Įkraunama...
Įkraunama...

VDU

Eglute1990, Dieniniame paskaitos buna nuo pirmadienio iki penktadienio imtinai. Kadangi pirma rugsejo savaite pirmakursiam buna ivadine ir nevyksta normaliu paskaitu, todel veliau jie atidirba kas kazkelinta sestadieni smile.gif na man per diena buvo 2-3 paskaitos (su anglu 3), bet nevisiem anglu reikia lankyti, priklauso kaip testa islaikai...
Atsakyti
QUOTE(Eglutiaaa @ 2009 08 01, 20:01)
Eglute1990, Dieniniame paskaitos buna nuo pirmadienio iki penktadienio imtinai. Kadangi pirma rugsejo savaite pirmakursiam buna ivadine ir nevyksta normaliu paskaitu, todel veliau jie atidirba kas kazkelinta sestadieni  smile.gif na man per diena buvo 2-3 paskaitos (su anglu 3), bet nevisiem anglu reikia lankyti, priklauso kaip testa islaikai...

Aišu aciū.Tik būtų lb smalsu sužnoti kiek viena paskaita laiko užrunka?ar gerai VDU studijuoti?Man pirmi metai tai nelb ką ir žinau smile.gif
Atsakyti
Viena paskaita trunka 1,5val, bet visada paleidzia po valandos, nes paskaitos vyksta dazniausiai skirtinguose pastatuose, tai reikia laiko kad nueitume iki kito smile.gif bet yra tokios paskaitos kur 3 val vyksta... (nespecialybines), tai daznaisiai privalomosios(gamtamoksline pasaulio samprata, filosofijair t.t) ir laisvai pasirenkamosios... Dar nevyko registracija jusu?
Atsakyti
QUOTE(Eglutiaaa @ 2009 08 02, 20:47)
Viena paskaita trunka 1,5val, bet visada paleidzia po valandos, nes paskaitos vyksta dazniausiai skirtinguose pastatuose, tai reikia laiko kad nueitume iki kito  smile.gif bet yra tokios paskaitos kur 3 val vyksta... (nespecialybines), tai daznaisiai privalomosios(gamtamoksline pasaulio samprata, filosofijair t.t) ir laisvai pasirenkamosios... Dar nevyko registracija jusu?

nea tik rugsejo 4 net nzn ka rinktis.Ka patartum? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Padauzyte @ 2009 07 31, 16:10)
sveikos 4u.gif ir as norėčiau prie jūsų prisijungti.Esu būsima pirmakursė,PMDF viešasis administravimas (NL),manau rasiu čia sau naudingos informacijos,nes viskas labai įdomu.Tikiuosi priimsit 4u.gif  4u.gif

Sveika.
Aš taip pat viešajame administravime, ištestinėse studijose. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mijaka @ 2009 07 31, 08:58)
Polė, ar tu pakeitusi nicką g.gif  koks buvo ?

singarela mirksiukas.gif

QUOTE(Saulialia @ 2009 07 31, 12:35)
Tiesa, gal patartumėte, ką rinktis iš menų? doh.gif  Visiškai man jie nepatinka, ne prie širdies, bet kažką juk reiks... Architektūra, audiovizualinis menas, dailė, fotografija,

Turėjau literatūrą, medžiagos mažai, viskas konkrečiai trumpai, bet reikėjo tuos kelis puslapius puikia žinoti smile.gif Man patiko smile.gif Gal literatūros dabar jau nėra ax.gif

QUOTE(Buddha @ 2009 07 31, 18:13)
na formaliai aš į antrą kursą jau įlindau

Buddha, tai ar radai ką skaityti biggrin.gif Kuo domėjaisi kokia psichologine literatūra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Polė @ 2009 08 03, 18:27)
Buddha, tai ar radai ką skaityti  biggrin.gif Kuo domėjaisi kokia psichologine literatūra  biggrin.gif

