Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(NikeZ @ 2009 08 01, 11:44)
hm......... kur tu ta karsti matai ? g.gif

as ir eisiu su mazge pietums i kiema  mirksiukas.gif

poto virsiu melyniu ir vysniu uogienes ,siaip tai dar uzsaldziau uogu ,dar serbentus doroju ,tik nezn ka su jais daryt ,gal ir saldyt ? uogiene tai nekas ytariu  g.gif

nu pas mus 25 pavėsy, tai ar ne karštis? bigsmile.gif

Kokie serbentai? ji juodų, tai man uogienė skani ir kompotai, jei raudonų ar baltų - drebučiai liuksiški mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2009 08 01, 15:20)
nu pas mus 25 pavėsy, tai ar ne karštis?  bigsmile.gif

Kokie serbentai? ji juodų, tai man uogienė skani ir kompotai, jei raudonų ar baltų - drebučiai liuksiški  mirksiukas.gif

vilniuj vesoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(NikeZ @ 2009 08 01, 16:19)
vilniuj vesoka  g.gif

jooooooo ,savaitgalis cia pas mus doh.gif
Atsakyti
O mes siandien pirma banana suvalgem wub.gif Siaip visada springdavo, o vat siandien jau ismoko kramtyti wub.gif

kruopa perline, idomi mankstele bigsmile.gif Mano maziuke jau remia kojytem, bet dar net nebando zingsniuoti schmoll.gif Reikes ir mums pabandyti 4u.gif
Atsakyti
O mes jau namie smile.gif mažoji jau miegena, tai ramiai vakarojame smile.gif nudegiau saulėje, tai būsiu madinga-su maike biggrin.gif Andrėja kartais noriai žingsniuoja, kartais reikia versti padaryti žingsnį.. bet gulėt nenori, jai reikia stovėti, kai pastatau, jau per sunku, tada rėkia, bet vis tiek dar gulėt nenori biggrin.gif sėdėti tuo metu ir ne, tai tenka nešioti kol nurimsta, tiesa, jei prisėdu, vėl ožiai subinę drasko biggrin.gif šiaip nepyksta nei kai masažuoja nei kai mankština, ji būna labai patenkinta, sakyčiau pasiilgsta tokios veiklos smile.gif dabar, kai sirguliavo, tai nejudinau jos, tik daug stačiomis nešiojau, kad kakliukas dirbtų...gal jau nuo kitos savaitės mankštas pradėsim smile.gif ti va, tiek naujienų, kepa mėsytė su bulbikėm mmmm noriu valgyti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jameelah @ 2009 08 01, 21:39)
O mes siandien pirma banana suvalgem wub.gif Siaip visada springdavo, o vat siandien jau ismoko kramtyti wub.gif



Kaip džiugu ! thumbup.gif 4u.gif
mes tik pradedam ragauti vaisių, nes pirmai neįkiši iš karto riksmai, dabar arbūzas pirmauja, šiandien daviau nektarino pačiai kančioti, tai jai laaabai patiko, o vakare pirmą kartą paragavo varškytės MIAU su banano pėdsakais lotuliukas.gif suvalgė visą induką blink.gif blush2.gif bigsmile.gif tikiuosi, kad neišbers nuo tiekos naujienų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 08 01, 22:22)
O mes jau namie smile.gif mažoji jau miegena, tai ramiai vakarojame smile.gif nudegiau saulėje, tai būsiu madinga-su maike biggrin.gif  Andrėja kartais noriai žingsniuoja, kartais reikia versti padaryti žingsnį.. bet gulėt nenori, jai reikia stovėti, kai pastatau, jau per sunku, tada rėkia, bet vis tiek dar gulėt nenori biggrin.gif sėdėti tuo metu ir ne, tai tenka nešioti kol nurimsta, tiesa, jei prisėdu, vėl ožiai subinę drasko biggrin.gif šiaip nepyksta nei kai masažuoja  nei kai mankština, ji būna labai patenkinta, sakyčiau pasiilgsta tokios veiklos smile.gif dabar, kai sirguliavo, tai nejudinau jos, tik daug stačiomis nešiojau, kad kakliukas dirbtų...gal jau nuo kitos savaitės mankštas pradėsim smile.gif ti va, tiek naujienų, kepa mėsytė su bulbikėm mmmm noriu valgyti biggrin.gif
Papildyta:
Kaip džiugu !  thumbup.gif  4u.gif
mes tik pradedam ragauti vaisių, nes pirmai neįkiši iš karto riksmai, dabar arbūzas pirmauja, šiandien daviau nektarino pačiai kančioti, tai jai laaabai patiko, o vakare pirmą kartą paragavo varškytės MIAU su banano pėdsakais  lotuliukas.gif  suvalgė visą induką  blink.gif  blush2.gif  bigsmile.gif  tikiuosi, kad neišbers nuo tiekos naujienų  ax.gif

smagu kad stiprejat thumbup.gif mes neatsilieka irgi zingsniuojam laikomi uz pazastu ,o uz ranku biski sunkiau 4u.gif
Atsakyti
4u.gif labas rytas,
QUOTE(NikeZ @ 2009 08 01, 16:18)
gera manksta ,ka dar jus darot pasidalink jei nesunku  ax.gif

man nesunku jau niekas biggrin.gif ,jei atvirai manksta su masazu truksta pas mus ~25min, mes nuo 6men dareme ir atsilenkimus, ir pritupimus tai pradejome nuo 5kartu, veliau didinome dabar jau pats padaro 20, o paprasomas ir 25 mirksiukas.gif pratimu daug jei reikia koki aprasysiu, kiek imanoma suprantamiau, pas mane atvaziuoja masaziste i namus tai as visada pasifilmuoju ta ka ji daro o poto po truputi bandau daryti ir pati , ji mane kaip ir apmoke, kai kuriu pratimu nedarau, nes tiesiog iki siol dar negaliu, cia kalbu apie pratampimus,bet kitus taip.

