Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2009

mes krikstinom pries dvi savaites, o as buvau krikto mamyte, tai kunigellis pasake iskart taip:
mergytei turbut geriausia ir jaukiausia pas mamyte, tai gal sitaip ir padarom blush2.gif
tai as taip ir likau be mergytes lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet turbut visur skirtingai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svaigutis: 08 rugpjūčio 2009 - 00:31
Man irgi aktualus klausimas, kad turi laikyti vaika ant ranku rolleyes.gif Man daug kas sako, kad jeigu mergaite, tai krikstatevis, o jei berniukas, tai krikstamote hmmm... vakar Mamos zurnale perskaiciau vienos seimos ispudziu pasidalijima apie ju vaikucio krikstynas, tai jie pagal tradicijas viska dare, tai mergyte laike krikstamote g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapiukste @ 2009 08 08, 00:54)
Mamytukai - labas vakarėlis... Ieškau ieškau info - jau ir sapniukai kviečia - ryt į krikštynas, o aš neikaip nerandu, kas per krikšto apeigas turi laikyti berniuką - krikštotėvas, ar krikštomotina... kaip turi būti iš tiesų? Labai laukiu nuomonių... Ačiū  4u.gif

Berniuką laiko krikšto tėvas ant dešinės rankos, o krikšto mama laiko žvakę ir skraistę. Krikšto tėvas stovi dešinėje, krikšto mama kairėje. Šalia krikšto tėvo stoja mama, o šalia krikšto mamos - tėtis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 08 rugpjūčio 2009 - 08:30
Vat vat... mes visus tris savus pasikrikštiję - pirmagimį berniuką laikė krikštamotė, o kai krikštijom merginas, tai pamenu kunigas liepė paimti krištatėviams... pirmajį krikštijo A.Saulaitis, tai net nežinau - jis galėjo nieko nesakyt, kas laiko, tas wub.gif ... Bet dabar eisim patys, tai iškilo klausimas... Aišku, turbūt kunigas pasakys, bet smalsu kaip turi būt iš tikro... Be to - mūsiškė mažoji turbūt ir bus liudininkė lotuliukas.gif , tai noriu žinot, katras laikysim... biggrin.gif

Vakar bandžiau šiuo klausimu pasidomėt kauno arkivyskupijos kurijoje... Tai jei gausiu atsakymą, ir čia parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, musu krikstynos jau siandien. Oras thumbup.gif , manau ir visa svente pavyks, kaip suplanuota smile.gif Siltu ir jaukiu krikstynu visoms, kurios siandien kristija 4u.gif
Atsakyti
Per mano mažylės krištynas (pries 2 sav.), ją laikė krištomama, žvakę laikė krištotėtis, čia taip kunigas sustatė. Tik sakė, jeigu vaikas nebūna pas krištatėvių, tada gali laikyt mama. mirksiukas.gif
Papildyta:
Sėkmės visiems šiandien švenčiantiems thumbup.gif
Atsakyti
Mes jau vakar savo žioguti pakrikštijom bigsmile.gif , viskas buvo labai fainei, labai patiko visiems programa,žaidimai thumbup.gif . Tik va, paskutinę minutę aštuoni žmonės pranešė , kad neatvyks doh.gif . tai maisto liko.... Šunims balius bus.
Sėkmės ir kitoms planuotojoms.
Atsakyti
QUOTE(dani @ 2009 08 08, 11:19)
Na va, musu krikstynos jau siandien. Oras  thumbup.gif , manau ir visa svente pavyks, kaip suplanuota  smile.gif  Siltu ir jaukiu krikstynu visoms, kurios siandien kristija  4u.gif

Jūsų mažylio labai gražus amžius 1-1-1 wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2009 08 04, 22:14)

is kur gavote prijuostes? nerandu kur gauti nebrangiu ir graziu
krikstateviams ranksluosciai? is kur kiek kainavo?

tais klausimais galiu padėti mirksiukas.gif 4u.gif , ne pasakyti kur gauti, o padaryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2009 08 07, 13:57)
Bus bus  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
Norejau pasiklausti mamyciu kurios uzsakinejo tortukus is MAXIMOS, koki geriau vidu rinktis? siaip as jau uzsakiau bet pamirsau pasirinkti vidu  blush2.gif  ax.gif suprantu kad skonio reikalas, bet gal kas turit patarimu koks tinkamesnis?... ax.gif

aš dariau 3 aukštų, didžiausias ambasadorius, mažesnis - jogurtinis, viršutinis su maskarponės sūriu.
Ambasadorius patiko labiausiai, su sūriu mažiausiai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emmy: 08 rugpjūčio 2009 - 17:57
blembacki,mamytes, prisidariau kalna visokiu etikeciu,laikrastuku ir t.t.,kai primeciau,tai gaunasi apie 50 lapu,vajej vajej, kiek man spausdinimas kainuos, tien ant tokio nedidelio daykelio virs 50 lt ???kur po kiek uz lapa spauzdinat?kad bent orientuociaus...
Atsakyti
na ir mes jau po krikstynu ax.gif viskas buvo labai saunu-oras,ceremonija,pietus,zaidimai,ir pats mazius laikesi atsakingai,net pietu miego nemiegojo,kad ko nepraleistu biggrin.gif is pradziu buvau sunerimus,nes pasirode,kad tuo paciu metu krikstys kruva vaikuciu,bet labai patiko,gal del pacio kunigo tai priklause-labai fainas zmogus.
o del laikymo,tai nenustatinejo kas pas ka,mazius makalavosi,tai ir pas tevus ,ir pas abu krikstatevius suspejo pabuti, ir pats pastoveti biggrin.gif tik krikstamote zvake laike ir dege,per pati liejima vandenuku, krikstatvis pataike laikyti,tai beveik kaip ir reikia isejo biggrin.gif
aciu uz idejas sventei visoms 4u.gif
Atsakyti