Įkraunama...
Įkraunama...

Kalanetika

QUOTE(bionika @ 2011 01 07, 18:30)
labas merginos,skaitinejau jusu temele ir susidomejau.Nors uzsimineju bodyflexu,noreciau pabandyti ir kalanetika.Patarkit nuo ko pradeti

Nuo kalanetikos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(bionika @ 2011 01 07, 19:30)
labas merginos,skaitinejau jusu temele ir susidomejau.Nors uzsimineju bodyflexu,noreciau pabandyti ir kalanetika.Patarkit nuo ko pradeti



jeigu neesi lankiusi kalanetikos uzsiemimu, tada gali rinktis ivairias versijas mokymus, ju gali atsisiusti internetu smile.gif taip pat gali vadovautis mano nuoroda http://www.anonsas.l...ex/article/3410 cia aprasymas lietuviskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bezdžionė @ 2011 01 05, 12:04)
Ar jau sulaukei atsakymo?


taip!:))
Atsakyti
Jau pusmetį užsiiminėju kalanetiką, ir negaliu atsidžiaugti - tai vienintelis sportas, kuriam man užtenka valios, nes negaliu pakesti sporto salių, klubų, aerobikų ir pan. mellow.gif
Pradedančioms domėtis ir sportuoti visgi norėčiau patarti bent kartą apsilankyti užsiėmime su profesionaliu treneriu - vien žiūrint ar skaitant neįmanoma pajausti, kaip turi būti taisyklingai atliekamas pratimas. Mano trenerė kartą pasakė, kad jei tau nieko neskauda, netempia ir yra lengva, reiškia darai blogai biggrin.gif Mūsų raumenys turi savotišką "atmintį", todėl jei išmoksite taisyklingai stovėti, laikyti nugarą, užpakaliuką ir t.t., einant link sudėtingesnių pratimų bus lengviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puodziute @ 2011 01 09, 20:08)
jeigu neesi lankiusi kalanetikos uzsiemimu, tada gali rinktis ivairias versijas mokymus, ju gali atsisiusti internetu smile.gif taip pat gali vadovautis mano nuoroda http://www.anonsas.l...ex/article/3410 cia aprasymas lietuviskai  smile.gif


Dekui uz nuoroda thumbup.gif Reiks kada pasibandyti paciai ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Isnarsiau interneta ir galu gale radau tuos pratimelius, dar youtube.com atradau vaizdeliu is stimulus klubo smile.gif ir bandau jau savaite berods. Kazka ne taip buvau prisportavus, kad kaires rankos deltinis raumuo skaudejo ziuariai, bet issitase... Vakar normaliai atlikau pratimus klumabs, siandien sunkiai vaikstau. Kazin ar nepersistengiu.
Atsakyti
Sveikos, aš jau pusę metų užsiimu kalanetika. Pinigėlių neturėjau pas profesionalus eiti, tai sportavau pagal Callanetics AVI 10 years younger in 10 years. Jei kas neturite galite atsisiųsti 4u.gif My Webpage
Atsakyti
Sveika,
o kur sportuoji? Sugalvojau ir as pabandyti, tiek geru atsiliepimu prisiskaiciau biggrin.gif
Atsakyti
O sakykit, ar galima ismokt taisyklingai atlikt pratimus vien is popieriaus lapo? Nes as su kvepavimu nesusigaudau... Kai kuriuos pratimus atlikdama beveik nekvepuoju, o jei kvepuoju tai uzpakalis atsikisa... Neisbunu minutes vienoj pozoj kaip reikalauja... Niekur arti nera jokiu kalanetikos uzsiemimus vedanciu treneriu, o video omnikonekto internetas siuncia savaitemis...
Atsakyti
QUOTE(Murlyka @ 2011 01 11, 18:33)
O sakykit, ar galima ismokt taisyklingai atlikt pratimus vien is popieriaus lapo? Nes as su kvepavimu nesusigaudau... Kai kuriuos pratimus atlikdama beveik nekvepuoju, o jei kvepuoju tai uzpakalis atsikisa... Neisbunu minutes vienoj pozoj kaip reikalauja... Niekur arti nera jokiu kalanetikos uzsiemimus vedanciu treneriu, o video omnikonekto internetas siuncia savaitemis...


siulyciau bent kelis kartus nueiti ir su treneriu pasikalanetinti, tada galesit ir namie atlikt pratimukus. visgi uzsiimant sia manksta svarbi taisiklinga laikysena ir kvepavimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Murlyka @ 2011 01 11, 18:33)
O sakykit, ar galima ismokt taisyklingai atlikt pratimus vien is popieriaus lapo? Nes as su kvepavimu nesusigaudau... Kai kuriuos pratimus atlikdama beveik nekvepuoju, o jei kvepuoju tai uzpakalis atsikisa... Neisbunu minutes vienoj pozoj kaip reikalauja... Niekur arti nera jokiu kalanetikos uzsiemimus vedanciu treneriu, o video omnikonekto internetas siuncia savaitemis...


mano asmenine nuomone - ne
Atsakyti
QUOTE(Murlyka @ 2011 01 11, 19:33)
O sakykit, ar galima ismokt taisyklingai atlikt pratimus vien is popieriaus lapo? Nes as su kvepavimu nesusigaudau... Kai kuriuos pratimus atlikdama beveik nekvepuoju, o jei kvepuoju tai uzpakalis atsikisa... Neisbunu minutes vienoj pozoj kaip reikalauja... Niekur arti nera jokiu kalanetikos uzsiemimus vedanciu treneriu, o video omnikonekto internetas siuncia savaitemis...


galima, jei esi sportuojanti ar zinai bent jau kaip kvepuoti, taciau jeigu nemanai kad darai pratimus gerai, geriau butu kad nueitum pasitreniruoti su treneriu, jis pasakytu tavo klaidas ir ismokytu kvepuoti ax.gif geriau palauk , perziurek video medziaga, neskubek juk nenori pasitempti ka nors smile.gif
Atsakyti