QUOTE(Jameelah @ 2009 08 01, 22:39)
kruopa perline, idomi mankstele bigsmile.gif Mano maziuke jau remia kojytem, bet dar net nebando zingsniuoti schmoll.gif Reikes ir mums pabandyti 4u.gif

jei galima cia ir vel as pasidalinsiu, mano sunus pats irgi nepradejo zingsniuoti, ji reikejo visko mokyti, o cia ir vel manksta, mes dareme tam tikrus pratimus ir tiesiog per manksta rodeme ir mokeme ji tai daryti, zinau mamos kaip sunku, bet per 3men mes ji ismokem
tikiosi kam nors pades tai ka aprasau, jei reikia kokiu nors patarimu ,prasom blush2.gif na o cia pasirodom
user posted image
cia mes pasiruose ir laukiame sveciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kruopa perline: 02 rugpjūčio 2009 - 09:01
QUOTE(kruopa perline @ 2009 08 02, 10:00)
4u.gif labas rytas,

man nesunku jau niekas biggrin.gif ,jei atvirai manksta su masazu truksta pas mus ~25min, mes nuo 6men dareme ir atsilenkimus, ir pritupimus tai pradejome nuo 5kartu, veliau didinome dabar jau pats padaro 20, o paprasomas ir 25 mirksiukas.gif pratimu daug jei reikia koki aprasysiu, kiek imanoma suprantamiau, pas mane atvaziuoja masaziste i namus tai as visada pasifilmuoju ta ka ji daro o poto po truputi bandau daryti ir pati , ji mane kaip ir apmoke, kai kuriu pratimu nedarau, nes tiesiog iki siol dar negaliu, cia kalbu apie pratampimus,bet kitus taip.
jei galima cia ir vel as pasidalinsiu, mano sunus pats irgi nepradejo zingsniuoti, ji reikejo visko mokyti, o cia ir vel manksta, mes dareme tam tikrus pratimus ir tiesiog per manksta rodeme ir mokeme ji tai daryti, zinau mamos kaip sunku, bet per 3men mes ji ismokem
tikiosi kam nors pades tai ka aprasau, jei reikia kokiu nors patarimu ,prasom blush2.gif  na o cia pasirodom
user posted image
cia mes pasiruose ir laukiame sveciu 4u.gif

grazuoliai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kruopa perline @ 2009 08 02, 10:00)
:
cia mes pasiruose ir laukiame sveciu 4u.gif



Oho kokie vyrai thumbup.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif

Mums Andrėja šią naktį festivalius kėlė iki pat trijų nakties doh.gif , matyt pilvuką skaudėjo, daviau vakare varškytės pirmą kartą, gal nuo jos unsure.gif tai šiek tiek su vyru kaip sulaužyti jaučiamės unsure.gif
Kažkaip stebint dukrą matau, kad ėmė ryškėti protinis atsilikimas... verysad.gif būna žiūri tokiu tuščiu žvilgsniu į kažkur, kalbini, o ji pažiūri ir nesupranta ko iš jos norima..nebendrauja su vaikais, apskritai nebendrauja su kt žmonėmis verysad.gif niekuom nesidomi......tokie mano pastebėjimai..prie fizinės dar ir protinė negalia bus, ir matyt, labai ryški... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 08 02, 10:46)
Oho kokie vyrai  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif

Mums Andrėja šią naktį festivalius kėlė iki pat trijų nakties  doh.gif , matyt pilvuką skaudėjo, daviau vakare varškytės pirmą kartą, gal nuo jos  unsure.gif  tai šiek tiek su vyru kaip sulaužyti jaučiamės  unsure.gif
Kažkaip stebint dukrą matau, kad ėmė ryškėti protinis atsilikimas... verysad.gif  būna žiūri tokiu tuščiu žvilgsniu į kažkur, kalbini, o ji pažiūri ir nesupranta ko iš jos norima..nebendrauja su vaikais, apskritai nebendrauja su kt žmonėmis  verysad.gif niekuom nesidomi......tokie mano pastebėjimai..prie fizinės dar ir protinė negalia bus, ir matyt, labai ryški...  verysad.gif

medute tikekis geriausio 4u.gif
Atsakyti
Nike, aš jau nieko nesitikiu. Bus kaip bus. Smegenų nepakeisi..
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 08 02, 11:46)
Nike, aš jau nieko nesitikiu. Bus kaip bus. Smegenų nepakeisi..

reikia tiketis geriausio 4u.gif

tiesa jums dare disc'a ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 02 rugpjūčio 2009 - 11:13