Įkraunama...
Įkraunama...

Neįgaliukų mamyčių plepaliukai :)

QUOTE(Ernestytaaa @ 2009 08 03, 13:35)
O kas dėl vaikų, mamytės, nežinot tiksliai ką reiškia matyt aplink  save skraidanti gandrą???? Maniškiai tai suprato tiesiogiai kaip papasakojau nuotykiuka kaime, oi kaip prisigasdinau dabar.  doh.gif Deginomes kaime vieną dienelę su maže puskyte ir kad ėmė virš mūsų kiemo ratais kraidyt gandras ir tik aš su maže matėm. Kasžin ką iš tiesų tai gali reikšt?  mastau.gif  doh.gif Leliuko žinoma norėčiau, bet truputi dar ne dabar kai tiek naujų planų, darbukų laukia. Reiks atsargesniai pasibūt.  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

man sakydavo taip ,ka pavasary pirma pamatysi taip ir bus : jei gandra bus vaikas o jei skruzdelyte ,tai busi darbsti kaip ji ,pernai pamaciau gandra lotuliukas.gif situo prietaru tikiu thumbup.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad gandras yra gerai smile.gif mažu surasi savo antrą pusę, nebūtinai lėliukas iš karto biggrin.gif mes, vasara iki man pastojant, dažnai matydavom gandrus lizde su vaikais, va ir turime dabar mažą gandriuką biggrin.gif bet kokiu atveju gandras reiškia šeimą, nes jie poras kuria visam gyvenimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 07 31, 18:22)
Malonu jus visas čia matyti smile.gif
Miuzete, mintyse labai noriu vesti mažę į baseiną, bet kojos ten neneša, kažkas vis neleidžia, krūvos sutapimų, kad tik neitume ten..nežinau, gal kvailai skamba, bet matyt vaiką reikia pasaugoti nuo vandens...
O jei aš savo pupą parodyčiau, ar galėtum pasakyti kas užaugs iš mano vaiko ?  ax.gif
reikia kažkaip prisiversti į parduotuvę nueit, nes šaldytuve pelė pasikorus...nėr meilės niekam nors tu ką...
GREK, gerai sakai, reikia nagus ir man kur paslėpti smile.gif


Nėra ko bijoti vandens, matau Vilnietė esate, eikite į Antakalnio vaikų baseiną esantį poliklinikoje. Neaišku kaip reaguos, bet jei patiks bus labai gerai mirksiukas.gif . Yra tenai ir kineziterapeutės, padės ir patars jei reikės. O kas išaugs iš vaiko, niekas negali pasakyti lotuliukas.gif. Aš tiesiog NikeZ istoriją paskaičiau, mačiau iš žymiai sudėtingesnių atvejų išsigelbėjusius ir pakankamai sveikais vaikais užaugusius ( na dar neužaugusius, tik paaugusius biggrin.gif ), todėl manyčiau, kad ir jos atvejis galėtų gerai baigtis. O šiaip tai visada viltis padeda ir tikrai niekas nežino kas bus su sveiku vaiku, o kas gali žinoti kas bus su sergančiu vaikeliu?
Atsakyti
QUOTE(Miuzetė @ 2009 08 03, 14:19)
Nėra ko bijoti vandens, matau Vilnietė esate, eikite į Antakalnio vaikų baseiną esantį poliklinikoje.  Neaišku kaip reaguos, bet jei patiks bus labai gerai  mirksiukas.gif . Yra tenai ir kineziterapeutės, padės ir patars jei reikės. O kas išaugs iš vaiko, niekas negali pasakyti  lotuliukas.gif. Aš tiesiog NikeZ istoriją paskaičiau, mačiau iš žymiai sudėtingesnių atvejų išsigelbėjusius ir pakankamai sveikais vaikais užaugusius ( na dar neužaugusius, tik paaugusius  biggrin.gif ), todėl manyčiau, kad ir jos atvejis galėtų gerai baigtis. O šiaip tai visada viltis padeda ir tikrai niekas nežino kas bus su sveiku vaiku, o kas gali žinoti kas bus su sergančiu vaikeliu?

