Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgo ir sėkmingo žindymo paslaptys

O as nebeskaiciuoju kiek kartu mes valgom smile.gif pavalgom, atsirugstam ir vel pavalgom, tada petrauka kokia valanda ir vel tas pats. Uzmiegam, pamiegam tris valandas ir vel tas pats ax.gif . Maniske pavalgo 10 minuciu, padarom pertraukele kol atsirugsta, pavalgo kokias 2 min ir jau nebenori, muistosi, duodu krutine, o ji suka galvyte i sona, po po kokiu 20 minuciu jai pasiulius ir vel valgo g.gif Galvoju, gal, kad taip staigiai privalgo jai prisipildo skrandukas, o po trumpo laiko istusteja ir vel prisipildom. Bet kol auga svoris ir viskas gerai, tai problemos kaip ir nematau mirksiukas.gif Karta ir man krutys pasidare tuscios net pati pradejau bijoti, kad jau viskas, bet padejo oda prie odos kontaktas mirksiukas.gif O dingo tas pienukas, nes nusigandau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Isbere man visa kuna, paumejo dilgeline mano, net nezinau nuo ko verysad.gif
Gal kas zinos, kokius vaistukus galiu gerti, maitinant MP? Gal kam taip buvo? Labai niezti doh.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Empatique @ 2009 07 28, 17:45)
Sveikos  4u.gif
Isbere man visa kuna, paumejo dilgeline mano, net nezinau nuo ko  verysad.gif
Gal kas zinos, kokius vaistukus galiu gerti, maitinant MP? Gal kam taip buvo? Labai niezti  doh.gif
Aciu  4u.gif


Šiame puslapyje gali pasitikrinti kiekvieno medikamento ir žindymo saugumą (anglų kalba) www.e-lactancia.org
ir dar vienas:
http://www.toxnet.nlm.nih.gov/
Iš meniu kairėje pasirinkti LactMed ir ieškoti pagal vaisto pavadinimą.
4u.gif
Atsakyti
Labutis, šaunuolės 4u.gif Mums iškilo tokia problemėlė - nuo gimimo iki dabar (ryt sueina trys mėnesiai) valgėm tik MP. Pirmą mėnesį turėjau problemų dėl suskilinėjusių spenelių, tačiau jau senokai buvo viskas susitvarkę ir žindymas virtęs malonumu ir vaikeliui, ir man, bet štai prieš kokią savaitę žindant suskausdavo ir, kaip pasirodė, vėl įskilo spenelis...o kadangi maitinu praktiškai viena krūtimi (kitoje beveik nėra pienelio), tai žaizdelė niekaip užsitraukt nespėja..Sakykit, ar tai dėl neteisingo "padavimo", ar vaikelis stipriau čiulpia?...O valgom mes kaip ir anksčiau - dieną maždaug kas dvi val., naktį - kas keturias maždaug...Šiaip per mėnesį priaugom septynis šimtus gramų, taigi pienelio kaip ir pakankamai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sagan: 28 liepos 2009 - 20:15
QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 07 28, 18:32)
Šiame puslapyje gali pasitikrinti kiekvieno medikamento ir žindymo saugumą (anglų kalba) www.e-lactancia.org
ir dar vienas:
http://www.toxnet.nlm.nih.gov/
Iš meniu kairėje pasirinkti LactMed ir ieškoti pagal vaisto pavadinimą.
4u.gif


Didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sagan @ 2009 07 28, 21:11)
Labutis, šaunuolės 4u.gif  Mums iškilo tokia problemėlė - nuo gimimo iki dabar (ryt sueina trys mėnesiai) valgėm tik MP. Pirmą mėnesį turėjau problemų dėl suskilinėjusių spenelių, tačiau jau senokai buvo viskas susitvarkę ir žindymas virtęs malonumu ir vaikeliui, ir man, bet štai prieš kokią savaitę žindant suskausdavo ir, kaip pasirodė, vėl įskilo spenelis...o kadangi maitinu praktiškai viena krūtimi (kitoje beveik nėra pienelio), tai žaizdelė niekaip užsitraukt nespėja..Sakykit, ar tai dėl neteisingo "padavimo", ar vaikelis stipriau čiulpia?...O valgom mes kaip ir anksčiau - dieną maždaug kas dvi val., naktį - kas keturias maždaug...Šiaip per mėnesį priaugom septynis šimtus gramų, taigi pienelio kaip ir pakankamai.

