labai gerai - faktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(supermartini @ 2010 05 21, 22:44)
ir da galiu pridurti apie ramune-gal pas ja geriau kirptis tiesiaplaukems trumpaplaukems,nes visi jos pasiulymai tik tokioms ir tinka...man pasake, kad ilgi plaukai is vis nemadinga...na, gal nemadinga, bet grazu,klasika.
beje,ji pati apsikirpusi labai jau vyriskai, tai ta pati trafareta ir kitiems automatiskai klijuoja.


doh.gif nu vat tokio kirpejos pasakymo tai as nesuprantu nors tu ka schmoll.gif svarbu kas zmogui tinka ir patinka, o ne aklai pagal madas vaikytis doh.gif o kiek sumokejot jai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2010 05 22, 19:08)
Regina dabar dirba Kamejoje.
Lankausi jau kelintus metus pas Regina, tai ji vis pagaili mano plauku ir nukerpa maziau nei man noretusi smile.gif Jos nuomone, graziausi plaukai: sveiki, naturalios spalvos ir kuo ilgesni smile.gif

O man tai labai patinka kad ji nelinkusi draskyti plauku,reikes tada Kamejoj uzsirasyti, o kainos ten tokios pat kaip Vivoj?
Atsakyti
QUOTE(magnetism @ 2010 05 23, 18:37)
doh.gif nu vat tokio kirpejos pasakymo tai as nesuprantu nors tu ka  schmoll.gif svarbu kas zmogui tinka ir patinka, o ne aklai pagal madas vaikytis  doh.gif o kiek sumokejot jai?  ax.gif


sumokejau 300lt uz sruogavima(spalva siaubinga-zila su juodumu)+kirpimas(banguotus plaukus iskarpe!!!!!!!)zodziu...
susukavo klaikiai ir paleido..isistaciusi kiaules akis...
jos vietoje kliento nebuciau isleidusi taip atrodancio..
Atsakyti