Įkraunama...
Įkraunama...

Rasos gimnazija

QUOTE(Raile @ 2009 08 02, 09:17)
Na ka, prasideda uniformu primatavimai kita savaite mirksiukas.gif  Antradieni matuosimes blink.gif  Ar kas nors siuvates? Kazkaip neramu, kaip ten atrodys blush2.gif
Tiesa, kokius ten popierius reikia dar iki rugsejo sutvarkyti ir pristatyti g.gif  Atrodo, sutarti, dar lyg byla is senos m-klos, sveikatos lapa g.gif  Gal pamenat iki kurios dieneles...Sveikata jau pasitikrinta...


Sutarti as supratau, kad rugsejo menesi paduos namo parsinest, o ten tevai pasirasys, o iki kada byla atnest tai net nezinau, nes as nunesiau kelios dienos po rezultatu paskelbimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dailil @ 2009 08 02, 15:15)
Sutarti as supratau, kad rugsejo menesi paduos namo parsinest, o ten tevai pasirasys, o iki kada byla atnest tai net nezinau, nes as nunesiau kelios dienos po rezultatu paskelbimo rolleyes.gif

Sutarti mums padave iskart po istojimo, kai atnesem nuotraukas ir pazymejimo originala..Tai liepe sutarti uzpildyta pristatyt iki rugpjucio pabaigos g.gif O byla is mokyklos persius, i rankas neatiduoda schmoll.gif
Atsakyti
Man sutarti iskart dave, tai jau uzpildziau.
o del bylos, tai mano mokykla nieko nesiunte, tevai nuvaziavo i senaja mokykla, parase prasyma, ir atidave.
o tada jau as pati nunesiau i rasa.
pazyma sake reik iki rugsejo atnest
Atsakyti
QUOTE(Balenciaga @ 2009 08 02, 19:25)
Man sutarti iskart dave, tai jau uzpildziau.
o del bylos, tai mano mokykla nieko nesiunte, tevai nuvaziavo i senaja mokykla, parase prasyma, ir atidave.
o tada jau as pati nunesiau i rasa.
pazyma sake reik iki rugsejo atnest

Cia sveikatos pazyma turi galvoje-iki rugsejo g.gif
Atsakyti
Taip, sveikatos pazyma smile.gif
Atsakyti
o jūsų tėvai keliaus kartu su jumis rugsėjo pirmąją? susipažint su auklėtoja ir visa kita? g.gif
Atsakyti
QUOTE(primerbeso @ 2009 08 07, 23:17)
o jūsų tėvai keliaus kartu su jumis rugsėjo pirmąją? susipažint su auklėtoja ir visa kita?  g.gif

niekada nemaciau,kad eitu su tevais.Ai bendrai viena syki maciau du tevelius vaiksciojancius aplink biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(primerbeso @ 2009 08 08, 00:17)
o jūsų tėvai keliaus kartu su jumis rugsėjo pirmąją? susipažint su auklėtoja ir visa kita?  g.gif


Aš kažkada irgi mačiau,kad su tėvais kažkas atėjo..Bet šeip nesiveda didžioji dauguma.... biggrin.gif
Atsakyti
Eisiu be tėvų, nors mama labai nori eiti. ;D biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džema: 08 rugpjūčio 2009 - 15:14
QUOTE(chuligankaa @ 2009 08 08, 16:05)
Aš kažkada irgi mačiau,kad su tėvais kažkas atėjo..Bet šeip nesiveda didžioji dauguma....  biggrin.gif

Sutinku drinks_cheers.gif Aisku, jei tevai laisvi ir nori, tai ko neateiti, juk svente mirksiukas.gif Bet paprastai, neina, nes ir vietos mazai kabinetuose, ir stresas papildomas aukletojui biggrin.gif
O ar girdejot, kad nuo rugsejo kazkiek keiciasi mokyklos pavadinimas g.gif ? Uztai ir sutarciu nereikejo, kaip iprastai, pasirasyti iki rugsejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raile @ 2009 08 08, 16:15)
Sutinku drinks_cheers.gif  Aisku, jei tevai laisvi ir nori, tai ko neateiti, juk svente mirksiukas.gif  Bet paprastai, neina, nes ir vietos mazai kabinetuose, ir stresas papildomas aukletojui biggrin.gif
O ar girdejot, kad nuo rugsejo kazkiek keiciasi mokyklos pavadinimas g.gif ? Uztai ir sutarciu nereikejo, kaip iprastai, pasirasyti iki rugsejo g.gif

Zinau,kad mokykla nuo rugpjucio 1d tapo VSI istaiga,uz tai reiks kazkiek moketi pinigeliu.Bet del pavadinimo nieko negirdejau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(charizsma @ 2009 08 08, 22:42)
Zinau,kad mokykla nuo rugpjucio 1d tapo VSI istaiga,uz tai reiks kazkiek moketi pinigeliu.Bet del pavadinimo nieko negirdejau unsure.gif

Tai pinigelius juk kasmet reikia moket po 10 lt per men. arba 90 lt uz metus g.gif
Atsakyti