Siulau pateplioti Garmnastan tepalu.
Man, kai lelytei buvo keliso savaiteles nepasiseke - maitinau vaziuojancioje masinoje, o krestelejus iplyso spenelis. Ziauri tokia duobe atsivere doh.gif
Kol masciau ka daryti, Garmastanu tepliojau, ir duodavau zisti, tik stengdavausi kiek imanoma daugiau ikisti aureoles i burnele. Per ė dienas apgijo, jau nebeskaudejo.
Siaip speneliai itruksta nuo netaisyklingo padavimo.
Tegu apzioja kuo daugiau aureoles, tada ne taip zindant skaudes. Pabaigusi maitinti apsitepk spenelius savo MP.
Viskas turetu susitvarkyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(claudija @ 2009 07 29, 12:45)
Siulau pateplioti Garmnastan tepalu.
Man, kai lelytei buvo keliso savaiteles nepasiseke - maitinau vaziuojancioje masinoje, o krestelejus iplyso spenelis. Ziauri tokia duobe atsivere doh.gif
Kol masciau ka daryti, Garmastanu tepliojau, ir duodavau zisti, tik stengdavausi kiek imanoma daugiau ikisti aureoles i burnele. Per ė dienas apgijo, jau nebeskaudejo.
Siaip speneliai itruksta nuo netaisyklingo padavimo.
Tegu apzioja kuo daugiau aureoles, tada ne taip zindant skaudes. Pabaigusi maitinti apsitepk spenelius savo MP.
Viskas turetu susitvarkyti  4u.gif

Dėkui už patarimus 4u.gif Jo, MP apsitepu ir prieš žindymą, ir po..
Atsakyti
Sveikos, mamytes...

gal kas gales padeti ir man, o jau i nevilty krentu...
mano suneliui 1 menuo, kaip ir daugelis berniuku, jis pas mane tinginukas, ir visai nenori valgyti is kruties, kai tai supratom po jo isterisku verksmu ir visisko nenoro ciulpti kruti, pradejau nusitraukinet su rankiniu pientraukiu ir maitint is buteliuko... o kas beliko, kai vaikas klykia, o ir svoris buvo pradejes kristi...
tai, is pradziu viskas buvo gerai, pieno daug, kartais duodu pazaisti kruti, kad neuzmirstu...
bet paskutinem dienom pienas pradejo mazeti ant akiu... is abieju krutu net 100 ml nebegaliu surinkti, o manasis valgus kaip reikiant...
tai net nebezinau ka daryt, taip noretusi ji dar savo pienu maitint, dar toks mazas, o as jau depresuoju...
gal galvoju rankinis pientraukis gerai neistraukdavo, ir sumazejo? gal elektrini isigyt, gal atstatytu, gal jis geriau istraukia?
prasau padekit, gal kuri susiduret su panasiom problemom?
aciu
Atsakyti
QUOTE(kroha @ 2009 07 30, 09:55)
Sveikos, mamytes...

gal kas gales padeti ir man, o jau i nevilty krentu...
mano suneliui 1 menuo, kaip ir daugelis berniuku, jis pas mane tinginukas, ir visai nenori valgyti is kruties, kai tai supratom po jo isterisku verksmu ir visisko nenoro ciulpti kruti, pradejau nusitraukinet su rankiniu pientraukiu ir maitint is buteliuko... o kas beliko, kai vaikas klykia, o ir svoris buvo pradejes kristi...
tai, is pradziu viskas buvo gerai, pieno daug, kartais duodu pazaisti kruti, kad neuzmirstu...
bet paskutinem dienom pienas pradejo mazeti ant akiu... is abieju krutu net 100 ml nebegaliu surinkti, o manasis valgus kaip reikiant...
tai net nebezinau ka daryt, taip noretusi ji dar savo pienu maitint, dar toks mazas, o as jau depresuoju...
gal galvoju rankinis pientraukis gerai neistraukdavo, ir sumazejo? gal elektrini isigyt, gal atstatytu, gal jis geriau istraukia?
prasau padekit, gal kuri susiduret su panasiom problemom?
aciu

Kuo dažniau siūlyk krūtį, kai apsnūdęs- gal užsimiršęs ims, naktinio maitinimo metu (naktinis maitinimas dieninio pienuko garantas, arba naktį ne rečiau kas 4val. dieną-kas 3val. nusitrauk, taip skatinsi MP gamybą)
Odos kontaktas, nešiojimas, miegojimas kartu- taip pat skatina MP gamybą.
Jei nervuojiesi, pergyveni- tai įtakoja MP atleidimą, natūralu, kad mažiau nusitrauki (niekas taip gerai neištraukia- tik vaikas)
Yra maitinimo papildiklis (Medela gamina) ant kaklo kabinasi indukas ipripildytas MP ar mišinio, iš jo einanti plona žarnelė prie spenelio klijuoojama- taip vaikas pratinamas prie krūties+stimuliuojama pieno gamyba. Tėkmė reguliuojasi- žemai nuleidus- sunkiau traukiasi, aukščiau pakėlus- lengviau.
Kokia buvo priežastis, kad neėmė krūties? Gal ją pašalinus būtų gerai grįžti prie išimtinio žindymo?! Dar mažas vaikiukas- įmanoma mirksiukas.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2009 07 30, 12:23)
Kokia buvo priežastis, kad neėmė krūties? Gal ją pašalinus būtų gerai grįžti prie išimtinio žindymo?! Dar mažas vaikiukas- įmanoma  mirksiukas.gif