taip taip Medute i baseina galit ,juk salia manes ir susipazintume tada blush2.gif
Atsakyti
Miuzete, ir netoli mūsų namų yra darželis su baseinu, tik kojos ten neneša biggrin.gif
Na, mano dukros gimimo istorija panaši, stojo širdelė, daktarai nekreipė dėmesio, kai jau prasidėjo krizė, tik tada atėjo kitas daktaras ir liepė skubiai pjauti. Dukra gimė nekvėpuodama, darė širdies masažą, tačiau ir jis negelbėjo, tik, kai suleido adrenalino į širdutę, ji vėl ėmė plakti...pasekoje traukuliai, pažeistos smegenys, savaitė reanimacijoj, mėnuo skyriuje, prognozių jokių...o dar, matyt kai ją traukė, panarino kakliuko slankstelius, tai tas pridėjo prie visko bėdų-silpnas kaklas ir pečių juosta sad.gif taip, aš ir gyvenu ta viltimi, kad yra atvejų, kai vaikai gimę su 0 balų užauga sveiki, o manoji gimė 1 balo...
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 08 03, 14:25)
Miuzete, ir netoli mūsų namų yra darželis su baseinu, tik kojos ten neneša biggrin.gif
Na, mano dukros gimimo istorija panaši, stojo širdelė, daktarai nekreipė dėmesio, kai jau prasidėjo krizė, tik tada atėjo kitas daktaras ir liepė skubiai pjauti. Dukra gimė nekvėpuodama, darė širdies masažą, tačiau ir jis negelbėjo, tik, kai suleido adrenalino į širdutę, ji vėl ėmė plakti...pasekoje traukuliai, pažeistos smegenys, savaitė reanimacijoj, mėnuo skyriuje, prognozių jokių...o dar, matyt kai ją traukė, panarino kakliuko slankstelius, tai tas pridėjo prie visko bėdų-silpnas kaklas ir pečių juosta sad.gif  taip, aš ir gyvenu ta viltimi, kad yra atvejų, kai vaikai gimę su 0 balų užauga sveiki, o manoji gimė 1 balo...

mes 1/4/5 unsure.gif o zinau forume viena mamyte pagimde sveika dukra 10 balu po 3 savaiciu epilepsija ,jau jai 4 metai visiska negale verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 03 rugpjūčio 2009 - 13:27
mes 1/7 bet niekaip nesuprantu, kaip su tais balais ten, juk smegenys visiems skirtingai pažeistos būna arba ne, jei jau 1 balas, vadinasi turi būti rimti jų pažeidimai...o čia kaip skirtingai gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 08 03, 14:31)
mes 1/7 bet niekaip nesuprantu, kaip su tais balais ten, juk smegenys visiems skirtingai pažeistos būna arba ne, jei jau 1 balas, vadinasi turi būti rimti jų pažeidimai...o čia kaip skirtingai gaunasi...

as kai gulejau lovoj girdejau kai dukra isnese pasake 5 balai doh.gif o del smgenukiu na nezn schmoll.gif kiek as zinau tai ten vertina vaiko spalva kvepavima riksma ,na ir t.t .
va ka radau :
Kaip skaičiuojami balai pagal Apgar skalę?
Pagal Apgar skalę yra vertinami penki požymiai, kuriems skiriama nuo 0 iki 2 balų. Tie požymiai yra:
Širdies susitraukimų dažnis
Daugiau 100 kartų per minutę – 2 balai
Mažiau 100 kartų per minutę – 1 balas
Nėra – 0 balų
Kvėpavimo dažnis
Kvėpavimas stiprus, verksmas garsus – 2 balai
Kvėpavimas silpnas, verksmas neaktyvus – 1 balas
Nekvėpuoja – 0 balų
Raumenų tonusas
Aktyvūs judesiai – 2 balai
Nevisiškai sulenktos rankytės ar kojytės – 1 balas
Be tonuso - 0 balų
Spalva
Visas rausvas – 2 balai
Kūnelis rausvas, galūnės melsvos – 1 balas
Visas melsvas arba pilkas – 0 balų
Refleksinis jaudrumas
Grimasos, kosti, čiaudi – 2 balai
Vien grimasos – 1 balas
Nėra grimasų – 0 balų


i smegenis jau tuo momentu neilenda ,poto kai sviete galva sake kaazka juodi plemukai ,na nesuporatau ka tai reiskia ,bet supratau tik kad deguosnie stokos padariniai ,bet pasake zmones gyvena su jais unsure.gif o pasireiskia pazeidima matomai su laiku ,na neismanau as apie tai .......... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 03 rugpjūčio 2009 - 13:39
čia pradžioj taip įvertino ar jau po kiek laiko? jums gi turėjo daryti neurosonoskopiją ir kompiuterinę tomogramą arba magnetą..nieko nesakė?
Papildyta:
QUOTE(NikeZ @ 2009 08 03, 14:34)

Kaip skaičiuojami balai pagal Apgar skalę?
Pagal Apgar skalę yra vertinami penki požymiai, kuriems skiriama nuo 0 iki 2 balų. Tie požymiai yra:
Širdies susitraukimų dažnis
Daugiau 100 kartų per minutę – 2 balai
Mažiau 100 kartų per minutę – 1 balas
Nėra – 0 balų
Kvėpavimo dažnis
Kvėpavimas stiprus, verksmas garsus – 2 balai
Kvėpavimas silpnas, verksmas neaktyvus – 1 balas
Nekvėpuoja – 0 balų
Raumenų tonusas
Aktyvūs judesiai – 2 balai
Nevisiškai sulenktos rankytės ar kojytės – 1 balas
Be tonuso - 0 balų
Spalva
Visas rausvas – 2 balai
Kūnelis rausvas, galūnės melsvos – 1 balas
Visas melsvas arba pilkas – 0 balų
Refleksinis jaudrumas
Grimasos, kosti, čiaudi – 2 balai
Vien grimasos – 1 balas
Nėra grimasų – 0 balų


vadinasi tik tiek pas mano mažutę buvo..bet istorijoje rašoma, kad širdies tonų beveik nebuvo .. verysad.gif

