Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukimo ratas kūdikiui

QUOTE(mafiene @ 2009 07 30, 14:25)
o visi ratukai su rankenomis?


taip.
Atsakyti
QUOTE(Debesiukee @ 2009 07 28, 08:50)
O maniskiui 1m ir 4men, kazin ar neperdideli jau siam ratui? g.gif


Per dideli... mirksiukas.gif
Maniskis jau kai pradejo stotis pats, stume lauk ta rata... o pradzioj taaip mylejo ji, plaukiojo miegodamas sau kaip pilvely wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Carisma @ 2009 07 21, 21:34)
Aš ir galvojau kada kas nors pradės Lietuvoje pardavinėti šituos ratus. Aš jį užsisakiau ebay. Tikrai super daigtas. Aisku jei vaikui patiks. Tikrai žinau, kad ne visiem vaikam patinka.
Pradžioj plaukiojom vonioj, dabar baseine  thumbup.gif

tik gaila,kad lietuviai kosmines kainas uzsideda, doh.gif
po 50 parduoda doh.gif
per ebay vos ne puse kainos
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 08 02, 00:02)
tik gaila,kad lietuviai  kosmines kainas uzsideda, doh.gif
po 50 parduoda doh.gif
per ebay vos ne puse kainos


kiekvienas turi teise rinktis. o i tavo pasisakyma esu atsakes jau anksciau.
Atsakyti
jo teisingai mes pirkomes grupele mamu, tai tas ratas mums gavosi 28 lt, su visu persiuntimu su visakuo, esame irgi labai patenkinti, kadangi mazai pirkom tai labai patiko, dabar kadangi vonioj sedi pati tai nebededam, bet panaudojam pvz upej ezere.... jo ilgai uztenka, kol vaikui bus kokie 5 metai... lipuckios tos labai tvirtai sulipinai, viskas tikrai gan saugiai
Atsakyti
tas ratukas geriausias daiktas is musu isigytu. neiskrapstom savo lelytes is vonios. naudojam nuo 2 menesiu. karta ar pora per savaite. mazyle turskiasi po 50 minuciu. gydytojas sake labai gerai, issisportuoja, o tada luzta patenkinta. liux daiktas thumbup.gif
Atsakyti
Mums irgi labai pasiteisino thumbup.gif tik truputi vėlokai gavom, tai nedaug juo ir tepasinaudojom, nes jau persėdom i vonios kėdute user posted image
Atsakyti
Mums irgi labai patiko tas ratukas, ir vaikuciui super - pramoga visiems smile.gif. O kakliuko tikrai neverzia.
Na, ir kaip dauguma sake, per ebay tikrai pigiau, nezinau kodel LT tokios vaikiskos prekes brangios, kad visi priversti ieskot alternatyvu...
Atsakyti
O tie ratai ar tinka naudoti standartinej vonioj? g.gif
Atsakyti
QUOTE(editav @ 2009 10 12, 14:58)
O tie ratai ar tinka naudoti standartinej vonioj?  g.gif


Tinka 4u.gif
Atsakyti
Mes nusipirkom,pora kartu pasimaudem,o dabar ir guli stalciuje,maziukui be rato smagiau pliuskentis 4u.gif
Atsakyti
Buvau labai skeptiskai nusiteikusi, bet siandien baseine ir mes pabandeme ta
ratuka. Maziuke visai patenkinta liko, o mum buvo atrakcioja, kad vaiko nereikia laikyti. Kadangi lankome baseina, galvoju, kad vertetu isigyti ir kaip pavargsti vaika plukdyti leisti jam paciam paplaukti su ratuku ant kaklo ax.gif
Atsakyti