Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias pirkinys vaikučiui

as viskuop esu patenkinta ka nupirkusi mazyliui, lavinamasis kilimeslis, vibruojanti kedute su zaisliukais, vaikstynes tipo su besisukancia sedyne aplink... viskas vaikui labai patinka, vis pakeiciu kad nebutu tas pats per ta pati thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 10 09, 12:20)
butent siuo laikotarpiu mums pats svarbiausias ir nepakeiciamas pirkinys yra maitinimo kedute.  thumbup.gif nezinau ka as be jos daryciau  ax.gif

drinks_cheers.gif ir sokliukas buvo laaaaaaaaaaaaabai geras dalykas ,jis sau ten strikinejdavo kartu ir pasiusupdavo rolleyes.gif ir stotis bandydavo ..o as tuo metu galedavau greit padaryt ko man reikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(AudrikeB @ 2009 10 09, 15:33)
Kol kas nepamainomas ir naudingiausias pirkinys - Baby Bjorn kedute. Vaikas pats supasi, nereikia jokiu vibro funkciju, o man rankos visada laisvos.

Mums irgi kol kas tai geriausias pirkinys. Nezinau ka daryciau, jei visa laika reiktu ant ranku mazaja tampyti g.gif
Atsakyti
musu visi pirkiniai (lovyte,vezimas,muzikine karusele,lavinimo kilimelis,zaisliukai ir t.t.) yra mums geri smile.gif dabar mums labai pravercia lavinimo kedute,vyrutis gali viska matyti kas aplink vyksta biggrin.gif dar labai dziaugiames miegmaisiu,maziukas nenusispardo miegodamas ir lovytes sonu naktim nespardo ax.gif planuojam isigyt sokliuka,vaikstyne jau turim,ziuresim kaip mums seksis su siais daikciukais blush2.gif
Atsakyti
pradzioj super buvo kai nupirkom sokliuka bet po to jau ji tapo nebeidomi nes vienu metu pirkom sokliuka ir vaikstyne tai vaikstyne yra nepakeiciamas dalykas neisivaizduoju kaip dabar be jos reiktu but thumbup.gif na o ka ten maziukui buvom pirke tai viskas gerai tik kad pasirodo vaikui tuo mtu geriausias zaislas buvo vandens tuscias bambalis lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif o dabar jau duok mama man bliudeli ar tai katileli ir as zasiu tyliai ramiai kol neatsibos biggrin.gif
Atsakyti
vakar pirkau sokliuka-supynes, tai taip maziuikui patiko thumbup.gif
Atsakyti
Dabar as duodu savajai folijos rankytese paturet, kai keduteje sedi lotuliukas.gif Jai labai patinka, nes blizga, dar garsas eina is jos ir paciupinejimui liuks thumbup.gif Dar megstam ir kruopu maseli paciupineti. Labai idemiai ji stebi ka ciupineja thumbup.gif o as galiu laisvai virtuveje ir po visus namus sukinetis smile.gif
Atsakyti
pati nezinojau kad labai puikus pirkinys mums bus didziulis pripuciamas kamuolys. Ant jo ir lelyte ant pilvuko paguldau, ir sedziu ant jo kai lelyte ant ranku, supimas labai tinka smile.gif
babybjorn kedute mums paskolino draugai, irgi nepakeiciamas dalykas thumbup.gif kol jos neturejom, mergica diena tik ant ranku miegodavo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maidala: 11 spalio 2009 - 19:05
Mano geriauisias pirkinys - nesiokle Manduca. Aisku, neblogos buv ir supynes FP Stages 3 in 2, ir kilimelis FP Music and Motion.
Atsakyti
baby bjorn linguojanti kedute thumbup.gif
Atsakyti
Laba,
Nuostabiausias isradimas - FiSHERPRICE supynes.DAug funkciju :Supasi: i sonus, i prieki, su muzika, su svieselemis, zaisliukais. Na fantastika. Mums labai pagelbeja, liuks thumbup.gif
Atsakyti
labiausiai esu patenkinta mūsų lovyte thumbup.gif na nelabai ją galima lovyte pavadinti ax.gif labiau tikra lova tongue.gif tai nemaža lova vaikučiui, kartu komoda virš kurios vystymo lenta ir plius dar du talpūs stalčiai apačioje thumbup.gif laaaabai patogu thumbup.gif viskas vietoj - ir drabužėliai, ir pampersai sudėti vienoje vietoje - patogu perrenginėti. ir tiks vaikiukui ilgai ax.gif jei aišku mums patiems nenusibos lotuliukas.gif
o iš žaislų labai mėgstame karuselę virš lovytės thumbup.gif mažylis tiesiog netveria džiaugsmu, kai ji sukasi wub.gif
Atsakyti