Per porą vakarų kažkur persiskaičiau "Žmogus ieško prasmės", keliaudamas persiskaičiau "Žarijų duobės pokalbiai su psichoanalitiku"(Milašiūno ir Liutkevičienės). Truputį pasiklausiau Olego Lapino knygų. Na ir žinoma žiūrėjau "Velnio advokatus" - http://tv.delfi.lt/category/37/. Na rodos kaip ir viskas. Tiesa dar vis nebaigiau Meyers'o psichologijos klausytis, vis gi ganėtinai "stipri" knyga ir taip lengvai nesiklauso kaip tikėjausi.
Dėl Velnio advokatų tai tiems kas psichologiją studijuojate siūlau pasižiūrėti. Man asmeniškai ir linksma tuos Lapino komentarus paklausyti ir šiaip naudinga praplėsti akiratį, nes jis komentuoja praktiškai iš gryno psichoterapeuto pozicijos.
Dar galvoju reikės įsigyti kažką Socialinei psichologijai(tikriausiai Legkausko kūrybos) na, o bendravimo psichologijai internete medžiagos netrūksta smile.gif
Tiesa, gal kam tapo nereikalinga "Psichologijos bakalauro studijų praktikos atlikimo, kursinio ir baigiamojo darbo rašymo metodiniai nurodymai" - http://www.knyginink...a...&KatID=4638. Vienas geras studentas atsiuntė į fc paštą, bet ten nėra būtent to kas man aktualiausia - praktikos atlikimo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute1990 @ 2009 08 02, 22:30)
nea tik rugsejo 4 net nzn ka rinktis.Ka patartum? smile.gif



yra privalomieji dalykai A- filosofija, gamtamoskline ir siuolaikinis lietuvos tapsmas, jas reikes iseit anksciau ar veliau... tai as pirma pusmeti iskart rinkausi 2: filosofija ir gamtamoksline. Filosofija tai man prie sirdies todel labai patiko. Dar galima kazka is menu, bet as dar nesirinkau visiskai, kazkaip netraukia. Dar nebloga paskaita sveikatos ugdymas rolleyes.gif tik nzn ar ji bus pirmaji pusmeti, o siaip spresk pagal savo norus, kiekvienam vis kitaip, tiesiog daug ka ar taip ar taip reikes pereiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglutiaaa @ 2009 08 04, 19:40)
yra privalomieji dalykai A- filosofija, gamtamoskline ir siuolaikinis lietuvos tapsmas, jas reikes iseit anksciau ar veliau... tai as pirma pusmeti iskart rinkausi 2: filosofija ir gamtamoksline. Filosofija tai man prie sirdies todel labai patiko. Dar galima kazka is menu, bet as dar nesirinkau visiskai, kazkaip netraukia. Dar nebloga paskaita sveikatos ugdymas  rolleyes.gif tik nzn ar ji bus pirmaji pusmeti, o siaip spresk pagal savo norus, kiekvienam vis kitaip, tiesiog daug ka ar taip ar taip reikes pereiti  smile.gif

Galima visai nesirinkti menų? Mielai nesirinkčiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulialia @ 2009 08 05, 09:34)
Galima visai nesirinkti menų? Mielai nesirinkčiau doh.gif

Neee schmoll.gif Reikia rinktis, nebent studijuoji tai kas susiję su menais ax.gif Aš ir mielai juos praleisčiau, bet... Pvz. man nereikia rinktis iš socialinių grupių, nes studijuoju VA.
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 08 05, 10:54)
Neee schmoll.gif Reikia rinktis, nebent studijuoji tai kas susiję su menais ax.gif Aš ir mielai juos praleisčiau, bet... Pvz. man nereikia rinktis iš socialinių grupių, nes studijuoju VA.



tai kad as jau atlankiau metus ir nesirinkau visai jokiu menu schmoll.gif nezinojau kad privaloma... bet niekas nieko ir nesake g.gif negi reikia visus menus pereiti? ar uztenka 1 imti per 4 mokymosi metus? as esu hmf, tai man humanitariniu gal nereikejo rinktis, bet rinkausi... galvojau privaloma tik gamtamoksline, filosofija ir tapsmas. Tai dabar turesiu tiek is socialiniu, tiek is biloginiu dalyku nors po viena pereiti? juk kartais net vietu nera ten
Atsakyti
QUOTE(Eglutiaaa @ 2009 08 05, 12:26)
juk kartais net vietu nera ten

O ką tuomet darote, jei vietų kažkokiame dalyke nebelieka? g.gif Ar jų vistiek atsiranda kažkada?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Žolelė*: 05 rugpjūčio 2009 - 13:22