Įkraunama...
Įkraunama...

VDU

QUOTE(daivulka78 @ 2009 07 31, 15:20)
Ai, kad aš visada tokia irnesakyk.gif Visko bijau, viską turiu žinoti iš anksto. Vis dar nesitiki, kad studijuoju universitete, baigiau pirmą kursą be skolų... Gal per ilgai aplinkiniai kalė, kad kaimo moteriai mokslų nereikia blush2.gif Gerai, kad turiu tokią šeimą, kuri palaiko  smile.gif MB tai iš viso ramiai reguoja, žino kokia esu savikritiška ir nepasitikiu savo jėgom. Palaikymas savo šeimoje labai svarbus, kitaip nepatemčiau mirksiukas.gif

Na, ne esmė iš kur esi, svarbu, kad turi norą ir valios mirksiukas.gif , o jei dar ir šeima palaiko, tai viską įveiksi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2009 07 31, 15:22)
Per rudens semestrą susidaro 5d., kurias reikia lankyti šeštadieniais. Pirmą šeštadienį pirmadienio paskaitos, kitą šeštadienį antradienio ir pan. Tie šeštadieniai būna kas 3 ar 4 savaites. 4u.gif

O darbo dienomis būna?
Atsakyti
QUOTE(*Žolelė* @ 2009 07 31, 15:21)
O kur gyveni, jei nepaslaptis. Nes Zanavykija man šiek tiek žinoma. smile.gif

Lekečių apylinkė
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 07 31, 15:57)
Lekečių apylinkė

Gražus miestelis. 4u.gif Tekdavo labai dažnai pro jį pravažiuoti, kol dar negyvenau, o tik mokiaus Kaune. smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ir as norėčiau prie jūsų prisijungti.Esu būsima pirmakursė,PMDF viešasis administravimas (NL),manau rasiu čia sau naudingos informacijos,nes viskas labai įdomu.Tikiuosi priimsit 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Padauzyte @ 2009 07 31, 16:10)
sveikos 4u.gif ir as norėčiau prie jūsų prisijungti.Esu būsima pirmakursė,PMDF viešasis administravimas (NL),manau rasiu čia sau naudingos informacijos,nes viskas labai įdomu.Tikiuosi priimsit 4u.gif  4u.gif

Žinoma, junkis, sveika atvykusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Mijaka, na formaliai aš į antrą kursą jau įlindau smile.gif
Iš menų tai ėmiau architektūrą. Nepatiko. Būtų buvus galimybė būčiau pasirinkęs fotografiją, bet tokio pasirinkimo, deja, nebuvo smile.gif
Apie kurį Kamuntavičių yra čia šnekama?
Apie Gintautą Pranciškų kuris yra fizikas ar kalbama apie Rustį? G.P. Kamuntavičius man patiko ir nesu girdėjęs nė vieno blogo atsiliepimo apie jį. Apie Rustį nelabai ką žinau, bet turiu kolegą istoriką tai jam Rustis patiko(nežinau kodėl). Pats apie Rustį nelabai ką turiu pasakyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buddha: 31 liepos 2009 - 17:18
QUOTE(Buddha @ 2009 07 31, 18:13)
Mijaka, na formaliai aš į antrą kursą jau įlindau smile.gif
Iš menų tai ėmiau architektūrą. Nepatiko. Būtų buvus galimybė būčiau pasirinkęs fotografiją, bet tokio pasirinkimo, deja, nebuvo smile.gif
Apie kurį Kamuntavičių yra čia šnekama?
Apie Gintautą Pranciškų kuris yra fizikas ar kalbama apie Rustį? G.P. Kamuntavičius man patiko ir nesu girdėjęs nė vieno blogo atsiliepimo apie jį. Apie Rustį nelabai ką žinau, bet turiu kolegą istoriką tai jam Rustis patiko(nežinau kodėl). Pats apie Rustį nelabai ką turiu pasakyti smile.gif

Kodėl nepatiko architektūra g.gif Ar kad neįdomu, ar ne prie širdies ar sunku g.gif
Atsakyti
aciu mijakai uz naujus namucius wink.gif

astronomija tikrai geris clap.gif

smagu mergaites kad nepamirstat ir per atostogas sios temukes thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo junglegirl: 31 liepos 2009 - 21:56
kuo greičiau prišnekėsim šią temą - tuo greičiau sąrašą pataisysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Nelabai ir prie širdies buvo.
Paskui šiaip gana neįdomus kursas. Dėstytoja irgi nelabai patiko savo dėstymo stiliumi. Sunku tai nelabai buvo, bet asmeniškai kaip jau ir minėjau nebuvo įdomu. Gal kam ir patiko smile.gif
Na, o fotografiją būčiau ėmęs dėl to, kad apskritai mėgstu pro objektyvą žiūrėti(čia toks kaip ir pomėgis) smile.gif
P.S. Kurso patikimą/nepatikimą vertinu tikrai ne pagal sunkumą. Asmenybės psichologijos kursas tikrai buvo sunkus, bet iš tikro man jis labiausiai per visus metus ir patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buddha @ 2009 07 31, 23:18)
Nelabai ir prie širdies buvo.
Paskui šiaip gana neįdomus kursas. Dėstytoja irgi nelabai patiko savo dėstymo stiliumi. Sunku tai nelabai buvo, bet asmeniškai kaip jau ir minėjau nebuvo įdomu. Gal kam ir patiko smile.gif
Na, o fotografiją būčiau ėmęs dėl to, kad apskritai mėgstu pro objektyvą žiūrėti(čia toks kaip ir pomėgis) smile.gif
P.S. Kurso patikimą/nepatikimą vertinu tikrai ne pagal sunkumą. Asmenybės psichologijos kursas tikrai buvo sunkus, bet iš tikro man jis labiausiai per visus metus ir patiko smile.gif

Aišku. Ačiū už informaciją, bet aš kaip tik pasirinkau architektūrą, nes menams aš žalia. Bus kaip bus smile.gif
Atsakyti