Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Palomina @ 2009 08 03, 17:12)
kokio dalyko cia sudetis, kad pirmoj vietoj alkoholis? kvepalu?  biggrin.gif



QUOTE(katutis @ 2009 08 03, 17:21)
pakomentuosiu, bet ir tu parašyk, kas čia per daiktas biggrin.gif

blogai, kad kvapas pačioje pradžioje ir neaišku, ar jis natūralios kilmės. Kažkur nuo benzyl salicylate prasideda negerovės, galinčios sukelti alergines reakcijas, astmą, egzemas ir pan. Nežinau, kas čia, bet tavo vietoj gerai pasvarstyčiau smile.gif


dezodorantas biggrin.gif na jis nei sertifikuotas, nei ką, tik oko-test gerai įvertintas. deja, bandyti eko- man nepadeda, tai kas lieka smile.gif
Atsakyti
laimas biggrin.gif

dar prie kokosų norėčiau sugrįžti - matyt, jie bene populiariausia putojanti medžiaga, tik yra skirtumas, kaip išdirbta. Kai yra sertifikuotas šampūnas, turtingos sudėties, švelnus, man kažkaip viskas aišku. Bet kai iš kokoso beveik visas šampūnas, o tos dalys ir jų apdirbimas - be garantijų, tai todėl galvoju, kad gali būti agresyvokas, bet emmute, tai irgi nereiškia, kad tau netiks wink.gif

Atsakyti
gal zinot kaip melynes greiciau isgydyt? 4u.gif gal koks aliejus ar ea tinka? g.gif eme man krauja is venos ir kazkaip aiskiai nepataike, tai dabar ranka taip bjauriai pamelynavo-pazaliavo kaip kokia narkomane atrodau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 03, 17:30)


Žinok šiandien jį testuoju biggrin.gif Bet kadangi darbas sėdimas, daug nejudėjau, tai negaliu nieko labai spręst. Na kol kas kvapo nėra smile.gif

O tau laimas ir ekstrinėse situacijose (karšta diena, stresas, fizinis krūvis) suveikia?
Papildyta:
QUOTE(katiniene-gerai @ 2009 08 03, 17:34)
gal zinot kaip melynes greiciau isgydyt?  4u.gif gal koks aliejus ar ea tinka?  g.gif  eme man krauja is venos ir kazkaip aiskiai nepataike, tai dabar ranka taip bjauriai pamelynavo-pazaliavo kaip kokia narkomane atrodau  doh.gif


arnikų fitolis

bet pati nebandžius aš jo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 03 rugpjūčio 2009 - 17:04
Katuti, na ar issibandei savaimini? ax.gif kaip sekesi (aisku jei bandei)?
Atsakyti
Gal galit padėt išsirinkt akių tušą? Reikalavimai nedideli, kad tik juodas būtų, na ir dar kaina gana svarbi blush2.gif
Žinau, kad galima įsigyti Dr. Hauscha ir Nvey, gal dar kokį? unsure.gif Būčiau laaabai dėkinga už atsakymus 4u.gif

Ir gal žinot kur gauti gryno alkoholio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žirklutės: 03 rugpjūčio 2009 - 20:03
QUOTE(Žirklutės @ 2009 08 03, 21:00)
Gal galit padėt išsirinkt akių tušą? Reikalavimai nedideli, kad tik juodas būtų, na ir dar kaina gana svarbi  blush2.gif
Žinau, kad galima įsigyti Dr. Hauscha ir Nvey, gal dar kokį?  unsure.gif Būčiau laaabai dėkinga už atsakymus  4u.gif

Ir gal žinot kur gauti gryno alkoholio?

is tusu LT dar yra Miessence..
o kiti naturalus dar pvz Suki, Lavera.. bet siuos tai siustis jau reiktu..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 08 03, 20:11)
is tusu LT dar yra Miessence..
o kiti naturalus dar pvz Suki, Lavera.. bet siuos tai siustis jau reiktu..


Ačiū 4u.gif
Lavera bandžiau, dabar kito noriu.
O gal žinai kokios hauschos ir nvey kainos?
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 08 03, 21:20)
Ačiū  4u.gif
Lavera bandžiau, dabar kito noriu.
O gal žinai kokios hauschos ir nvey kainos?

Nvey 49 lt, o Hauschka vienas lygtai apie 65 lt, o kitas 79 lt
as planuoju rugpjucio vidury pirkti Nvey tusa..
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 08 03, 21:20)
Ačiū  4u.gif
Lavera bandžiau, dabar kito noriu.
O gal žinai kokios hauschos ir nvey kainos?


O kaip Lavera, nepasiteisino?

Beje, hauschka siunčiantis beveik 10 lt pigiau gaunasi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kniaumiau: 03 rugpjūčio 2009 - 20:24
QUOTE(kniaumiau @ 2009 08 03, 20:23)
O kaip Lavera, nepasiteisino?

Beje, hauschka siunčiantis beveik 10 lt pigiau gaunasi  ax.gif


Pasiteisino, pariesdavo, pailgindavo, lengvai nusivalo, aišku, iki vakaro neatlaikydavo, reikėdavo persidažyt. bet aš tiek daug visko išbandyt noriu, kad labai retai perku tuos pačius produktus 2 kartus iš eilės ax.gif

Reiks gal i essenzą užlėkt. Gal jau kas buvo toje parduotuvėj, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2009 08 03, 21:30)
Pasiteisino, pariesdavo, pailgindavo, lengvai nusivalo, aišku, iki vakaro neatlaikydavo, reikėdavo persidažyt.  bet aš tiek daug visko išbandyt noriu, kad labai retai perku tuos pačius produktus 2 kartus iš eilės  ax.gif

Reiks gal i essenzą užlėkt. Gal jau kas buvo toje parduotuvėj, kokie atsiliepimai?

jei sugalvosi Miessence tusa pirkt, tai po to parasyk atsiliepimus, nes labai domina atsiliepimai apie tusa (kol dar nenusipirkau Nvey).. gal persigalvosiu po to del Nvey biggrin.gif
Atsakyti