krutis buvo labai sukietejusios, vaikas tiesiog neisvalge ir labai verke ir pyko.. tuomet ir emiau nusitraukinet.. krutys susitvarke, o vat vaikutis priprato prie buteliuko....
bandau ikisti kruti kai tik galiu, bet pas jis toookios isterijos prasideda, kad duodu atgal buteliuka, kad tik nurimtu...
nesunku man nusitraukineti, bet va pieno sumazejo perpus, o jo poreikiai isaugo dvigubai, va cia ir problema...
daug kas siulo diena duoti misinukus, o nakciai sukaupti likusi pieneli... tikriausiai tai bus vienintele iseitis... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kroha @ 2009 07 30, 12:31)
krutis buvo labai sukietejusios, vaikas tiesiog neisvalge ir labai verke ir pyko.. tuomet ir emiau nusitraukinet.. krutys susitvarke, o vat vaikutis priprato prie buteliuko....
bandau ikisti kruti kai tik galiu, bet pas jis toookios isterijos prasideda, kad duodu atgal buteliuka, kad tik nurimtu...
nesunku man nusitraukineti, bet va pieno sumazejo perpus, o jo poreikiai isaugo dvigubai, va cia ir problema...
daug kas siulo diena  duoti misinukus, o nakciai sukaupti likusi pieneli... tikriausiai tai bus vienintele iseitis...  verysad.gif

g.gif va taip ir buna, kai is anksto nesidomima apie zindyma. Krutys prasiedjus pieno gamybai ir turi tapti pritvinkusios ir ,,sprogstancios". Ir nieko nereikia daryti - vaikelis pats susitvarko.
Nesuprantu, jei turejai pienuko pertekliu, kodel emei maitinti per buteliuka? Juk pradzioj galejai nusitraukti,. taip suminkstindama kruti, po to duoti leliui ax.gif
Na, vienintelis sansas - parikdyti vaikeli siulant savo kruti. Isalkes paims.
O jei nepavyks, dar bandyk konsultuotis su mamomis
Vilniuje:

Naujininkuose
Mama Ilona 2656421

Pašilaičiuose
Mama Edita mob. 861424656

Pavilnyje
Mama Rima 8 604 05237

Pilaitėje
Mama Rasa 2798166

Pilaitėje
Mama Aistė (dvynukų klausimai) 8 676 03606

Užupyje
Mama Ingrida 2154861 mob. 868773591

Žirmūnuose
Mama Asta 8 674 05775

Vilniaus rajone
Mama Aurelija mob. 8 611 27249

Kaune:

Mama Rasa mob. 8 682 55209
Mama Virgilija mob. 8 603 62358

Žagarėje:
Mama Indrė mob. 8 615 76651

Klaipėdoje:
Mama Natalija mob. 8 601 89693

Anykščiuose:
Mama Ramunė mob. 8 655 13763
Atsakyti
Norejau paklausti, cia kazkuri mamyte sake, kad jos vaikiukas prisisioja pilnus 5-6 pampersus per diena, ar taip turi buti, nes pas mus geriausiu atveju tik kokie du, ne daugiau ir tai tokie puspilniai. Mums 6 men. valgom tik mano pieneli, dar turim viena didele bedele, taip jau atsitiko, kad kai pute pilviuka mazyle niekaip nenusiramindavo ir nevalgydavo is kruties, del to man tada vienintele iseitis budavo davus soske primigdyti ir miegancia pamaitinti, taciau dabar praejus tiek laiko tai jau darosi sudetinga, juo labiau, kad ir pilviuko neskauda, taciau dabar tai tapo iprociu ir kitaip vaiko niekaip negaliu pamaitinti. Gal kas gali patarti kaip atpratinti vaika nuo tokio iprocio ir ismokuti normaliai valgyti, zinau, kad pati leidau tam tapti iprociu, taciau dabar jau nieko nepadarysi. Juo labiau, kad atrodo, kad jai truksta maistelio, o ir primigdyti dabar tamoa vis sudetingiau. Aciu
P.S. ciulptuka naudojam tik sitam reikalaui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ICJ: 30 liepos 2009 - 16:45