Įkraunama...
Įkraunama...

Apsilankymas pas ginekologę po gimdymo 2

[quote=Lopšinė,2010 07 01, 12:03]
[quote=justmoon,2010 05 03, 12:45]
Turejo duoti lapuka apie gimdyma, kada ir kaip pagimdete, kas gime, koks vaiko svoris ugis, kiek balu gavo ir t.t. Lapuke turejo buti ta pati informacija 2 kartus surasyta, viena dali i poliklinika (pas seimos gydytoja), kita - ginekologei 4u.gif

o kodel reikia seimos gydytojui antraji lapuka nesti? As galvojau, kad sau pasilikti g.gif
[/quote]
tą lapuką įdeda į leliuko ligos istoriją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pati22 @ 2010 06 15, 14:05)
Man į tą lapelį, kur ginekologei reikia duoti, įrašė, jog turiu pasitikrinti per 10 dienų. Bet kad aš dar kraujuoju, tai ir neinu  unsure.gif  Skaitau, kad čia daug kam liepia pasitikrinti po 6 sav. Juk gydytoja neapžiūrės jei dar kraujuoju? Kažkaip ir pačiai nepatogu tokios būklės eiti.

man tai pasake po 6-8 savaiciu pas gine apsilankyt,bet db paziurejau tame lapuke,kur ginei reikes atiduot pastabose parasyta kad apsilankyti po 7dienu doh.gif nebesuprantu nieko g.gif
Atsakyti
QUOTE(looovely @ 2010 07 07, 12:58)
man tai pasake po 6-8 savaiciu pas gine apsilankyt,bet db paziurejau tame lapuke,kur ginei reikes atiduot pastabose parasyta kad apsilankyti po 7dienu doh.gif nebesuprantu nieko g.gif


jei siuvo, gali būti, kad reikia traukti siūlus (būna tokie, kuriuos reikia traukti) tuomet apsilankyti reikia po savaitės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(looovely @ 2010 07 07, 12:58)
man tai pasake po 6-8 savaiciu pas gine apsilankyt,bet db paziurejau tame lapuke,kur ginei reikes atiduot pastabose parasyta kad apsilankyti po 7dienu doh.gif nebesuprantu nieko g.gif


Man ligonineje pasake pirmakart apsilankyti pas ginekologa grizus namo po savaites ir po menesio, taip yra ir tuose dvejuose lapuose parasyta.Bet kai apsilankiau po savaites dar kraujuojanti pas gine, tai ta i mane kaip i durne pasiziurejo ir pasake, kad pirma as tokia pasirdodziau su tokiu lapu, tai kitakart liepe ateiti po 1,5menesio doh.gif
Atsakyti
ui... as tai vis dar neisaugau is tos baimes eit pas ginekologe...
doh.gif nors ir pagimdziau ir nestumo metu viskas gerai klojos, ir daktare faina... tiek to uztenka guma tempt- einu paskambinsiu... g.gif
Atsakyti
Sveikos
Man ligininėje patarė pasidaryti išrašų kopijas, o pas ginekologą reikia apsilankyti savaitės bėgyje.
Atsakyti
bet tai kaip ten eit jei dar kraujuoji g.gif as pati nejaukiai jausciaus.siulu sake traukt nereikia,kad istirps,tai dar nepulsiu as pas ta gine schmoll.gif
Atsakyti
as apsilankaiu pirma kart tik po 6sav. bent jau akusere sake kad reikia apsilankyti po 4-6 sav. nors as ir siuta buvau... o juolabiau kraujavau beveik 5 sav...
Atsakyti
butinai reik atiduoti ta lapa vaikelio gyditijai
Atsakyti
mano nestuma priziurejo mano seimos gydytoja, pas ginekologe ejau tik echoskopijai. ta pati gydytoja ir vaikelio gydytoja, todel pasieme abu lapukus
Atsakyti
Kiek zinau dabar rekomenduojama pas ginekologa apsilankyti po 10 d. Anksciau po 6 sav. liepdavo (bet tai pasenusi info). Viena lapeli reikia atiduoti ginekologui, o kita vaiku gydytojui. Tik nesupainiuoti, nes jie skirtingi smile.gif Man ginekologei lapelio nereikejo rodyti, nes ji ir prieme gimdyma ir viska kuo puikiausiai zinojo smile.gif Irgi kraujovau dar. Bet del to man net nekylo jokiu minciu smile.gif Tai naturalu smile.gif
Atsakyti
Sakykit jums per ta pirmaja apziura po gimdymo tik apziurejo ar ir tepineli eme? 4u.gif
Atsakyti