Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias pirkinys vaikučiui

Kai gime mano maziuke mums labai padejo vibrokedute thumbup.gif, nezinau kaip vyresneli auginau be jos doh.gif . Mes turejom tokia: http://www.prekesvai.../lt/product/470
Tikrai visom rekomeduoju 4u.gif
Atsakyti
pritariu kad vibrokedutes geras isradimas - vaikams tikrai patinka, o vat kamuoli pripuciama ir as noreciau nupirkti - mankstelems daryt smile.gif
Atsakyti
Net nzn kas geriausias pirkinys.. g.gif Ir nesiokle buvo reikalinga,ir vibro kedute,ir vaikstyne...Vystymo lentos neturejom ir nereikejo.
Atsakyti
Vieni is svarbiausiu ir reikalingiausiu pirmuju triju menesiu pirkiniai - didelis gimnastikos kamuolys ir nesyne, kurioje mazyte ne staciom sedi, bet guli horizontaliai.
Atsakyti
na mums irgi kaip daugeliui labai praverte Babybjorn gultukas.. ispradziu del jo tikrai labai galvojame, kadangi nepigus daiktas, bet paskui pasisprendem, uzisakem is babymarket parduotuves, tai buvo pagalbininkas, zaisliuko to medinuko nepirkom, bet pati toki kita zaisliuka pritaikiau.. o siaip tai ir taip mazyliui patinka joje supuotis, nuo judesiuku vaiko linguoja...
Atsakyti
nepamainomas dalykas spintele 3in1, vystymo stalas, jis atsivercia ten vonele po vonele dar trys stalciai 4u.gif thumbup.gif dalykas thumbup.gif
Atsakyti
mes irgi prisidedam prie vibrokėdučių gerbėjų thumbup.gif Šiuo amžiaus tarpsniu, tai labai geras dalykas
Atsakyti
Mums geriausias pirkinys buvo lavinimosi kilimelis, aisku tai labai laikina iki kol prades vartytis, bet kol kas tai geriausias mamytes pavaduotojas 4u.gif
Atsakyti
Musu irgi geriausias pirkinys lavinimo kilimelis, kuriame yra spardukas thumbup.gif Grazu ziureti kaip mazoji duodasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš turėjau du nestandartinius geriausius pirkinius savo mažiausiam vaikui:
pirmas - didžiulis pripučiamas kamuolys - buvo pats geriausias verkiančio kūdikio nusiraminimo būdas. Aš atsisėsdavau ant kamuolio su vaiku rankose ir palengva šokčiodavau - 100 proc. suveikdavo! Nusiramindavo ir užmigdavo. Plius - man mankšta bigsmile.gif
antrasis gerasis pirkinys - apsauga galvai plauti - net neįsivaizduoju kaip be jos būtų reikėję prisiviliot savo garbanę į maudynes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2009 11 04, 14:01)
mes irgi prisidedam prie vibrokėdučių gerbėjų  thumbup.gif Šiuo amžiaus tarpsniu, tai labai geras dalykas

o mano panai nuo pat pradziu ji nepatiko,net keista skaityti tiek daug geru atsiliepimu,dar kol vibro nejungdavau-sededavi.jei ijungiu-tai tolygu sirenos ijungimui...mazoji taip uzduduoja,kad gelbekites kas galit schmoll.gif .fisherprice supuokles ir kamuolys-geriaui musu pirkiniai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pirma menesi tai buvo supynes (zadejau paminkla pastatyt ju kurejui) , o truputi paaugus dukrytei tai lav.kilimelis su sparduku galekoji thumbup.gif
Atsakyti