Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Palomina @ 2009 08 04, 08:29)
o pirkai Lietuvoj? kiek kainavo?  ax.gif


Aha, Lietuvoje, 49 Lt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 04, 09:34)
blogietis  drinks_cheers.gif

nea, niekad nesvaigo  schmoll.gif Gal tau nuo karšto oro? Negali būti?


Na va, o aš tą PEG 40 radau Druide purškiklyje nuo pleiskanų (pirkau mėginuką MB), tai kaip čia dabar blink.gif

Tai kad man namie būnant svaigsta, nėra taip jau tvanku pas mus. Ir grynai sutapo su molio gėrimu, tai ir galvoju, gal čia neva tai valosi organizmas. Šiaip detoksikuojantis taip lyg ir gali būti g.gif O ir šiaip geriant molį truputį kitaip jaučiuosi nei paprastai.

MB tai nelabai tas mano molio gėrimas, įtariai jis žiūri į šitą reikalą lotuliukas.gif

O kokį tu ten savaiminį bandysi? Gal Laveros? Aš Lavera dabar laukiu parkeliaujant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 08 03, 22:09)
Gal kas girdejote apie CumNatura kosmetika? ar ji naturali?  g.gif


kiek vakar žiūrėjau, tai nesertifikuota, rodos. Išeitų, kad reikia kiekvieną buteliuką tirti doh.gif

QUOTE(Ayaan @ 2009 08 04, 00:13)
calcium thioglycolate
potasium thioglycolate
calcium hydroxide

Aišku ant pakuotės užrašyta "natūrali depiliacinė priemonė"  rolleyes.gif


nežinau, kur tu info ieškojai. Šitos trys priemonės - pagrindiniai ingredientai, kurie ištirpdo plaukų baltymus, todėl jie lengvai nusibraukia. Tai yra akivaizdžiai cheminės priemonės - jokia druska, užpilta ant kūno, tau nesukels jokių baltymų ėsdinimo ar nudegimų, ką gali padaryti šitie milteliai.

jei nori guostis, kad bent jau nėra PEG - pirmyn, bet turiu pasakyti, kad čia gryna chemija ir jai šitoj temoj ne vieta schmoll.gif
Atsakyti
Merginos gal esate bandziusios Wellments bamboo drekinancia kauke plaukuciams? kaip ji jums? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 08 04, 08:52)
Ir dar, geriančios molį, nebuvo jums, kad galva svaigtų pirmom dienom?

Man taip pat nesvaigsta galva, nebent jei išbunu kokias 5 valandas nevalgiusi nuo atsikelimo, nes nuo molio tikrai apetitas kažkur dingsta ir jei ką užsiveikiu, tai net nepastebiu kaip tiek laiko be pusryčių išbūnu biggrin.gif Netgi mąstau rytinį molio gėrimą keisti vakariniu, kad vakarais bereikalingai neprisivalgyčiau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Amulet @ 2009 08 03, 15:02)
Gal kuri galėtų atsakyti į klausimą apie sertifikuotą kosmetiką: 4u.gif

Jei kosmetika sertifikuota, ar galima ją drąsiai pirkti nežiūrint į sudėtį? Ar vis tik ir sertifikuotoja kosmetikoje gali būti tam tikri ingridientai netinkami?  g.gif


Na kiek man zinoma, tai tie sertifikatai yra ne vienodi. Vieni griezciau reglamentuoja kosmetikos gamyba, kiti ne taip grieztai. Pavyzdziui BDIH leidzia naudoti dali sintetiniu priedu. Manau sudeti paskaityti visada nepamaisytu.
Atsakyti
QUOTE
zieminuke Paskelbta Šiandien, 12:10

Na kiek man zinoma, tai tie sertifikatai yra ne vienodi. Vieni griezciau reglamentuoja kosmetikos gamyba, kiti ne taip grieztai. Pavyzdziui BDIH leidzia naudoti dali sintetiniu priedu. Manau sudeti paskaityti visada nepamaisytu.


blink.gif o as jau galvojau,kad sertifikatais galima pasitiketi..
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 08 04, 12:36)
blink.gif  o as jau galvojau,kad sertifikatais galima pasitiketi..


Na sertifikuoti gaminiai vis delto yra naturalesni ir saugesni nei nesertifikuoti, bet kadangi reikalavimai sertifikuojantis yra skirtingi, tai geriau jau pasiskaityt sudeti.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 04, 09:49)
kiek vakar žiūrėjau, tai nesertifikuota, rodos. Išeitų, kad reikia kiekvieną buteliuką tirti  doh.gif


nu joa... o info internete apie sudetis tai neradau... g.gif ech...
Atsakyti
Norejau paklausti tu kurios naudojat MADARA. Kokie atsiliepimai? Ne apie konkrecius gaminius, o tieiog bendrai apie tos firmos produkcija.
Atsakyti
QUOTE(zieminuke @ 2009 08 04, 12:47)
Norejau paklausti tu kurios naudojat MADARA. Kokie atsiliepimai? Ne apie konkrecius gaminius, o tieiog bendrai apie tos firmos produkcija.

man tai tinka ir patinka, netgi labai smile.gif daug ka esu naudojus (si bei ta ir dabar naudoju)
Atsakyti
QUOTE
zieminuke Paskelbta Šiandien, 12:47
  Norejau paklausti tu kurios naudojat MADARA. Kokie atsiliepimai? Ne apie konkrecius gaminius, o tieiog bendrai apie tos firmos produkcija.


Man labai patinka wub.gif
Atsakyti