Įkraunama...
Įkraunama...

Apsilankymas pas ginekologę po gimdymo 2

apsilankyti pas ginekologe tikrai reikia 4u.gif nes pas mane po antro gimdymo viskas buvo ciki ir prisiruoshiau pas ja nueiti tik po 2.5 metu doh.gif suzinojau kad gimda pasmukus ir pilvo raumuo trukes -o visa ta laika kilnojau visko nors nebuvo galima.. taigi geriau po gimdymo suzinoti kokios esi bukles mirksiukas.gif
sekmes
Atsakyti
mamytes nedelskit tikrai ilgai po gimdymo,kad ir kaip ta prosedura nemaloni. Juk vaikui reikia sveikos mamos,kuri galetu juo pasirupinti. Po gimdymo kaip rekomenduoja nuejau,nes vis kolidorium sutikdavau savo ginekologe tai vis klausinejo ar uzsiregistravau.
as ejau po 2 men ir tad del sexsiuko gydytoja liepe jei galim dar palaukti,nes kazkas su gleivine buvo.

Atsakyti
nuėjau lygiai 6 sav. po gimdymo smile.gif
Atsakyti
sakykit, mergaites... ar butina eiti pas ta pati ginekologa, pas kuri visa nestuma lankiausi? noriu eiti pas kita, nes maniskis senis pridirbo man nemaloniu dalyku nestumo gale, tad nebenoriu i kalbas eiti su tokiu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tauteee @ 2010 04 07, 18:22)
sakykit, mergaites... ar butina eiti pas ta pati ginekologa, pas kuri visa nestuma lankiausi? noriu eiti pas kita, nes maniskis senis pridirbo man nemaloniu dalyku nestumo gale, tad nebenoriu i kalbas eiti su tokiu. schmoll.gif

Tikrai nebūtina, nes aš pati ėjau irgi pas kitą ginekologę toj pačioj klinikoj, nes ta kur prižiūrėjo nėštumą, pakankamai žiopla pasirodė
Atsakyti
na va as jau irgi po gines apsilankymo wink.gif jau ramiau paciai smile.gif gerai kad ilgiau netempiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytė7 @ 2010 04 17, 14:04)
Tikrai nebūtina, nes aš pati ėjau irgi pas kitą ginekologę toj pačioj klinikoj, nes ta kur prižiūrėjo nėštumą, pakankamai žiopla pasirodė

aciu, iskart ramiau pasidare 4u.gif
Atsakyti
As cia skaitau, kad pagimdzius duoda kazkokius du lapus - pediatrei ir ginei..... g.gif
Man dave tik epikrizes....
Kazka dar turejo duoti is nesciosios korteles?.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxsxx: 03 gegužės 2010 - 06:20
QUOTE(xxsxx @ 2010 05 03, 07:20)
As cia skaitau, kad pagimdzius duoda kazkokius du lapus - pediatrei ir ginei.....  g.gif
Man dave tik epikrizes....
Kazka dar turejo duoti is nesciosios korteles?....  g.gif


Turejo duoti lapuka apie gimdyma, kada ir kaip pagimdete, kas gime, koks vaiko svoris ugis, kiek balu gavo ir t.t. Lapuke turejo buti ta pati informacija 2 kartus surasyta, viena dali i poliklinika (pas seimos gydytoja), kita - ginekologei 4u.gif

Kai pagimdziau, man gydytoja pasake po 2 menesiu pasirodyti ginekologui ir iki to netureti nuo lytiniu santykiu, nes gimdant buvo plysimu doh.gif Atejus tam laikui, apsilankiau pas gine ir viskas buvo tvarkoje thumbup.gif
Atsakyti
Na as dar negimdžiau, bet gydytoja man sakė, jei pagimdysiu, tai pas ją apsilankyti po 3-4 savaičių. Kaip skaitau visoms sako ateit po šešių savaičių, bet manau anksčiau tikrai nepakenks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(justmoon @ 2010 05 03, 12:45)
Turejo duoti lapuka apie gimdyma, kada ir kaip pagimdete, kas gime, koks vaiko svoris ugis, kiek balu gavo ir t.t. Lapuke turejo buti ta pati informacija 2 kartus surasyta, viena dali i poliklinika (pas seimos gydytoja), kita - ginekologei  4u.gif

Kai pagimdziau, man gydytoja pasake po 2 menesiu pasirodyti ginekologui ir iki to netureti nuo lytiniu santykiu, nes gimdant buvo plysimu  doh.gif  Atejus tam laikui, apsilankiau pas gine ir viskas buvo tvarkoje thumbup.gif



Na, jo...... unsure.gif Nieko nedave..... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(xxsxx @ 2010 05 12, 21:12)
Na, jo......  unsure.gif  Nieko nedave.....  unsure.gif

Gali ir neduoti, nes buna gimdymo namai patys siunčia visus duomenis ir šiuos lapukus tiesiai i poliklinika, kaip pvz. buvo mano atveju. Aš jau kai apsilankiau poliklinikoje mano vaikelio kortelėje buvo jau įklijuotas tas lapelis smile.gif
Atsakyti