Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2009

QUOTE(zivile84 @ 2009 07 29, 15:29)
Sveikutes,
as su vyru busiu kumais uz keliu savaiciu. Zinau, kad vaikelio mama nori sidabrinio saukstelio su kazkokiu laikroduku (aisku suzinojau aplinkui, tai nzn nei kur isigyti, nei kaip tas laikrodukas atrodo smile.gif  ax.gif

Gal kas zino kur isigyti sidabriniu sauksteliu su laikroduku ar siaip idomesniu?
Is anksto dekui

Čia ta prasme, laikrodukas ant šaukštelio? g.gif
nes mes gavom "soskę" sidabrinę pirmam dantukui įdėti, ir ant jos rankenelės išgraviruotas laikrodukas, kuris rodo mūsų dukrytės gimimo valandą. O pirko, man rodos, juvelyrikos parduotuvėj kažkurioj. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Milera @ 2009 07 28, 17:03)
na siaip tai as ne 10lt rasiau o iki 10lt, nes kainu skirtumas tikrai yra. vienos mamytes uz 5-6lt padaro kitos ir 10lt papraso, jug pati situo klausimu domejausi ax.gif


kai mes ruosemes krikstynoms, tai daremes visos pacios. dabar pavyzdukai yra sudeti i musu albumiuka mirksiukas.gif be to dareme be foto, tik su uzrasais mirksiukas.gif
QUOTE(šneider @ 2009 07 28, 23:18)
Noriu paklaust mamyčių iš Klaipėdos, gal kuri pirkot dangaus žibintų? Nes akropolyje yra tk dideli, gal kas matėt kur dar jų parduoda, norėčiau tų mažesnių.


atsiverskite temos pirmaji puslapi,. ten rasite daug idomios ir naudingos info 4u.gif siaip daug info yra psl www.viskaskrikstynoms.lt
QUOTE(zipkute @ 2009 07 29, 14:18)
ar yra cia mamyciu kurios jau apkrikstijo vaikiukus? as noriu paklausti, o i ka dejote ta sirsiu medu? i buteli? kokia puodyne? stikliukais ragavot? ar saukstais? kokia ten medaus buna mase? gal is butelio nebega? netirsta?


cia tik taip vadinas...medus... nes gaunasi labai saldus. as dariau su degtine, tai gavosi skystas (nerekomenduoju). arba reikia daryt su spiritu, arba isvis nedaryt. mes dejom i indelius nuo vaikiskos tyreles mirksiukas.gif
o saukstelius pirkau vienkartinius, kad kiekvienam sveciui butu svarus. dar galima juos perrist siaura silkine juostele, ar siaip sugalvot kaip papuost.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligita33: 29 liepos 2009 - 14:44
QUOTE(lietuvaite001 @ 2009 07 29, 15:37)
Čia ta prasme, laikrodukas ant šaukštelio? g.gif
nes mes gavom "soskę" sidabrinę pirmam dantukui įdėti, ir ant jos rankenelės išgraviruotas laikrodukas, kuris rodo mūsų dukrytės gimimo valandą. O pirko, man rodos, juvelyrikos parduotuvėj kažkurioj. g.gif


Dekui, bandysim ieskoti tada visur. Na vyro mama sake lygtais saukstelis, o laikrodukas irgi rodo gimimo valanda.

Beje gal kas zino kur ant zvakiu galima "parasyti/isgraviruoti" vardus? Ar jau buna pirkti su ivairiais vardais?
Atsakyti
Živile84,

mano sūnus gavo nuo senelių sidabrinį šaukštelį su laikroduku, jų yra Aukso centre, kaina apie 160lt. Laikrodukas be rodyklių, tai graveris išgraviravo tikslų gimimo laiką, taip pat yra vietos svoriui bei ūgiui išgraviruoti.
Atsakyti
QUOTE(lietuvaite001 @ 2009 07 29, 14:31)
Mergaitės , kam reikia dangaus žibintų ar balionų (įvairių) Žematijoj, tai galit kreiptis į www.baliomanija.lt

bet kad tame puslapyje tik tituliniame yra nuotrauka dangaus žibintų, o užsisakyti neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(zivile84 @ 2009 07 29, 14:46)
Dekui, bandysim ieskoti tada visur. Na vyro mama sake lygtais saukstelis, o laikrodukas irgi rodo gimimo valanda.

Beje gal kas zino kur ant zvakiu galima "parasyti/isgraviruoti" vardus? Ar jau buna pirkti su ivairiais vardais?

Bent jau Kaune, tai Savanoriu pr. priesais Maxima yra Zvakiu fabrikas(Jakelio zvakes), ten uz 3lt uzraso.
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2009 07 29, 16:52)
bet kad tame puslapyje tik tituliniame yra nuotrauka dangaus žibintų, o užsisakyti neradau g.gif

internetu jie nepardavineja, teks skambintis ir tartis, seip ši firma yra Plungėj. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(griskoit @ 2009 07 29, 16:08)
Sveikutes mamytes labai reikia jusu pagalbos kaskur forume maciau ideja mociutem dovanot prijuostes labai patiko pati labai noreciau jas padovanot bet db niekur nerandu ju ir nesumastau ka smaikstaus ant ju butu galima uzrasyt..... gal kas galetu pagelbet
iskart atsiprasau uz klaidas lietuviskas meniu sugedes biggrin.gif

Pirmam puslapy yra nuoroda vivamake prijuostes su užrašu
Atsakyti
Labas visoms planuojancioms ir besiruosiancioms. 4u.gif
As dar nespejau paskaityti ka priraset, nes labai inikus i kristo suknytes nerima, bet norejau paklausti ar kas uzsisakinejot saldainiu medi? Ar verta? Ar tikrai gerai atrodo?
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2009 07 29, 18:37)
Labas visoms planuojancioms ir besiruosiancioms.  4u.gif
As dar nespejau paskaityti ka priraset, nes labai inikus i kristo suknytes nerima, bet norejau paklausti ar kas uzsisakinejot saldainiu medi? Ar verta? Ar tikrai gerai atrodo?


as uzsisakinejau pas benderiute, labai grazu medeli pagamino thumbup.gif tik man brangokai isejo, nes siunciausi i Birzus, tai per kurjerius siunte uz 15lt (ir tai atveze pavirtusi)
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2009 07 29, 21:32)
as uzsisakinejau pas benderiute, labai grazu medeli pagamino  thumbup.gif tik man brangokai isejo, nes siunciausi i Birzus, tai per kurjerius siunte uz 15lt (ir tai atveze pavirtusi)



Man taip pat ax.gif
Papildyta:
ligita33,
per kiek laiko tave pasieke siuntinukas, nes as uzsisakiau ir jau nuo sestadienio laukiu, bet nieko... doh.gif man taip pat i siaures Lietuva turi keliauti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2009 07 29, 20:59)
Man taip pat  ax.gif
Papildyta:
ligita33,
per kiek laiko tave pasieke siuntinukas, nes as uzsisakiau ir jau nuo sestadienio laukiu, bet nieko...  doh.gif man taip pat i siaures Lietuva turi keliauti  biggrin.gif


per 1 diena
Atsakyti