Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2009

QUOTE(laimensija @ 2009 07 23, 16:44)
Musu zurnaliukas buvo 18 psl. Taciau labai skyresi nuo tu, kuriuos cia visos rodo. (...)

labai sauniai sugalvojot, istikro gera ideja juos issiusti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(dru-gelis @ 2009 07 23, 16:44)
Norejau pasirodyti kokius batelius nupirkau savo vyriukui  ax.gif  isties buvo sunku rasti, nes norejau visiskai baltu bateliu, o jo kojyte dar mazute, tik 23 dydis... bateliu tokiu nebuna, bet radau !!!!!  thumbup.gif

oho koks vaikinukas bus stilingas thumbup.gif labai idomu bus pamatyti nuotraukas krikstynu rolleyes.gif
Atsakyti
dru-geli, bet jau batuku grozis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif pasakiski, ir dar ant tokios mazos kojytes.
Atsakyti
QUOTE(Geltona @ 2009 07 23, 13:09)
Kam reikia pakabukų su pėdutėm ar angeliuku:
http://karoliukai.xz...php?cPath=23_50
Aš jau užsisakiau angeliukus  smile.gif


as tai niekaip tu peduciu nerandu sad.gif
Atsakyti
Aciu visoms, ir man jie thumbup.gif nepatikesit, bet juos pirkau pas save turguje... ax.gif biggrin.gif mokejau 50 litu, ir pati pardaveja sake, jog per 10 jos darbo metu, ji nera maciusi tokiu bateliu berniukui, tad kai tik pamaciau is karto paemiau 4u.gif man jie nerealus thumbup.gif
Atsakyti
pagaliau radau... bet radau ir visai neblogus angeliukus user posted image

o tai reikia dar smeigtuku paimt, ar ko???
Atsakyti
QUOTE(Geltona @ 2009 07 23, 13:09)
Kam reikia pakabukų su pėdutėm ar angeliuku:
http://karoliukai.xz...php?cPath=23_50
Aš jau užsisakiau angeliukus  smile.gif

thumbup.gif isigijom smile.gif meskiukus ir pedutes. Meskiuku papuosim svecius i rubu atlapus, o pedutem gal taures g.gif


Norejau paklausti del geliu. Ar reikalinga kokia geliu puokste i baznycia?
Atsakyti
QUOTE(samilte @ 2009 07 23, 20:16)
Norejau paklausti del geliu. Ar reikalinga kokia geliu puokste i baznycia?


nereikia. bet galima paprasyti, kad leistu pasipuosti gelemis baznycia. bet siaip pas mus ir taip krikstynoms baznycia buvo papuosta, tai tikrai nereikia dar savo kazko schmoll.gif
Atsakyti
Samilte,
per kiek laiko pristato? gal ir man reiktu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dru-gelis: 23 liepos 2009 - 20:55
QUOTE(ligita33 @ 2009 07 23, 17:58)
pagaliau radau... bet radau ir visai neblogus angeliukus


Aš būtent šituos ir užsisakiau smile.gif

QUOTE(dru-gelis @ 2009 07 23, 21:54)
Samilte,
per kiek laiko pristato? gal ir man reiktu... ax.gif


Rašo, kad išsiunčia per 1-2 darbo dienas... Tai dar kol paštas susisuks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Geltona: 23 liepos 2009 - 21:30
sveikos mamytes 4u.gif perskaiciau keleta jusu pasakojimu apie masinu puosima, nes ir man iskilo toks klausimas g.gif
mes taip pat nusipirkome tiuliniu spalvotu kaspinuku, juos risime prie veidrodeliu, bet dar norisi pasodinti ir koki meskiuka ar ziukuti ant kapoto tik vis dar neapsisprendziam su vyru doh.gif bet jusu onele labai puikiai viskas atrodo mirksiukas.gif saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Niekur nerandu tu peduciu,gal galit pasufleruot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vixyte @ 2009 07 23, 22:27)
Niekur nerandu tu peduciu,gal galit pasufleruot? unsure.gif

3 psl 4u.gif
Atsakyti