Įkraunama...
Įkraunama...

Kalanetika

QUOTE(ozyy @ 2010 12 29, 17:21)
Sveikos, as lankau kalanetika kaune ir tikrai nenusivyliau. Lankau stulginskio vidurineje mokykloje. Ir treniruociu laikas priimtinas, ir kaina nedidele (vienas uzsiemimas 8 lt, menesiui 60)


gal analogisku zinote vilniuje?
girdejau kad kazkur seskineje yra vaiku darzelyje. gal dar kur apie centra zinote? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2010 12 29, 20:38)
gal analogisku zinote vilniuje?
girdejau kad kazkur seskineje yra vaiku darzelyje. gal dar kur apie centra zinote?  rolleyes.gif


neesu garantuota kad dar vis vyksta bet bent jau buvo prie ziedo zirmunu gatveje, tame sename pastate, nzn kas ten isikure dabar praeityje lyg vadinosi profsajungu rumai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puodziute @ 2010 12 30, 00:57)
neesu garantuota kad dar vis vyksta bet bent jau buvo prie ziedo zirmunu gatveje, tame sename pastate, nzn kas ten isikure dabar praeityje lyg vadinosi profsajungu rumai smile.gif

Dar vis vyksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2010 12 30, 09:15)
Dar vis vyksta  smile.gif


gal pasidalintumete kontaktais?
ir gal zinote kokia kaina ir kada vyksta uzsiemimai?
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2010 12 30, 10:46)
gal pasidalintumete kontaktais?
ir gal zinote kokia kaina ir kada vyksta uzsiemimai?

Jei neklu\ystu, tai ju internetinis puslapis www.klubas.jums.lt
Atsakyti
patikslinu:
http://www_klubastikjums_lt/
Atsakyti
QUOTE(snaige4 @ 2010 12 30, 11:56)

Aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2010 12 30, 12:01)



aa, sita zinau. sportavau ten
gal dar kur arciau naujamescio zinote?
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2010 12 30, 12:20)
aa, sita zinau. sportavau ten
gal dar kur arciau naujamescio zinote?

Taigi jau nuo vasaros to paties klausinėji doh.gif Ir įsivaizduok sau, nieko naujo per tą pusmetį aplink neatidarė, tik jei nori sportuoti, jau buvo galima seniai pasirinkti ir pasportuoti visą pusmetį mirksiukas.gif Rezultatai būtų buvę geresni sportuojant ir pas prasčiausią trenerį, negu nesportuojant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2010 12 30, 12:30)
Taigi jau nuo vasaros to paties klausinėji doh.gif Ir įsivaizduok sau, nieko naujo per tą pusmetį aplink neatidarė, tik jei nori sportuoti, jau buvo galima seniai pasirinkti ir pasportuoti  visą pusmetį mirksiukas.gif Rezultatai būtų buvę geresni sportuojant ir pas prasčiausią trenerį, negu nesportuojant 4u.gif


ne ne))

dabar man kolege sake, kad seskineje kazkur vaiku darzelyje moteris veda (nuomojasi sale). berods 60 ar 80lt kainuoja per menesi. tik nesiskelbia, man tai nelabai legalu:)) manau yra daugiau tokiu megeju, man butu laaabai priimtina apie naujamiesti

sportuoju, tik ne ta ka noreciau doh.gif vis viliuosi atrasti ko man reikia
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2010 12 30, 12:43)
ne ne))

dabar man kolege sake, kad seskineje kazkur vaiku darzelyje moteris veda (nuomojasi sale). berods 60 ar 80lt kainuoja per menesi. tik nesiskelbia, man tai nelabai legalu:)) manau yra daugiau tokiu megeju, man butu laaabai priimtina apie naujamiesti

sportuoju, tik ne ta ka noreciau  doh.gif  vis viliuosi atrasti ko man reikia

Cia jei apie Lidija, tai ji jau seniai is Seskines darzelio pabegusi, po to buvo Karolinin\skese, o dabar vel neaisku kur, nes trenere tai nereali verysad.gif Noreciau ir as ja susirasti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2010 12 30, 14:02)
Cia jei apie Lidija, tai ji jau seniai is Seskines darzelio pabegusi, po to buvo Karolinin\skese, o dabar vel neaisku kur, nes trenere tai nereali  verysad.gif Noreciau ir as ja susirasti  verysad.gif


REIKIA TIK LABAI NORETI IR GAL ATSIRAS smile.gif
O DEL ARCIAU, TAI NIEKAS JUK NETRUKDO PACIOMS PAIMTI SUSIBURTI IR ISSINUOMUOTI SALE IR TEN SPORTUOTI, NERA CIA NIEKO NELEGALAUS, JEI NUOMUOJA TAI IR NAUDOKITES smile.gif
Atsakyti