Papildyta:
Andrėjai ir matė plėmukus ant dešinio pusrutulio, bet neurologė pasakė, kad nieko gero nebus, vaikas bus kaip daržovė ...
Atsakyti
QUOTE(Medute28 @ 2009 08 03, 14:36)
čia pradžioj taip įvertino ar jau po kiek laiko? jums gi turėjo daryti neurosonoskopiją ir kompiuterinę tomogramą arba magnetą..nieko nesakė?

mums daire EEG, ir echoskopijas g.gif reikia paziureti israsa ,bet kai dare nieko nesake ,klausiau tai nutylejo unsure.gif

sake kad epilepsijos zidiniu nera g.gif ivertino iskart po gimimo po 5 min dave 5 balus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NikeZ: 03 rugpjūčio 2009 - 13:43
QUOTE(Ernestytaaa @ 2009 08 03, 13:35)
Sutinku kad yra ir labai sunkiu negalyčių kur tikrai jau nieko negalima padaryti, bet jei yra nors lašeliukas vilties nereik jos prarast, ir sužinojus apie vaiko protine negalia nenumot ranka į lavinimą su mintim kad visvien jis nieko neišmoks.  O teko realybėj pažint ir tokių mamyčių, kurios pačios taip nuvertina savo neįgaliukus kad baisu.  doh.gif 
O kas dėl vaikų, mamytės, nežinot tiksliai ką reiškia matyt aplink  save skraidanti gandrą?


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif buvau parasius i Medutes posta atsakyma bet istryniau,nenoriu moralizuot.tik pasakysiu kad neteisi esi kad norimu rezultatu nepasieksi.zinoma liga ligai nelygi,bet jei nieko nedarysi o tik kalbesi tai zinoma nieko nepasieksi,o tokiu mamu yra daug cool.gif kurios nieko nedaro ir visada tam randa pasiteisinima laukdamos stebuklo kurio neivyks jei prie to nepridesi rankos 4u.gif ir su sunkiu protiniu atsilikimu ateina ir apkabina ir pasako mama kaip tave myliu pvz mano Zygis.gyvenam normalu gyvenima kaip ir sveiki vaikai tik visada as salia.apie mokslus jau kita kalba cool.gif
Tiesiog yra tokiu mamu kurioms labai svarbu ka zmones,kaimynai,artimieji pasakys cool.gif is pradziu ir man tai buvo svarbu,bet sekmingai sito atsikraciau viskas liko praeiti ir pasidare daug lengviau gyventi smile.gif

Mano aplinkoj gandrai reiskia tik viena artejanti nestuma biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės,
nu ant stalo puikuojais 24 stiklainiai agurkų karsta.gif jau verksiu, jei dar nors krepšį kas atneš jų schmoll.gif
QUOTE(Ernestytaaa @ 2009 08 03, 13:35)

O kas dėl vaikų, mamytės, nežinot tiksliai ką reiškia matyt aplink  save skraidanti gandrą????


nu ir paklausei, tai aišku, kad apsižiūrėjo gandras, kur laisvą moteriškę rast dar be vaikų, tai pavasarį lauk jau, parneš mirksiukas.gif

QUOTE(Medute28 @ 2009 08 03, 14:40)
Andrėjai ir matė plėmukus ant dešinio pusrutulio, bet neurologė pasakė, kad nieko gero nebus, vaikas bus kaip daržovė ...

svarbu, kurioj vietoj tie plėmukai, kaip jūs sakot, mano mažiui jie buvo toj vietoj, kuri atsakinga už judėjimą, va turim dabar dėl to negalią.
Bet tai tu pati matai, kad ji ne daržovė, ji nori stovėt, valgo, čiauška ir t.t. Vadinasi, tai gydytojai gali spjaut ant akių nuėjus, sunkiau, bet pamatysi, kaip jūs viską išmoksit. Gal ne taip tobulai, bet daržove tai jau matyt ji net nesiruošia būt. Paaugsit, išvažiuosit pirmą kartą į sanatoriją, va ten tai pamatysi, ką reiškia vaikiukai daržovės verysad.gif Pasijusi pati laimingiausia mama pasauly, sakysi, ačiū dievui, mum dar gerai.
Papildyta:
QUOTE(Ramunka:) @ 2009 08 03, 14:56)
su sunkiu protiniu atsilikimu ateina ir apkabina ir pasako mama kaip tave myliu pvz mano Zygis.gyvenam normalu gyvenima kaip ir sveiki vaikai tik visada as salia.apie mokslus jau kita kalba  cool.gif

wub.gif jo, šitie žodžiai atperka viska, visą vargą bigsmile.gif
Atsakyti